Nejnovější

giordanni gold

autor: adriankamakeup


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,3 / 3x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.06.2021

Naučte se používat repasované tonery

Autor: Jolana Holáňová

Naučte se používat repasované tonery

Také vždy nestačíte žasnout nad tím, kolik stojí nové tonery do tiskárny? Možná nakupujete špatně. Tedy ne že by tonery byly špatné, jen za ně zbytečně přeplácíte. Pro kvalitní tisk opravdu není nutné kupovat drahé náplně přímo od výrobce tiskárny.Tiskárnu si koupíte jednou za dlouhé roky, výrobci tiskáren ale na něčem vydělávat musí. Proto prodávají originální drahé tonery. Vy ale máte na výběr. Používat originální cartridge do tiskáren není povinností.


U originální náplně platíte přímo za značku


Čím to je, že jsou originální tonery do tiskáren tak drahé? Z velké většiny hlavně značkou. Nenabídnou vám žádné lepší vlastnosti, kvalitnější tisk ani vyšší výtěžnost – tedy aspoň ve srovnání s alternativními nebo repasovanými kazetami od spolehlivých výrobců. Nakoupíte-li od pochybné firmy, samozřejmě se nemusíte dočkat kvalitních výsledků.


Vyberte si alternativní, a ještě lépe repasované kazety


Již jsme zmínili dva pojmy související s náplněmi do tiskáren. Tím prvním jsou alternativní náplně. Tímto výrazem se označují náplně, které nepochází přímo od výrobce tiskáren. Druhou volbou jsou tzv. repasované tonery. To jsou tonery, které využívají starší kazety, jež jsou znovu naplněny. Kazeta od vypotřebovaného toneru se vyčistí, případně opraví, a použije znovu. Výhodou tohoto řešení je nejen úspora nákladů, ale i snížení množství odpadu.


Pomozte své peněžence i přírodě zároveň


Měli bychom se učit věci využívat opakovaně a repasované tonery jsou dobrým příkladem takového přístupu. Při správné manipulaci se kazety dají používat teoreticky donekonečna. Neničí tiskárnu, nemají horší výtěžnost, u tiskárny nehrozí ztráta záruky. V podstatě neexistuje důvod, proč byste je neměli využívat. A pokud se pro toto řešení rozhodnete, nezapomeňte svou starou kazetu odevzdat k recyklaci, na tom je založený celý princip. Repasované tonery prodává Tonera s dvěma pobočkami v Praze a také internetovým obchodem Tonera.cz.Zdroj foto: Tonera.cz, Pixabay.com


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa