Nejnovější

Markéta

autor: @sm_michal


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

20.11.2021

Čerstvá káva a zdravá výživa – vánoční dárek pro zdraví a krásu

Autor: Jolana Holáňová

Čerstvá káva a zdravá výživa – vánoční dárek pro zdraví a krásu

S blížícími se Vánoci jsou lidé ve stresu, protože nakupování dárků není pro každého. V obchodech hledají inspiraci, protože chtějí své blízké patřičně překvapit. Skvělým tipem na dárek pod stromeček je čerstvá káva a zdravé potraviny.Pokud nevíte, čím rodinu či přátele obdarovat, vytvořte jim balíček pro zdraví. Jakmile v něm bude čerstvá káva, značkové čaje, exotické sušené plody, semínka a ořechy, tak nešlápnete vedle. Díky superpotravinám nenápadně podpoříte jejich imunitu, protože zdraví je pro člověka to nejcennější.


Proč pít kávu?


Vůni čerstvě namleté kávy nikdo neodolá. K tomu existuje pestrá paleta chutí. Záleží jen na tom, zda si dopřejte kávu z Brazílie, Etiopie, Ekvádoru nebo Itálie. Většina lidí se bez ranního šálku kávy ani nenastartuje. Při popíjení kávy si povídáme s kamarády a kolegy v práci. Jde o velmi příjemný rituál. Už jeden šálek kvalitní kávy dodá tělu spoustu vitamínů. Jedná se o vitamíny B2, B5, B1, B3, ale to není vše. Tento lahodný mok je silný antioxidant a obsahuje také kyselinu listovou, hořčík, draslík a fosfor. Vysoký obsah kofeinu posílí aktivitu a chuť do práce.Vyzkoušejte všechny druhy


Klíčem k lahodné chuti je čerstvost. Čerstvě namletá káva je neodolatelná a srší z ní vůně a chutě, které vás uvolní a přenesou na cizokrajná místa. Je skvělé, že jsou k dostání degustační balíčky, díky nimž si najdete svého favorita. Možná vás uchvátí čerstvá káva z Rwandy či vás zaujme exotická chuť zrn vypěstovaných z Panamy.


Vybírejte na Vitalcountry


Milovníci čerstvé kávy ocení bohatou nabídku na vitalcountry.cz. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu specializující se nejen na prodej kávy. V sortimentu najdete i čaje, ořechy a ořechová másla, sušené plody, koření i superpotraviny. Najednou budete mít na dosah ruky chutě z celého světa a můžete se o ně podělit s blízkými.
Zdroj foto: Vitalcountry.cz, Pixabay.com


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
James Bond - Není čas zemřít