Nejnovější

18

autor: darianna


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.09.2021

Školní batohy STIL jsou krásné i ergonomické zároveň

Autor: Jolana Holáňová

Školní batohy STIL jsou krásné i ergonomické zároveň

Dítě si vybírá batoh podle vzhledu, rodič dbá zase na ergonomický zádový systém a praktické vlastnosti. Tedy aspoň by měl. U batohů české značky STIL si s tím rodiče ani nemusí dělat starosti. Ať už dítě sáhne po jakémkoliv batohu či aktovce, vždy bude kvalitní a certifikovaný odborníky.Víte, že dítě by na svých zádech nemělo nosit více než 10 až 15 % své hmotnosti? U dvacetikilového školáka to dělá dvě kila. Když 1,5 kg z toho dělá školní aktovka pro prvňáčka, už moc prostoru pro učebnice a svačinu nezbývá. Právě proto se český výrobce STIL snaží hlavně snižovat hmotnost aktovek a batohů.


Lehké školní batohy, kterým však nic nechybí


Aktovky od společnosti STIL váží zhruba 1 kg, školní batohy pro 1. stupeň jsou pak ještě o něco lehčí. Přesto nemusel výrobce dělat žádné kompromisy a nic ochuzovat. Aktovky i batohy mají prodyšný zádový systém, který nezabraňuje zdravému vývoji páteře a umožňuje zádům dýchat.Jak aktovky, tak školní batohy pro první stupeň disponují pevnou konstrukcí. Aktovky jsou celé pevné, batohy mají pevné dno a plastové nožičky, aby mohly snadno stát.


Design dělaný dětem na míru


Nezapomíná se ani na reflexní prvky, voděodolnost, kapsy na láhev s pitím. Aktovky mají dokonce částečně termoizolační kapsu, v níž vydrží svačina déle teplá – třeba až do velké přestávky.Nejde však jen o praktické funkce. STIL se soustředí taktéž na design. Ve své nabídce má aktovky a batohy s celou řadou motivů pro chlapce i dívky. Dinosauři, zvířátka, fotbalové míče, motýlci, každé dítě si vybere. Motivy jsou nadčasové, takže dítko si nebude za dva roky stěžovat, že daný design již není moderní a spolužáci nosí hezčí batohy.


Školní batohy pro 2. stupeň a střední školy už působí dospěle. K dispozici jsou i jednobarevné modely. Jelikož už nemají pevnou konstrukci, jsou ještě o něco lehčí, váží tedy cca 700 nebo 800 gramů.Zdroj foto: Stil.cz


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
James Bond - Není čas zemřít