Nejnovější

Markét

autor: makytka011


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.07.2022

Do zahrady jedině s kvalitními pracovními pomůckami

Autor: Jolana Holáňová

Do zahrady jedině s kvalitními pracovními pomůckami

Užíváte si naplno letní sezónu a možnost trávení každé volné chvíle v zahradě, kde sekáte trávník, obstaráváte záhonky a věnujete se dalším nezbytným pracím? Pokud ano, měly by být samozřejmou součástí vaší výbavy pracovní pomůcky. Proč jsou praktické a jaké vám jejich nošení a aktivní používání přinese výhody?Zranění a úrazy při práci v zahradě nejsou výjimkou


Proč nosit pracovní rukavice i při obyčejné práci v zahradě? Domněnka, že se vám nemůže přece nic stát, je mylná. Můžete si totiž přivodit vážná zranění, na která jste nepomýšleli i při naprosto obyčejném sekání trávy. Proto je lepší jim předcházet a chránit své zdraví. Jak? S pomocí zmíněných pracovních rukavic a dalších pomůcek. Pestrý sortiment zaměřený na pracovní doplňky naleznete například na stránkách Safework.cz.

 

Praktické pracovní pomůcky vám usnadní práci


Některé pracovní pomůcky vás při práci v zahradě nejenom ochrání, ale také vám práci usnadní. Například jednorázové návleky, pracovní košile a zástěry oceníte při sekání nebezpečných rostlin, které jsou jedovatéPo použití tyto obleky jednoduše vyhodíte a nebudete riskovat, že by se dostaly do blízkosti vašich čtyřnohých domácích mazlíčků.


Do zahrady jedině s kvalitními pracovními pomůckami


Na jaké pracovní doplňky při práci v zahradě nezapomínat


Jaké pomůcky oceníte při sekání trávy, dřeva či stříhání plotu? Určitě již zmíněné pracovní rukavice společně s ochrannými brýlemi. Díky tomu totiž nepřijdou vaše ruce k úhoně a váš zrak bude chráněn před odletujícími kamínky či trny.

 

Užívejte si možnost zahradních aktivit naplno a dodejte svému trávníku, záhonům, keřům i stromům péči, jakou si zaslouží. Samozřejmě v plné polní, která se skládá z pevného oděvu, co chrání co největší procento vašeho těla, s ochrannými brýlemi na očích a pracovními rukavicemi na rukou.

 

 

Zdroj obrázku: Cookie Studio / Shutterstock.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa