Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Akce / Fotoreporty

Chcete zde mít i fotoreport z Vaší modelingové akce? Pošlete nám fotky na mail: fotoreporty@inspirovanikrasou.cz

25.05.2012

Známe superfinalistky národního výběru ČR 2012

Známe superfinalistky národního výběru ČR 2012

Po sérii castingů po České republice ( Brno, České Budějovice, Plzeň, Ústí nad Labem, Praha, Ostrava) a po semifinálovém kole, které se konalo v Praze 26.4.2012 bylo do letošního národního finále ČR Miss Princess of the World 2012 vybráno 6 superfinalistek, které se utkají o post české reprezentantky na světovém finále Miss Princess of the World 2012. Superfinalistkami národního výběru ČR 2012 jsou: č.1 – Sabina Karasová, 20 let, Frýdek – Místek č.2 – Alice Kemrová, 26 let, Praha č.3 – Klára Paletová, 20 let, Opava č. 4 – Tereza Řehořová, 17 let, Police nad Metují č.5 – Monika Vaculíková, 21 let, Bruntál č.6 – Monika Vetešníková, 17 let, Krásná Lípa - více »

04.04.2012

Hvězdy SHOOTING FASHION STARS zářily nad Vltavou

Hvězdy SHOOTING FASHION STARS zářily nad Vltavou

Osmý ročník projektu SHOOTING FASHION STARS, který se konal v pátek 30. března 2012 ve funkcionalistické Galerii Mánes, představil začínající módní designéry Hanu Frišonsovou, Ivanu Kaňovskou, Petru Pluháčkovou a návrhářské trio LA FORMELA. Velkému zájmu hostů se těšil i speciální host letošního ročníku, úspěšný český návrhář Jakub Polanka, který byl letos zároveň součástí poroty SFS Guardians a v rámci show prezentoval kolekci s názvem L.A. V podvečerních hodinách se v pražské Galerii Mánes začalo scházet několik stovek návštěvníků, na jejichž image bylo znát, že s módním průmyslem mají co do činění. Po krátkém úvodním představení designérů moderátorkou Veronikou Ruppert nastala dlouho očekávaná chvíle. Pečlivě vybrané kolekce začínajících návrhářů i hosta, návrháře Jakuba Polanky, sklízely jeden aplaus za druhým. Nadšení a vášnivé reakce publika byly obrovskou podporou pro předvádějící modelky i samotné designéry. Módní přehlídkou však letošní projekt SFS 12 nekončil. Do rána se hlavní sál Galerie Mánes změnil v elegantní showroom s prodejní výstavou aktuálních kolekcí designérů nejen z letošního, ale i předchozích 7 ročníků SHOOTING FASHION STARS. Během celého víkendu pak do galerie přicházeli nakupovat a sbírat inspiraci čeští i zahraniční návštěvníci. - více »

27.03.2012

Co má společného Vévodkyně z Cambridge a finalistky České Miss?

Co má společného Vévodkyně z Cambridge a finalistky České Miss?

Je přesně týden do slavnostního Galavečera, kde se divákům představí všech čtrnáct finalistek, které budou bojovat o korunku královny krásy. Jednou z nejočekávanějších disciplín, zvláště u ženské části publika, bude přehlídka večerních šatů. Každý rok se finalistky představují v modelech renomovaných módních domů. Nikdy se jméno návrháře neopakovalo. Velkou zásluhu na tom má pražský butique Obsession, který představuje značku Temperley London. Co myslíte, že mají společného Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton, Demi Moore, Jennifer Lopez, Heidi Klum, Reese Witherspoon, Emma Watson, Beyoncé, Rihanna a finalistky České Miss 2012? Všechny si oblíbily britskou značku TEMPERLEY LONDON. Tento brand zaznamenal první velký úspěch před dvanácti lety na londýnském Fashion Weeku, kde sklidil vlnu nadšení a Temperley London tak katapultoval mezi haute couture. - více »

26.03.2012

V těchto plavkách uvidíte finalistky České Miss

V těchto plavkách uvidíte finalistky České Miss

Do slavnostního finálového večera České Miss 2012 zbývá již necelý týden. Finalistky neponechávají nic náhodě a svědomitě se na svůj velký den připravují. Krátce po svém příjezdu proto navštívily fitness centrum PURE, kde se rozhodly zdokonalit své ladné křivky. Podpořit je přišla také úřadující Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, která se s dívkami podělila o cenné zkušenosti. Zatímco Sandra s Ivanou se potrápily s boxerskými rukavicemi, ostatní se rozhodly dohonit svou fyzičku na běžeckých pásech. Těm odvážnějším přišla vhod revoluční novinka, která je k dispozici pouze ve PURE Fitness – jukari neboli hrazdičky. Terezka Fajksová tak zavzpomínala na svá mladší léta, kdy se trápila se sportovní gymnastikou a bravurvě všem předvedla výmyk. Na závěr se všechny dívky představily v plavkách Aquila Aqualinea, ve kterých je vy, milí diváci, uvidíte na slavnostním finálovém večeru, který bude již příští sobotu, 31. března od 19.55 hodin a živě jej odvysílá TV Prima Family. Pro ty, kteří jsou moderní máme také dobrou zprávu, protože přímý přenos mohou sledovat online na webovém portálu www.blesk.cz . - více »

25.01.2012

Loučení finalistek České Miss 2012 s Thajskem

Loučení finalistek České Miss 2012 s Thajskem

Sawaddee ka Thailand... Takto zní v thajštině pozdrav, kterým si lidé vyjadřují přání krásného dne i loučení. Sawaddee ka řekly finalistky České Miss 2012 Thajskému království a v sobotu v časných ranních hodinách přistály po čtrnáctihodinovém letu na pražském ruzyňském letišti. Šťastně se tak vrátily ze zahraničního soustředění, kam se vydaly díky cestovní kanceláři ESO Travel a Thajské centrále cestovního ruchu - Tourism Autority of Thailand. Ačkoli byl program tohoto soustředění velmi náročný dívky jej zvládly se ctí a do jedné se shodly, že by se zpět do Thajska ještě rády podívaly. „Byla jsem v Thajsku vůbec poprvé a byla jsem fascinovaná množstvím chutí a vůní, které tato nádherná země má. Navštívily jsme jak spoustu kulturních, tak přírodních památek a bylo o nás dokonale postaráno. Osobně mě nejvíc zaujal Chrám Odpočívajícího Buddhy a komplex Královského paláce v Bangkoku. Nikdy také nezapomenu na běloskvoucí pláže ostrova Phi Phi, kde jsme fotily beauty fotky“, podělila se o své zážitky dvaadvacetiletá Tereza Fajksová z Ivančic. Na tomto soustředění vznikla série profesionálních snímků jednotlivých finalistek, které budou určeny pro letošní kalendář České Miss. Kulisami pro ně se staly bělostné pláže a tyrkysové moře na ostrovech Phi Phi a James Bond Island. Slečny pózovaly v plavkách Aquila. Vznikly zde také medailonky jednotlivých dívek, které uvidí diváci od počátku února na TV Prima Family. - více »

21.01.2012

Finalistky České Miss se loučily s Bangkokem

Finalistky České Miss se loučily s Bangkokem

Poslední dny svého pobytu v Thajsku trávily finalistky České Miss v hlavním městě Bangkoku. Překlad jeho originálního názvu zní: Velkolepé město andělů, nejvyšší úložiště skvostů, sídlo velké a nepřemožitelné, velká a významná říše, nádherné město královsky bohaté devíti vzácnými drahokamy, nejvyšší místo odpočinku králů, Boží útočiště a místo pobytu převtělených duchů. Místní mu však zkráceně neřeknou jinak než Město Andělů. Toto moderní velkoměsto s rušnými ulicemi a pulsujícím životem skrývá spoustu nádherných historických památek. Dívky společně navštívily ty nejvýznamnější. Nejstarší chrámový komplex v Bangkoku Wat Pho ze 16 století s Chrámem odpočívajícího Buddhy jehož zlatá ležící postava měřící 46 metrů při výšce 15 metrů nepřestává fascinovat miliony turistů z celého světa. Uvnitř chrámu je po obvodu 108 misek, kam lidé vhazují mince pro štěstí. Finalistky České Miss neodolaly a vyzkoušely si to také. Všechny ohromil také rozlehlý Komplex Královského paláce, kde až do roku 1946 žila královská rodina a zahrnuje desítky budov spolu s nejvýznamnějším palácem Smaragdového Buddhy. Závěrem si finalistky České Miss 2012 nenechaly ujít proslulý floating market - největší plovoucí trh na kanálu řeky Chao Phraya v Bangkoku. Statečně proplouvaly s gondolami mezi nepřeberným množstvím stánků s čerstvým ovocem, zeleninou či rukodělnými výrobky. „Pro mě byla návštěva plovoucího trhu velkým dobrodružstvím, na které nezapomenu. Ta zvláštní směsice vůní a zvuků mě nepřestává fascinovat,“ svěřila se jedna z finalistek Linda Bartošová. O tom, která z finalistek získá titul Česká Miss 2012, Česká Miss World 2012 a Česká Miss Earth 2012 se rozhodne v průběhu slavnostního finálového večera, který se bude konat 31. března 2012. Diváci jej také budou moci sledovat doma u televizních obrazovek na TV Prima Family. - více »

16.06.2011

Mužové roku pro rok 2011 ČR a SR představeni

Mužové roku pro rok 2011 ČR a SR představeni

V Praze se uskutečnilo představení finalistů soutěže Muž roku pro letošní rok, celkem bude soutěžit šest českých a šest slovenských adeptů na letošní titul soutěže Muž roku ČR a Muž roku SR. - více »

14.06.2010

Známe letošní finalistky Muže roku!

Známe letošní finalistky Muže roku!

Do letošní soutěže se přihlásilo 789 pánů z České republiky a Slovenské republiky, letos pojedenácté je vyhlášen Muž roku ČR, a také potřetí Muž roku SR, a letos se hlásili hlavně studenti a manažeři. Nejčastější jméno bylo Jan, dokonce z Čech budou soutěžit čtyři Janové. Nejobvyklejší zájmy a koníčky byly posilovna, tanec a četba knížek dodal David Novotný, pořadatel akce. - více »

03.06.2010

Změňte svůj styl: OC Šestka se o vás stará!

Změňte svůj styl: OC Šestka se o vás stará!

V neděli 9.5. 2010 proběhl závěrečný program další z mnoha připravovaných a již proběhlých akcí obchodního centra Šestka. Hlavní myšlenka byla díky svátku matek dopředu jasná a název „ Ještě krásnější maminka“ tomu také odpovídá. Pojďme se tedy společně ohlédnout za celým průběhem akce. - více »

04.05.2010

Jandová koketuje s designem

Jandová koketuje s designem

V prostorách Obchodního centra Europark se to opět hemžilo krásnými ženami. A důvod? Pětice půvabých múz přišla pokřtít a podpořit Vernisáž výstavy Vítězové roku 2009 Cen Czech Grand Design. Vystavená díla si se zájmem prohlédla například herečka Yvetta Blanarovičová, Kateřina Hrachovcová, ale také Miss ČR 2003 Lucie Váchová, Miss ČR 2008 Zuzka Jandová, či moderátorka Eva Aichmajerová - Decastelo. - více »

01.05.2010

Novou Miss FANTOM 2010 se stala Lucie Zatloukalová!

Novou Miss FANTOM 2010 se stala Lucie Zatloukalová!

V druhém ročníku Miss FANTOM 2010 zvítězila osmnáctiletá studentka gymnázia Lucie Zatloukalová z Přerova. Svým charismem a vystupováním okouzlila porotu už od samého začátku. Čtenáři kulturního magazínu FANTOM měli možnost také hlasovat pro Miss Internet , tento titul si odnesla 17-ti letá ostravačka Lucie Klukavá, která se také stala 1.vícemiss FANTOM 2010, krásné třetí místo si vysloužila Aneta Rottrová z Prostějova, 19-ti letá studentka Švehlove střední školy. - více »

19.04.2010

Miss Vysočiny 2010 má svou vítězku

Miss Vysočiny 2010 má svou vítězku

Titul Miss Vysočiny 2010 získala v sobotu 17. dubna v Kulturním domě ve Žďáru nad Sázavou sedmnáctiletá studentka hotelové školy Barbora Stuhlová. Odbornou porotu okouzlila především svou bezprostředností a volnou disciplínou a získala i titul Nejkrásnější dívka Vysočiny. První vicemiss se stala Ostravačka Lucie Klukavá a druhou vicemiss Alice Kocáková z Brna. Miss Internet vybojovala Lucie Klukavá, Miss Tip týdeníku Sedmička Andrea Lučková ze Žďáru nad Sázavou. - více »

17.04.2010

Oriflame slaví dvacet let na českém trhu

Oriflame slaví dvacet let na českém trhu

Švédská společnost Oriflame Cosmetics působí na českém trhu již dvacet let. Přírodní původ produktů zaujal před dvěma dekádami několik jednotlivců a postupně našel cestu k dalším tisícům spokojených zákazníků. U této příležitosti dnes navštívil Prahu jeden ze dvou zakládajících bratrů značky Oriflame, Jonas af Jochnick, a současný výkonný ředitel Oriflame Cosmetics, Magnus Brännström. - více »

12.04.2010

První casting Óčko Miss Party Girl 2010

První casting Óčko Miss Party Girl 2010

10. dubna v prostorách pražského Óčko Music Clubu proběhlo první kolo castingu soutěže Óčko Miss Party Girl 2010. Video můžete vzhlédnout zde: http://www.fashionstars.cz/?cz_casting-miss-ocko,187 - více »

08.12.2009

Představujeme 10 finalistů soutěže Metrosexuál roku 2009

Představujeme 10 finalistů soutěže Metrosexuál roku 2009

Soutěž Metrosexuál roku se letos koná již počtvrté a cílem je najít muže, který se veřejně hlásí k "voňavému" městskému stylu života, v němž jednu z hlavních rolí hraje péče o vzhled, styl a celkovou image. "Naším cílem je jednoznačně vytvořit soutěž pro krásné kluky a jedinečnou párty především pro dámské publikum," říká ředitelka soutěže MR 2009 Hanka Zejvalová. - více »

01.12.2009

V pořadí již třetí Paparazzi Face se letos stala finalistka ze Zábřehu na Moravě, Ivana Oklešťková

V pořadí již třetí Paparazzi Face se letos stala finalistka ze Zábřehu na Moravě, Ivana Oklešťková

Třetí ročník modelingové soutěže Paparazzi Face už zná svoje vítězky. Po dlouhých předvýběrových kolech, které probíhali od letošního ledna se do samotného finále, které proběhlo v sobotu 28.11. dostala opravdu jen ta nejlepší dvanáctka a jen ta mohla bojovat o 4 prestižní tituly. - více »

08.11.2009

V desátém ročníku soutěže Miss Praha 2009 Open zvítězila Barbora Hamplová

V desátém ročníku soutěže Miss Praha 2009 Open zvítězila Barbora Hamplová

Desátý ročník soutěže Miss Praha 2009 Open, jehož byl Nice Magazine mediálním partnerem, zahájil v pražském Paláci Žofín Václav Noid Bárta, na jehož přání odložily finalistky škrabošky a k jejich kotníkům se svezly duhové pláště. Diváci i porotci ihned zjistili, že i tentokrát se na jevišti sešlo dvanáct výjimečně krásných dívek. Korunka se nakonec zatřpytila ve vlasech devatenáctileté Barbory Hamplové z Brna. - více »

30.10.2009

Finalistky Paparazzi Face cvičily chuzi, golfové odpaly ale i střílení

Finalistky Paparazzi Face cvičily chuzi, golfové odpaly ale i střílení

Třetí ročník modelingové soutěže, ze které nevzejde pouze jedna vítězka, ale netradičně rovnou čtyři! Jak je to možné? V Paparazzi Face se nevolí pouze tvář časopisu Paparazzi, ale i další tváře titulů Top Class, Top Cars nebo Fashion Club. - více »

25.10.2009

Aneta Vignerová je Miss České republiky 2009

Aneta Vignerová je Miss České republiky 2009

Titul vicemiss získala brunetka s číslem 7 Lucie Smatanová, 2. vicemiss je Hana Věrná a Miss Sympatie, kterou volili televizní diváci, je pro rok 2009 Nikol Rišková. V pořadí již 21. ročník prestižní soutěže krásy hostilo poprvé naše hlavní město. - více »

12.10.2009

Design Blok v salonu Petry Měchurové

Design Blok v salonu Petry Měchurové

Designblok probíhá na území celé Prahy ve vybraných showroomech, prodejnách a galeriích. 11. ročník Designbloku přinesl 212 presentací, výstav a přehlídek na 63 místech po celé Praze. Probíhal po celý týden od 6. - 11.10. - více »

05.10.2009

Čtenáři Inspirovanikrasou.cz zvolili Dívku Nice Magazinu Janu Chodovou, která vyhrála i samotný titul Dívka Šumavy

Čtenáři Inspirovanikrasou.cz zvolili Dívku Nice Magazinu Janu Chodovou, která vyhrála i samotný titul Dívka Šumavy

Letošní IV. ročník regionální soutěže krásy vyvrcholil v sobotu 3. října finálovým galavečerem, který se konal ve Vimperku, pod záštitou hejtmanů Plzeňského, Jihočeského kraje a samozřejmě starosty hostitelského města Vimperk Pavel Dvořák, který společně s organizátorkou celého projektu, Pavlínou Brunclíkovou slavnostní večer zahájili. - více »

21.09.2009

Look Bella zahájila již čtvrtý ročník!

Look Bella zahájila již čtvrtý ročník!

Sámer a krásné dívky zahájili 16.září VI. ročník prestižní soutěže Look Bella 2009, tradičně v pražském clubu Solidní nejistota.Mohli jsme se pokochat 15 krásnými dívkami, které soutěžily o titul LOOK BELLA Solidní nejistota 2009. Svoje těla předvedly při přehlídce luxusního spodního prádla značky Bruno Banani. - více »

19.09.2009

Vydražit šaty Camilly Solomon pomáhala Martina Dvořáková svým tělem

Vydražit šaty Camilly Solomon pomáhala Martina Dvořáková svým tělem

Children´s Safe Drinking Water je humanitární charitativní projekt, jehož cílem je zajistit pitnou vodu lidem v rozvojových zemích. Vyvrcholením představení tohoto projektu a zároveň akcí, na které se začalo získávat prostředky na pomoc řešení tohoto globálního problému bylo uspořádání charitativní přehlídky a dražby šatů předních českých návrhářů v hotelu Mandarin 16.září. - více »

08.09.2009

Svatební show v Mandarin hotelu

Svatební show v Mandarin hotelu

Prostory luxusního hotelu Mandarin Oriental Prague se 6. září proměnily ve velkou svatební obřadní síň, kterou zaplnilo nejen silné aroma svatebních kytic, dortů a koláčků, ale především čistě bílé honosné šaty pro nevěsty, luxusní ozdobené limuzíny, prstýnky a mnoho dalšího co se samotného svatebního obřadu týká. - více »

03.09.2009

Elegance starých časů podle Celine Dion

Elegance starých časů podle Celine Dion

Taky občas rádi necháte unést do starých časů, kdy se dámy neobešly bez skvostných rób a pánové byli dokonalými gentlemany? Zasnít vychutnat sklenku lahodného šampaňského v noblesním prostředí prvního homeartového obchodu Celine HOME za poslechu písní Edith Piaf a popové star Celine Dion, jejíž křestní jméno nese název obchodu, jste se mohli na slavnostním otevření ve středu 2. září. - více »

25.07.2009

Narozeninová Film Party

Narozeninová Film Party

Výroční narozeninovou Film Party v klubu Óčko si nenechalo ujít mnoho osobností, nejen z řad herců a tvůrců filmu. Organizátoři večera, Petr Jákl a Romana Jákl Vítová, pojali svoji 33 Film párty jako narozeninovou oslavu. Sice to nebyla „kristova léta“ v pravém slova smyslu, ale i 33 měsíců je na jakoukoli akci důstojný věk. - více »

23.07.2009

Na Film party se pilo z kojeneckých lahviček

Na Film party se pilo z kojeneckých lahviček

Film Party, kterou tradičně pořádá producent Petr Jákl s manželkou Romanou Jákl Vítovou, se konala v prostorách Clubu DUPLEX a tentokrát byla věnována Hvězdám muzikálů Divadla TA FANTASTIKA. A opět její pořadatelé pozvané hosty nezklamali. V průběhu večera se totiž na pódiu představilo mnoho pěveckých osobností, jako například Bára Basiková, Kamil Střihavka, Vilém Čok, Václav Noid Bárta či Martin Pošta. - více »

07.07.2009

AXE na smíchovské pláži

AXE na smíchovské pláži

Ve čtvrtek proběhla na Smíchovské pláži další z akcí AXE INSTINCT BEACH POINT TOUR. Pro návštěvníky byla tentokrát připravena sprchová show. Známé modelky Romana Pavelková a Dominika Mesárošová přijely motorovým člunem k molu Smíchovské pláže, kde na ně již netrpělivě čekali novináři a návštěvníci pláže. Společně se pak odebrali ke sprše, která byla pro tuto příležitost na pláži speciálně namontovaná. Zde již čekal Robert Rosenberg a obě modelky ho pod sprchou důkladně namydlily, což on jim hojně oplácel. - více »

25.06.2009

BELLE VISION MODEL 2009

BELLE VISION MODEL 2009

Finálová módní show v karlovarském Grandhotelu Pupp. - více »

18.05.2009

MISS AGRO 2009.

