Nejnovější

V bílých punčoškách...

autor: jordney.love


Nejlépe hodnocená

Glamour

autor: jordney.love

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.04.2024

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Autor: Jolana Holáňová

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).


Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?


Nebuďte fixovaní na aktuální vývoj cen zlata


Pokud alespoň občas sledujete vývoj ceny zlata na světové burze, určitě jste zaregistrovali události posledních měsíců – zlato totiž zrovna překonává historická maxima.

Řadu z vás možná v takovou chvíli napadne, že není vhodný čas na nákup, protože byste kupovali „draze“. To je velký omyl.

V případě zlata totiž musíte zapomenout na téměř nemožné časování trhu a krátkodobé spekulace. Tyto postupy jsou vhodné jen pro profesionální investory, a to navíc pouze v oblasti akcií, kryptoměn a dalších volatilnějších prostředků.

Žlutý kov je typická dlouhodobá konzervativní investice. U takové příležitosti nás zajímá jediné – dlouhodobý výkon a předpovědi analytiků.

A právě předpovědi hovoří dost pozitivně. Přední světoví odborníci tvrdí, že v následujících letech a dekádách poroste zlato ještě mnohem výše (o stovky procent).

Co z toho tedy plyne? Budete-li čekat na vhodný okamžik, uteče vám nejlepší čas na nákup (který je nyní). Tím pádem budete kupovat za více peněz a ve výsledku se dočkáte menšího zhodnocení.


Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?


Nenakupujte zlato jen tak někde


Chcete svým investicím dát smysl? Pak velmi pečlivě porovnávejte nabídky jednotlivých českých obchodníků. Cena úplně stejného produktu se totiž může lišit o stovky až tisíce korun.

Například běžný gramový slitek ze švýcarské rafinérie Argor-Heraeus nakoupíte někde za necelé 2 000 Kč, jinde za více než 2 500 Kč. Budete-li takto zbytečně vyhazovat peníze při každém nákupu v období třeba dvaceti let, vyhodíte z okna stovky tisíc korun.

Jak je možné, že tu trpíme takové rozdíly? Žádná česká mincovna totiž nevyrábí vlastní zlaté slitky ani cihličky. Všechny podobné produkty se k nám dováží ze Švýcarska, Německa, Austrálie i dalších zemí. A právě komplikovaný proces přepravy svádí mnohé obchodníky k tomu, aby si naúčtovali kolikrát až nesmyslné marže.
Zdroj foto: Pixabay.com, Zlatemince.cz« Zpět

reklama
reklama
David Backham parfum
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa