Nejnovější

20

autor: darianna


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 19x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA GLAMOUR FOTOMODELKY

[ upravit ]

03.12.2019, CASTING STUDIO FOTO

Agentura s vlastním fotoateliérem a týmem fotografů, včetně zkušených profesionálů vyhlašuje Výběrové řízení na glamour modelky! Pro naše klienty potřebujeme více než 20 nových modelek. Dosavadní praxe s modelingem není nutná. Modelka nesmí mít etický problém fotit pro zbrojní průmysl a to včetně těžkých zbraňových systémů. Více informací a kontaktní e-mail naleznete uvnitř článku.

Výběrové řízení bude probíhat následovně:

1. kolo - modelky zašlou své fotografie na e-mailovou adresu: casting.studiofoto@email.cz

Ideálně pošlete více fotografií včetně postavy v plavkách nebo spodním prádle, nejméně však 1 x obličej + nejméně 1 x celá postava.


2. kolo - agentura pozve vybrané modelky na castingový pohovor do hotelu Intercontinental.


3. kolo - Za postup do 3. kola a účast v něm dostanou modelky odměnu (na pokrytí dosavadních nákladů) ve výši do 1.000 Kč.

Většině účastnic 3. kola budou nabídnuty různé možnosti uplatnění - od fotomodelingu v kampaních pro klienty agentury, přes pozice produkčních asistentek v rámci projektu Miss, až po kancelářskou práci v zázemí soutěže Miss a pro vedení skupiny firem, atd..

Do e-mailu vždy, prosím, uveďte své jméno a příjmení, rok narození, telefonický kontakt, město, kde působíte a rok pořízení přiložených fotografií. Ozveme se všem, kdo postoupí do dalšího kola.

« předchozí | další »

[ zpět ]

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
James Bond - Není čas zemřít