Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.08.2023

Labioplastika není tabu, nýbrž vyhledávaný zákrok

Autor: Jolana Holáňová

Labioplastika není tabu, nýbrž vyhledávaný zákrok

Labioplastika neboli plastika stydkých pysků patří k estetickým zákrokům, o kterých se zase tolik nemluví. Je to přitom velká škoda, protože žen, kterým by pomohla navrátit sebevědomí nebo zlepšila intimní život, je opravdu spousta.Podle společnosti plastických chirurgů (ASPS) se ročně provádí asi 10 000 zákroků operace stydkých pysků. Ve srovnání s 300 000 žen na plastice prsou je číslo malé, ale ukazuje, že labioplastika není ojedinělá. Některé ženy mají zájem o zvětšení pysků, další o zmenšení, případně jen modelaci do vysněného tvaru. I když zákrok nehradí zdravotní pojišťovny, labioplastika ceník ukazuje, že zákrok je dostupný.


Samotná labioplastika je hotová do hodiny


Před operací je třeba absolvovat konzultaci s lékařem a samozřejmě standardní předoperační vyšetření. Samotný zákrok trvá asi 50 minut, provádí se ve většině případů jen v lokální anestezii, takže po zákroku si dvě hodiny odpočinete na pooperačním pokoji, a pak můžete rovnou jít domů. Pokud jde o zmenšení malých stydkých pysků, chirurg jednoduše odstarní přebytečnou tkáň. U operace zvětšení se odsaje tuk odjinud a aplikuje se vpichy do stydkých pysků.

Průběh operace je opravdu velmi hladký a prakticky nehrozí, že by se nepovedla. Na zákrok se objevuje jedna negativní recenze z tisíce. Pokud jsou klientky nespokojené, v drtivé většině je to kvůli komplikacím po zákroku – není jasné, zda je chyba na straně operatéra, nebo klientky, která nedodržela doporučení (sprchování po použití WC, odpočinek).


Labioplastika není tabu, nýbrž vyhledávaný zákrok


Plastická operace stydkých pysků jako cesta k sebevědomí


Tvar stydkých pysků se během života ženy vyvíjí, to je úplně normální. V průběhu života spousta žen dospěje do stavu, kdy s jejich vzhledem nejsou spokojené. Podívejte se na ilustrace, jak vypadá labioplastika před a po. Během operace se tvar zmenší či zvětší a upraví tak, aby byly obě části souměrné.

Častokrát však nejde jen o estetickou záležitost. Díky operaci si ženy zase mohou obléknout těsné prádlo nebo se věnovat oblíbenému sportu, třeba dlouhým jízdám na kole, které jim byly nepříjemné.
Zdroj foto: Labioplastika.cz, Pixabay.com« Zpět

reklama
reklama
RIMMEL
reklama
NICE MAGAZINE
PražskéPříkopy.cz