Nejnovější

Markét

autor: makytka011


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Medical Esthet & Spa

Inspirovali jsme se...

 • 06.06.2022

  Animované dobrodružství NÁMĚSÍČNÍCI s českým dabingem už od 9. června v kinech!

  Animované dobrodružství NÁMĚSÍČNÍCI s českým dabingem už od 9. června v kinech!

  Někdy je lepší svou malou sestřičku poslouchat! Když starší brácha Petr jedné noci zjistí, že jeho sestra Anna zmizela, uvědomí si, že její bláznivý příběh o mluvícím broukovi nebyl vymyšlený. Anna byla unesena zlým Měsíčním mužem, když se pokusila pomoci broukovi, panu Zoomzemanovi. Aby ji zachránil, Petrovi nezbyde nic jiného, než se vydat za ní – na Měsíc. Během svého neuvěřitelného dobrodružství se musí zúčastniť vesmírneho závodu a získat pomoc na slavnosti pořádané Noční vílou na jejím zámku v oblacích. A tak začíná Petrova fantastická jízda s duchy přírody kolem Mléčné dráhy…


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Ušetřete za spotřebu elektřiny a pravidelně si kontrolujte elektroměrový rozvaděč

Děsí vás nadcházející zdražování elektřiny? Odhalte svá slab…

Centrální vysavače MENRED – jaké jsou hlavní důvody pro jejich pořízení?

Zdravá domácnost se kromě jiného vyznačuje tím, že je v ní m…

Jaké jsou výhody vestavěných skříní?

Vestavěné skříně jsou velmi oblíbenou výbavou mnoha českých …

Rok ve Skotsku, to je jiná divočina!

Přímořské podnebí předurčuje Skotsko k tomu, aby tamní příro…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 03.06.2020

  Soutěž o balíček produktů značky Linteo

  Soutěž o balíček produktů značky Linteo

  Tři z vás mají možnost vyhrát balíček produktů na úklid od značky Linteo. Česká značka Linteo zpříjemňuje život všem členům rodiny již 20 let. Její produkty jsou spojeny s kvalitou a jsou dostupné každému. Vyzkoušejte kvalitní péči i vy. Balíček obsahuje vlhčené úklidové ubrousky do koupelny, švédskou utěrku a utěrku na nádobí z mikrovlákna. Soutěžní otázka: Co značka Linteo nenabízí? a) toaletní papír, b) vlhčené ubrousky, c) dekorativní kosmetiku. Nápovědu naleznete na http://www.linteo.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz . Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – Linteo. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto e-maily od nás obdrží výhru. __________________________________ Soutěž trvá od 3. 6. – 9. 6. 2020


[ všechny soutěže šipka ]

Video

Není čas zemřít | CZ TRAILER | v kinech 25. listopadu

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 03.11.2019

  Hodnotíme kavárny v mediální skupině HMG

  Hodnotíme kavárny v mediální skupině HMG

  V rámci naší mediální skupiny HMG jsme si pro vás připravili sérii článků, v nichž s vámi sdílíme, kde jsme za vás vyzkoušeli nejlepší kavárny nejen v Praze, ale i po celé ČR. Chcete-li se inspirovat, kam vyrazit za nejlepší kávou, prostředím a dezerty, pak nás sledujte na http://www.NejlepsiKavarny.cz .


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 15.08.2022

  Oblíbená japonská keramika a proč se vyplatí ji mít doma

  Oblíbená japonská keramika a proč se vyplatí ji mít doma

  Japonské jídlo a nádobí je známé snad po celém světě. Nenechají nikoho lhostejným. Jsou oblíbené zvláště pro svou kvalitu, ale také rafinovanost. Japonští řemeslníci vkládají veškeré své know-how do kusu zeminy, aby jejich keramika dostala jemnost a drsnost zároveň. Japonské keramické nádobí, které je opravdu rozličné ve svých barvách i formách, se skládá ze střídmých a čistých linií. Jídlo by se měla vychutnávat nejen ústy, ale také očima. Stolní servis je hlavním aktérem dobře prostřeného stolu a ukázkou vytříbeného vkusu.


 • 12.08.2022

  Potřebují vaše vlasy vzpruhu? Víme, jak na to!

  Zejména léto dává naší kštici pořádně zabrat, a jestli pozorujete, že jsou vaše vlasy přesušené, netvarovatelné, unavené, zkrátka bez jiskry, pak jim dopřejte tu nejlepší péči.

 • 11.08.2022

  Kdy si pořídit venušiny kuličky a podle čeho je vybrat?

  Tolik se o nich mluví, a tak jste po nich zatoužila i vy? Jenže podle čeho je vybrat? A potřebujete je vůbec? Pojďme se na venušiny kuličky podívat podrobněji.

 • 09.08.2022

  O založení akciové společnosti se vám postará profesionál

  V současné době jsou velice oblíbené především společnosti s ručením omezeným, ovšem i akciová společnost jakožto jedna z forem kapitálové společnosti má značné přednosti. Jak už samotný název napovídá, základní kapitál akciové společnosti je rozdělený do stanoveného počtu akcií. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno potřebujete při založení.

 • 25.07.2022

  Mátové ochlazení v letních horkých dnech!

  Ponořte se do chladivého mentolu. Kromě oblíbené osvěžující vůně a chuti mentol také stimuluje krevní oběh, zabraňuje vypadávání vlasů, čistí pokožku, dodává pocit svěžesti a uvolňuje unavené tělo i mysl. Vychutnejte si produkty s tímto přírodním zázrakem v horkých letních dnech a nechte se unášet na vlně svěžesti!

[ celý článek šipka ]

 

Video

Jak jsem se těšil na kovaného motýlka | Editorial

[ všechny videa šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře


reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa