Nejnovější

ja

autor: luwang


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.03.2022

Užijte si atmosféru přírody v luxusním ubytování na Liptově

Autor: Jolana Holáňová

Užijte si atmosféru přírody v luxusním ubytování na Liptově

Slovensko má jako turistický region rozhodně co nabídnout. Nachází se jen kousek od nás, a proto je to skvělá příležitost i pro vaši dovolenou. Zejména oblast Liptova je častým cílem mladých rodin nebo milovníků přírody, kteří nechtějí cestovat daleko, ale užít si naplno nádhernou a čistou slovenskou přírodu.Jen co by kamenem dohodil se totiž nachází Tatry, které lákají k trávení zimní, ale také klidně jarní nebo letní dovolené – možností vyžití je tu skutečně nepočítaně. Pokud hledáte ubytování, které bude vynikat a nabídne vám dokonalou pohodu a relax, zkuste apartmány TREE HOUSES Liptov, které vás na první pohled ohromí.

 

Ubytování v srdci přírody

 

Jsou turisty velmi vyhledávané zejména pro zcela unikátní propojení s okolní přírodou. Tree houses jsou vlastně součástí hotelového komplexu Björnson. Ten kromě hlavní ubytovací kapacity nabízí i možnost ubytování v soukromí právě v těchto roztomilých a moderních domečcích, kterým se říká tree houses.

Ty vás na první pohled zaujmou svou architekturou, která vyniká především velkými prosklenými plochami, které vám umožňují zažívat pocit, jako byste nocovali doslova uprostřed lesa. Zároveň ale nabízí maximální komfort, pohodlní i soukromí, které ocení třeba zamilované páry.

 

Hotel Björnson na Liptově je skutečně připraven vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům a nabídnout jim pobyt, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Komplex nových apartmánů byl otevřen teprve nedávno, a proto jde o velmi moderně a účelně zařízený prostor, který respektuje vše, co byste dnes od ubytování mohli očekávat. Můžete si snadno nastavit intenzitu osvětlení, dát si kávu na terase nebo si užít romantiku u hořícího krbu.


Užijte si atmosféru přírody v luxusním ubytování na Liptově

 

Příroda jako na dlani

 

Do lokality se vyplatí vyrazit, pokud vás lákají horské vycházky a výhledy. Na své si přijdou ale také milovníci aquaparků nebo historie a kultury. Navštívit můžete i skanzeny či muzea, kde vám bude za deštivých dnů příjemně.

 


 

Zdroj obrázků: jansirina / Shutterstock.com, Bjornsonka.sk


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa