Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.03.2023

Kolagen je extrémně důležitou látkou pro správnou funkci těla. Jaký zvolit?

Autor: Jolana Holáňová

Kolagen je extrémně důležitou látkou pro správnou funkci těla. Jaký zvolit?

Pokud se alespoň trochu zajímáte o zdraví, krásu, stravu i nejrůznější doplňky, nejspíše jste již četli o mnoha pozitivních účincích kolagenu. Jedná se o nejvíce zastoupenou bílkovinu v našich tělech, kterou však lidský organismus přestává ve vyšším věku produkovat. Chcete-li se vyhnout znatelným potížím, určitě byste se měli zaměřit na její suplementaci. Který produkt stojí za to?Nezávislé recenze


Vzhledem k extrémnímu množství pozitivních účinků této látky je naprosto zřejmé, že bude trh přeplněný nejrůznějšími doplňky s kolagenem. Rozhodně si dávejte pozor, protože ne všichni výrobci dodržují poctivé složení, jež naše tělo dokáže plně využít. Nechcete-li pouze vyhodit peníze z okna, zaměřte se na nezávislé hodnocení jednotlivých značek.

Dobrým příkladem je produkt od ověřené značky Venira, která se specializuje na kosmetiku a kvalitní kolagenové přípravky. Jestli toužíte po opravdu funkčním suplementu, nesmí vám uniknout Venira recenze na stránkách Ecoblogu.


Kolagen je extrémně důležitou látkou pro správnou funkci těla. Jaký zvolit?

Promyšlené složení


Daný výrobek obsahuje celkem devět aktivních látek, díky nimž se dočkáte zpevnění pleti, omezíte vznik vrásek, podpoříte své vlasy, nehty i kůži, stejně jako posílíte svou imunitu a klouby. Zajímavým benefitem je i ochrana buněk před oxidativním stresem. Přečtěte si Venira zkušenost od reálných zákaznic.

Zmíněný produkt je zároveň obohacený o přídavek vitamínu C a kyseliny hyaluronové, přičemž tyto dvě látky působí synergicky se samotným kolagenem a zvyšují jeho účinnost v našich tělech. Nemusíte se obávat odporné chuti, jak tomu často bývá u jiných doplňků, protože si lze zvolit z několika lahodných příchutí.

Máte rádi jahodu, meloun, ananas, či preferujete spíše lesní plody? Ať tak, nebo onak, jeden osvěžující drink denně podpoří vaše zdraví i krásu.Zdroj foto: Ecoblog.cz


« Zpět

reklama
reklama
David Backham parfum
reklama
NICE MAGAZINE
PražskéPříkopy.cz