Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.03.2021

Diamanty pro každou příležitost. Náušnice a náramky, které si zamilujete

Autor: Jolana Holáňová

Diamanty pro každou příležitost. Náušnice a náramky, které si zamilujete

Pokud se řekne diamant, tak nás často napadne zejména vysoká cena, která je přece pro běžného člověka nedosažitelná. To může být ale mylná představa, protože vždy záleží na tom, jaký šperk si pořídíte. Cena diamantu je sice vysoká, ale v současnosti existuje na trhu poměrně široká nabídka, a to i díky internetovým klenotnictvím, kde jsou ceny nižší.


Cena dle vašich možností

Ačkoliv je diamant symbolem luxusu, neznamená to, že jej nemůžete nosit i při všedních příležitostech. Naprosto klasickým šperkem pro ženu jsou nepochybně náušnice. A není rozhodně nic nemožného vybírat diamantové náušnice pro každodenní nošení. Takový šperk můžete zakoupit za cenu již pod deset tisíc korun, což rozhodně není vysoká částka, zejména pokud zároveň uvážíte, že takový šperk můžete považovat jako investici, čili prostředek pro uložení peněz. Šperky na ceně netratí a budou mít svou hodnotu i za mnoho let. To dnes od penězích, výrazně podléhajících inflaci, říci nemůžete.

Do diamantových šperků tedy můžete investovat nižší tisíce korun, ale stejně tak to mohou být samozřejmě desítky až stovky tisíc. Je to vždy jen na vás a vašich možnostech. Cena se nejvíce odvíjí od toho, jaká je:

  • Čistota kamene

  • Brus

  • Množství a velikost osazených kamenů

Samozřejmě také záleží na tom, do čeho jsou drahé kameny osazeny. Nejčastěji je to pochopitelně zlato, přičemž můžete vsadit na klasické žluté zlato, ale také na elegantní bílé zlato nebo trendy růžové zlato.

Elegantní náramek

Mezi velmi populární šperky patří kromě zmiňovaných náušnic třeba také náramky. Ty dokáží poměrně snadno osvěžit každý outfit. Náramky jsou velmi hravé, protože je můžete kombinovat a nosit jich hned několik. Unikátní diamantové náramky pořídíte od ještě nižších cen, než náušnice s diamanty. Opět záleží zejména na vašem vkusu a požadavcích na cenu. Kvalitní a elegantní diamantový šperk si však dnes může pořídit prakticky každý pro běžné nošení.


Zdroj obrázků: Syda Productions / Shutterstock.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE