Nejnovější

Markét

autor: makytka011


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

27.06.2022

S tímto oblečením zaručeně rozzlobíte ostatní

Autor: Jolana Holáňová

S tímto oblečením zaručeně rozzlobíte ostatní

Rozbouřte nudné vody každodennosti a donuťte lidi, aby se na vás přestali přehlížet. Pohledy snadno přitáhnete jedním z tipů z našeho seznamu. Drzé nápisy a nekonvenční střihy si užívají také největší hvězdy. Nastal váš čas zazářit?1. Drzé nápisy

Vyberte si oblíbený kousek, na kterém bude nápis o tom, jak jste skvělý / jak jste skvělá. Namyšlené hlášky můžete doplnit dvojsmysly, nebo buďte hrdí na svoji lenost. Ukažte lidem, kdo je tady šéf a koho mají poslouchat. Tak co, naštvalo by vás, kdyby měl na sobě někdo takové nápisy?

Tato vtipná trička se lidem dostanou pod kůži. Někdy milé, jindy hnusné až morbidní. Připravte se na pohoršené pohledy... Chcete-li být velmi nápadní, zvolte větší písmena a nápis přes celou hruď. Drzí však můžete být i ve zcela malém měřítku, kdy lze nápis přečíst pouze zblízka. Pobaví, pobouří, podle toho, zda má čtenář smysl pro humor a jak dobře vás zná.

Leze vám vaše šéfka svým rozkazováním trochu na nervy? Vytvořte jí originální dárek s vlastním potiskem. Zvolte šálek, tričko nebo tašku se štiplavým nápisem. Ale pozor – tohle si dovolte pouze pokud máte opravdu dobré vztahy. Nebo pevné nervy...

2. Nahé břicho

U studentek ve věku do dvaceti let jsme na nahá bříška víceméně zvyklí. Ale co když si zkrácené tričko oblékne starší žena? Nebo dokonce muž? Vyzkoušejte si to a užívejte si pozornost, kterou chtě nechtě přitáhnete. Bonusové body dostáváte, pokud si na takový outfit troufnete v chladnějším počasí a obzvlášť tehdy, pokud ještě prší – kolemjdoucím budou naskakovat husí kůže!

3. Průsvitné prvky připomínající nahotu

Mohou být hluboko ve výstřihu nebo na celých bocích. Hlavní je dojem nahoty, který podpoříte zejména tehdy, je-li průsvitná látka tělové barvy. A pokud chcete opravdu provokovat a nezáleží vám na vkusu, může vám přes látku prosvítat spodní prádlo.

4. Boty s neobvyklým podpatkem

Ať už na něm budou malá kolečka (jak káže nejnovější výstřelek módních designérů), bude mít tvar koule, nebo bude mít neobvyklý tvar, připomínat zvířecí kopyto, nebo bude neuvěřitelně tenký a ostrý – s podpatkem se dají dělat divy.

S tímto oblečením zaručeně rozzlobíte ostatní

5. Doma vyrobená bunda s odkazem

Stačí si na záda napsat „nečum na mě“ a pak počítat lidi, které jste pohoršili. Inspirací pro podobné počiny se stala mimo jiné Melania Trump se svou bundou s nápisem: „I really don't care. Do u?“

6. Obojek na krku

Prvek oblíbený v sadomasochismu se stále více dostává do ulic v běžné dny. Zvolíte-li výraznou barvu, reakce na sebe nelze dlouho čekat. Lidí tento kousek ze šatníku dělí na dva tábory. Jedni ho pokládají za vulgární a ponižující, druhým je to úplně jedno a respektují právo na svobodu v oblékání. Ke kterým patříte? Když obojek doplníte i velkým řetězem, level provokace rázem stoupne o dalších 50 %.

7. Kšiltovky s ironickým nápisem

Kromě triček jsou oblíbeným místem, na kterém se uhnízdí pálivé poznámky, kšiltovky. Jelikož se při rozhovoru lidem díváme obvykle do očí, nápis na kšiltovce se dostává do našeho zorného úhlu. Můžete zvolit jednoduchou klasiku, jako „Nezajímá mě, co říkáš“. A dokonce bude stačit i pár obrázků. Vždyť i zprávy víme v současnosti psát pouze pomocí emotikonů!

8. Negližé místo šatů

Pamatujete si ten díl Přátel, ve kterém Rachel předstírala, že negližé jsou její večerní šaty? Nechtěně v nich musela jít i do restaurace, a přestože v tomto případě šlo o sítcem, můžete si jej vyzkoušet i v reálném životě. Samozřejmě, potřebujete k tomu několik tun odvahy a... Možná i delší kabát. Pouze pro jistotu.
Zdroj foto: EmbiShop.cz« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa