Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

INFO

 

INSPIROVANIKRASOU.cz


Portál www.inspirovanikrasou.cz má v současné době přes 10.000 zaregistrovaných aktivních uživatelů. Celková návštěvnost je cca 2,5 - 3.000 unikátních uživatelů za den, měsíčně pak přes 77.000 unikátních návštěvníků.

.

Modeling-stylový portál INSPIROVANIKRASOU.CZ, který má ambice se stát nejlepším informačním médiem v oblasti modelingu, stylu, trendů a komunikace mezi jednotlivými profesemi v tomto odvětví. Oslovuje fotografy, modelky, modely, návrháře, stylisty, kadeřníky, vizážisty, sportovní a relaxační centra. Cílová skupina 14 - 60 let, aktivní lidé. Naleznete u nás nejobsáhlejší kalendář akcí pro ČR i zahraničí, dále fotoreporty, e-magazín, zakázky, galerie, apod.

.

Do roku 2008 je součástí INSPIROVANIKRASOU.cz  e-magazine NICE, který v daném roce se osamostatňuje jako plnohodnotné médium a rozšiřuje tak působnost stránek ve formátu LIFESTYLE.

.

NICE magazine nyní jako samostatné médium, které má 3. - 4.000 unikátních uživatelů denně, mesíčně pak přes 85.000 unikátních uživatelů.

.

Nově portály INSPIROVANIKRASOU.cz a NICEMAGAZINE.cz patří do mediální skupiny HMG, která měsíčně oslovuje přes 600.000 unkátních čtenářů.

.

 

KONTAKT NA SPOLUPRÁCI:


  HOUSE Media Group s.r.o.

obchodní oddělení


obchod @ HMG.czwww.inspirovanikrasou.cz

.

www.nicemagazine.cz

.

www.menhouse.cz

.

wwww.carshouse.cz

.

www.luxuryhouse.cz

.

www.gastrohouse.cz

.

www.houhouse.cz

.

www.luxusniplaze.cz

.

www.sefredaktorzavolantem.cz

[ zpět ]

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
MAX FACTOR