MISS AGRO 2009.

Jedenáctý ročník soutěže Miss Agro, se už tradičně odehrál v areálu Zemědělské univerzity v Praze 6 na Suchdole a to středeční odpoledne a večer 13. května. Celou akci zahájila kapela Hubert Cumberdale, vystřídala Works, po nich už pódium ovládly finalistky letošního ročníku. Svoje křivky a vnady nechaly vyniknout při promenádě a rozhovoru v šatech od návrhářky Dany Dobřichovské. - více »

18.05.2009

Úplně první křest magazinu Top Cars: Nechyběly pořádné "káry"

Úplně první křest magazinu Top Cars: Nechyběly pořádné

Magazine Top Cars pokřtil letní číslo v clubu Óčko na pražském Vyšehradě.V pátek 15. května se club proměnil spíš ve výstaviště luxusních vozů. Mohli jsme si prohlédnout 20 exkluzivních aut značek Ferarri, Aston Martin, Jaguar, Porche, některé přijeli téměř z výroby jako poslední vyrobené skvosty, ale mohli jsme se pokochat i jedinečnými veterány. - více »

11.05.2009

Nice Magazine party ve Zlatém stromu s Veronikou Fasterovou v čele přehlídky plavek

Nice Magazine party ve Zlatém stromu s Veronikou Fasterovou v čele přehlídky plavek

Nice magazine nemusíte pouze číst, ale můžete se spolu s ním i bavit a to na šňůře party pod názvem Nice Magazine Fashion Show, které se budou pravidelně pořádat v rámci celé České Republiky. Začali jsme v Praze, a to přímo v Music Clubu Zlatý strom, který najdete kousek od Karlova mostu. - více »

28.04.2009

Tvář roku 2009

Tvář roku 2009

Letošní Tváří roku v klubu Óčko zvolili porotci Terezu Kučerovou z Prahy a Tomáše Pakostu z Brna. Druhá nejkrásnější dívka je Gabriela Bendová z Olomouce. Osmý ročník soutěže o nejkrásnější tvář spojený s charitativní akcí proběhl tentokrát v podzemí blízko pražského Vyšehradu. Sedm dívek a sedm chlapců tu soutěžilo o postup na přehlídku Look of the East. - více »

27.04.2009

I. soustředění finalistek IV. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2009

I. soustředění finalistek IV. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2009

Dívky se setkaly v Plzni, opět v krásném prostředí luxusního Hotelu U Zvonu, kde byly i ubytovány. Sobotu trávily ve studiu Design Block, kde jim tým kadeřníků doporučil úpravy, či změny tónů a střihů vlasů a připravily se na nedělní fotografování. - více »

17.04.2009

Nejkrásnější dívkou Vysočiny se stala devatenáctiletá Jana Zemanová z Batelova

Nejkrásnější dívkou Vysočiny se stala devatenáctiletá Jana Zemanová z Batelova

Již patnáctý ročník soutěže Miss Vysočiny spojený svolbou nejkrásnější dívky se konal v pátek 17. dubna ve Žďáru nad Sázavou v Kulturním domě. - více »

15.04.2009

BOOM TV oslavila 1. narozeniny

BOOM TV oslavila 1. narozeniny

Přesně v polovině dubna oslavila internetová televize Boom své první výročí vysílání. autor fotografií: Petr Novotný autor článku: Simona Beránková - více »

08.04.2009

Přehlídka kolekce značky Bella Brutta

Přehlídka kolekce značky Bella Brutta

"Vážené dámy, vážení pánové, právě začíná přehlídka butiku Bella Brutta.", pronesl do mikrofonu DJ a zahájil tak přehlídku letní kolekce oděvů butiku Bella Brutta v Mlýnské kavárně na pražské Kampě. V zápětí přišlo mezi diváky asi šest modelů a modelek, kteří protančili kavárnou, zapózovali fotografům a odešli na terasu, aby prezentovali novou kolekci i divákům u stolků pod širým nebem. - více »

06.04.2009

Salony Franck Provost – francouzská elegance a glamour v Praze

Salony Franck Provost – francouzská elegance a glamour v Praze

Jménem Franck Provost se pyšní přes 550 salonů ve 25 zemích světa. Výjimkou není ani Česká republika, kde se jich nachází na velmi prestižních adresách hned 5 a to v Praze a v Karlových Varech. Salony nabízejí kompletní kadeřnické a kosmetické služby s profesionálními přípravky. Kvalita stojí samozřejmě na prvním místě. V trendech se ale taky nezaostává: dvakrát do roka Franck Provost uvádí kolekci účesů a líčení. - více »

02.04.2009

JIŘINA TAUCHMANOVÁ 2009

JIŘINA TAUCHMANOVÁ 2009

2. dubna ohromila pražský palác Žofín Velká módní show 2009 návrhářky Jiřiny Tauchmanové. V rámci této show proběhla i dražba svatebních šatů. Večerem provázeli moderátoři Tereza Kostková a Vlasta Korec. Program večera byl opravdu bohatý. Módní show zahájilo taneční vystoupení skupiny Donates de Rumba and the others. - více »

01.04.2009

Quelle fashion show

Quelle fashion show

Nejpovedenějších modely nové kolekce na jaro a léto se představily na módní přehlídce předposlední březnový den právě včas. Jaro převzalo definitivně vládu nad počasím a stejně dominantní je i svěží, barevná a vzdušná jarní kolekce. Návrháři nejznámějšího zásilkového obchodu se v nové sezóně nechali inspirovat například stylem hippie - zákaznice si tak budou moci objednat třeba pohodlné batikované maxišaty, šátky a vestičky. - více »

31.03.2009

Ladies Club Palladium

Ladies Club Palladium

Večerem, který je určen pouze ženám provázel moderátor Marek Dobrodinský. Během večera se prezentovalo několik firem z různých odvětví. Módní značka Monton sídlící přímo v Palladiu uspořádala módní přehlídku, jejíž hvězdou byla Česká miss 2006 Renata Langmannová a také Muž roku 2008 Miroslav Jech. Zaujala také černošská gazela, která rovněž sklidila obdiv. - více »

21.03.2009

Soustředění finalistek Miss Vysočiny

Soustředění finalistek Miss Vysočiny

- více »

18.03.2009

Playboy Party a křest nového dubnového čísla tentokrát v úterý a v Infinity!

Playboy Party a křest nového dubnového čísla tentokrát v úterý a v Infinity!

Dubnové číslo exkluzivního pánského časopisu bylo pokřtěno tentokrát v úterý 17. března a to pražském clubu Infinity. Samotná dubnová Playmate onemocněla, tak se slavnostního "polití" ujmula Romana Pavelková a Jana Doleželová spolu se šéfredaktorem Vladimírem Olexou. Módní přehlídku jarní kolekce značky Downtown Fashion předvedly modelkyagentury NICE Media. Podařenou party si nenechala ujít ani Agáta Hanychová, která dorazila se svým "kamarádem" Sámerem Issou a předvedli na parketu hodně žhavý tanec a vášnivé polibky. Všichni se řádně bavili a nové číslo přivítali jak se patří. - více »

09.03.2009

CASTING BELLE VISION MODEL: koho uvidíme ve finále?

CASTING BELLE VISION MODEL: koho uvidíme ve finále?

9.3. se v karlovarském Grandhotelu Pupp odborná porota poprvé setkala s adeptkami na titul Belle Vision Model 2009. Castingu soutěže s vizí zdravé krásy se zúčastnilo 42 pozvaných uchazeček z celé České Republiky, z nichž odborná porota nakonec vybrala nejzajímavějších 18 semifinalistek. - více »

15.02.2009

Svatební veletrh

Svatební veletrh

Ve dnech 13.-15.února proběhl v hotelu Diplomat již 9. ročník Svatebního veletrhu. Na tuto akci zavítal i náš časopis. Svatebnímu veletrhu vévodily před hotelem vystavené limuzíny. My jsme nakoukli i do jejich útrob, a že bylo o co stát. Kožené sedačky, bar, šampaňské, květiny… Svatební veletrh se rozkládal na dvou podlažích. Budoucí nevěsty soustředily svou pozornost na krásné svatební šaty, z kterých až zrak přecházel. Snad každý si všiml slečny, která byla oblečena do svatební róby z živých květů. Doslova na ní rozkvétaly lilie. Pány ženichy pro změnu zaujaly velice elegantní kravaty. - více »

26.01.2009

Finalistky oslavily inauguraci amerického prezidenta Obamy

Finalistky oslavily inauguraci amerického prezidenta Obamy

Snídaně finalistek České Miss 2009 před cestou domů ze soustředění v exotické Keni byla tentokrát v americkém stylu. Ve stejný den totiž celý svět sledoval inauguraci Baracka Obamy, který se jako první afroamerický prezident v historii USA ujal funkce. Hlava Spojených států pochází z keňského kmene Luo. Krásky proto uvítaly návštěvu jedné ženy z tohoto kmene, která s nimi na prezidentovu počest posnídala. Řeč byla především o Baracku Obamovi, na něhož jsou všichni Keňané neobyčejně hrdí. - více »

20.01.2009

Krásky na safari vylekala slonice a potěšilo je setkání s králem zvířat

Krásky na safari vylekala slonice a potěšilo je setkání s králem zvířat

Se zatajeným dechem pozorovaly finalistky České Miss 2009 divokou přírodu a exotická zvířata včetně lvů a slonů v keňském Národním parku Tsavo East. A uprostřed této okouzlující scenérie se staly i aktérkami malého dobrodružství. Safari bylo součástí jejich desetidenního soustředění v Keni. Cestu i pobyt v této východoafrické zemi zajistila cestovní kancelář Eso Travel, partner České Miss. - více »

15.01.2009

Twix New Years Party 2009 přivítala velké množství celebrit. I těch novopečených

Twix New Years Party 2009 přivítala velké množství celebrit. I těch novopečených

V pátek 9. ledna se v klubu Jet Set sešla opravdu početná skupina českých celebrit. Na pražský Smíchov je přilákala Twix New Years Party, kde si dali sraz všichni, kterým byla jedna oslava nového roku málo. Až do rána v klubu, kde jako hlavní hvězda vystoupila populární djka LayDee Jane, oslavoval například Aleš Valenta, kterého je jinak vzácností ve společnosti potkat, dále Dominika Mesárošová s přítelem, Hanka Mašlíková, stylista Dušan Chrástek, Gábina Partyšová či Romana Pavelková. Zkusit si sladký život celebrit měli v pátek možnost také výherci soutěže Twixace. - více »

13.01.2009

Finalistky České Miss jsou krásami rovníkové Afriky nadšeny

Finalistky České Miss jsou krásami rovníkové Afriky nadšeny

Z promrzlé a zasněžené Prahy odlétaly finalistky České Miss 2009 a po zhruba deseti hodinách vystupovaly z letadla v keňské Mombase, kde je tropické počasí. Tak začalo jejich desetidenní soustředění v exotickém prostředí východní Afriky. Dívky se ubytovaly v luxusních pokojích hotelu Leopard Beach Resort po dvou. Cestu i pobyt zajišťuje cestovní kanceláře Eso Travel, partner České Miss. Její zástupce se bude starat o dvanáctku finalistek a doprovod po celou dobu soustředění. - více »

23.12.2008

Nice magazine a Inspirovanikrasou.cz mediálním partnerem soutěže Look Bella, jejíž finále jsme mohli vidět v hotelu Hilton v Pra

Nice magazine a Inspirovanikrasou.cz mediálním partnerem soutěže Look Bella, jejíž finále jsme mohli vidět v hotelu Hilton v Pra

Soutěž o nejzajímavější tvář roku, pořádaná produkční a modelingovou agenturou PRESTIGE MODELS, zná své vítěze! Tato soutěž je jedičná v tom, že nesoutěží pouze dívky, ale i muži a je to příjemné zpetstření jak pro diváky, tak i porotu.Finále již pátého ročníku prestižní soutěže LOOK BELLA se konalo ve čtvrtek 18.12.2008 v hotelu Hilton Prague. Následovala after party v Cloud 9 sky baru & lounge hotelu Hilton. - více »

21.12.2008

Golfová kráska na Pražském hradě, ukázala toho dost!

Golfová kráska na Pražském hradě, ukázala toho dost!

Čerstvá Miss Golf 2008 Karolína Rédlová, nový úlovek slavné agentury Czechoslovak models, pokřtila v pátek na Pražském hradě za zpěvu vánoční Tiché noci svůj první kalendář Glamour 2009. Kmotrou jí byla operní pěvkyně Andrea Kalivodová, módní návrhářka Helena Bedrnová a herečka Sandra Nováková. Fotografem i vizážistou je Petr Burda. - více »

09.12.2008

Česká Miss 2009 už zná svých nejlepších dvanáct

Česká Miss 2009 už zná svých nejlepších dvanáct

Okamžiky štěstí prožívalo v pondělí 8. prosince v pražském hotelu Prague Marriott dvanáct semifinalistek jubilejního pátého ročníku České Miss, které se probojovaly do finále soutěže. V lednu příštího roku je čeká soustředění s příchutí dobrodružství v exotické Keni. A o vysněnou korunku královny krásy se dvanáctka nejlepších utká 28. února. - více »

04.12.2008

Vánoční VIP večírek na plastické klinice Laurea v Brně

Vánoční VIP večírek na plastické klinice Laurea v Brně

Brno, klinika Laurea, 4.prosince 2008 Vánoční VIP večírek na klinice plastické a estetické chirurgie Laurea byl oproti minulým ročníkům větší, nabitější a zajímavější. V rámci módního večera proběhly tři módní přehlídky. Dámy si tedy odnesly inspiraci letošních trendů společenských šatů, exkluzivních kožichů a pletených kompletů. Mimo mediálně známých modelek zazpíval populární zpěvák skupiny Argema, proběhla výstava šperků značky Hanák, kosmetické poradenství se značkou Mary Kay, ochutnávka japonského sushi, koktejlové osvěžení a tombola. - více »

13.11.2008

Regionální finále Morava soutěže Look Bella!

Regionální finále Morava soutěže Look Bella!

Ve středu 12.11. jste se mohli přijít pobavit a podpořit soutěžící na regionální kolo Morava soutěže Look Bella do Coffee Savoy v Brně. Večerem provázel Jan Adámek, součástí programu byla módní přehlídka Márie Štranekové, která získala titul Top Styl Designer 2007. Diváci si poslechli nádherné muzikálové melodie v podání herce Městského divadla Brno Lukáše Vlčka a nechybělo ani taneční vystoupení skupiny Magic Free Group. Soutěžící předvedli spodní prádlo značky Triola a oblečení nového brněnského obchodu GANG. - více »

11.11.2008

Velká módní show pomohla dětem

Velká módní show pomohla dětem

Hra světel, dynamická hudba, netradiční přehlídková scéna, videoprojekce, led obrazovky, live DJ, originální modely, krásné modelky, překvapení v podobě dětské přehlídky s malými tanečníky a pěvecká vystoupení Jiřího Zonygy a Martiny Pártlové taková byla již tradiční Benefiční přehlídka pro Nadaci Terezy Maxové, která proběhla 11. listopadu v českobudějovické Sportovní hale v Českých Budějovicích. Přinášíme aktuální reportáž z této zajímavé akce. - více »

10.11.2008

Známe vítěze regionálního kola Čechy soutěže Look Bella!

Známe vítěze regionálního kola Čechy soutěže Look Bella!

Dne 9.11. se konalo regionální kolo Čechy v Nákupním centru Metropole Zličín. Kromě volby nejzajímavější tváře roku diváci mohli shlédnout strhující show formace All X nebo umění profesionálních barmanů ve skvělé barmanské show! Završením programu byla velká autogramiáda All X. - více »

01.11.2008

Start pátého ročníku soutěže LOOK BELLA 2008

Start pátého ročníku soutěže LOOK BELLA 2008

Zahajovací večer se konal v Solidní nejistotě v Praze. Jak tento večer vypadal? U příchodu hosty příjemně naladila vůně od Lacoste Pour Femme, diváky bavil tanečník a moderátor Jaroslav Kuneš, skupina Magic Free Group a známé osobnosti jako herečka a moderátorka paní Mahulena Bočanová, sólistka Státní opery Praha paní Andrea Kalivodová nebo známý plastický chirurg MUDr. Jiří Kučera. V průběhu večera byla zvolena LOOK BELLA Solidní Nejistota 2008. - více »

28.10.2008

Devátému ročníku soutěže Miss Praha Open se podařilo zlomit rakord

Devátému ročníku soutěže Miss Praha Open se podařilo zlomit rakord

Termín pro zasílání přihlášek do soutěže Miss Praha 2008 Open již vypršel a ačkoli ještě nejsou všechna data zpracována, je jisté, že počet dívek překročil 300. Devátému ročníku se podařilo zlomit rakord, což svědčí o rostoucí oblibě a stále větším povědomí o soutěži. Mezi bývalými vítězkami jsou i úspěšné modelky a držitelky prestižních tytulů, například Zuzana Jandová, aktuální Miss ČR, Martina Dvořáková nebo Monika Horáková, Miss Aerobik 2007. - více »

19.10.2008

Módní přehlídka Ed Hardy při znovuotevření Zlatého stromu

Módní přehlídka Ed Hardy při znovuotevření Zlatého stromu

Club Zlatý strom je opět otevřen po celkové rekonstrukci. Slavnostní otevření bylo ve středu 19. listopadu za účasti mnoho českých celebrit. - více »

05.10.2008

Dívky Šumavy na Nestlé Fitness Tour v Plzni

Dívky Šumavy na Nestlé Fitness Tour v Plzni

V sobotu 4. 10. se v Plzni konala akce Nestlé Fitnes Tour a ani zde nechyběly Dívky Šumavy. Akce propagující pohyb a zdravý životní styl zavítala v rámci celorepublikové tour i do Plzně, kde tuto sportovní akci organizovala Pavlína Brunclíková a proto zde nemohly chybět ani finalistky z Dívky Šumavy. - více »

20.09.2008

Finalistka Miss Východní Čechy 2008 Mirka Dunová s vicepremiérem

Finalistka Miss Východní Čechy 2008 Mirka Dunová s vicepremiérem

Miss Královéhradeckého kraje 2008 Miroslava Dunová strávila celý den, v sobotu 20.září 2008, v přítomnosti vicepremiéra vlády ČR a ministra pro místní rozvoj Jiřího Čunka. - více »

19.09.2008

Potlesk finalistkám Miss Aerobik 2008

Potlesk finalistkám Miss Aerobik 2008

Finalistky Miss aerobik 2008 si vysloužily už první potlesk za předvedené výkony. Na závěr třetího soustředění v malém městečku u Jičína v Lázních Bělohrad si mohly vše, co se zatím na soustředěních naučily, vyzkoušet před diváky. Jimi se staly klienti lázní v rámci společenského večera. Tomu předcházela však tvrdá příprava, ale i losování startovních čísel v pražské restauraci SOHO + a výběr modelů od módní značky Pepe Jeans. - více »

07.09.2008

Fashion in Ostrava 2008

Fashion in Ostrava 2008

Letošní módní akce pod názvem Fashion in Ostrava se konala 5. září a jak už název napoví, ve městě Ostravě na Ostravském Výstavišti Černá louka. Byla to dlouhá šňůra módních přehlídek a prezentace luxusních značek. Vše začalo v 16hodin odpoledne a bylo s ena co koukat až do 22 hodiny podvečerní. - více »

07.09.2008

Jak probíhal casting Miss Jihlava Open 2008

Jak probíhal casting Miss Jihlava Open 2008

Casting a první boj o titul Miss Jihlava Open 2008 se konal 7. září v Jihlavě. Přihlásilo se 70 dívek, na casting však dorazila pouze polovina. Dívky přijely ze všech koutů České republiky, z Prahy, Brna, Ostravy...... - více »

24.08.2008

Miss & Golf cup 2008

Miss & Golf cup 2008

V neděli 24. srpna 2008 se konal první ročník golfového turnaje Miss & Golf cup 2008, který se konal v Golf resortu Nová Amerika. Hlavní cena byl zájezd do středomoří, který věnovala společnost Diamond travel. Další ceny věnovali Ober Bank, R Jet for you, CK Fischer Pardubice, Mexx reality a pořadatel Máša agency. - více »

22.08.2008

Den dobrých skutků a Muž roku

Den dobrých skutků a Muž roku

Jedenáctý ročník celorepublikové akce Den dobrých skutků proběhl o víkendu 22. a 23.srpna 2008 v Náchodě s velice bohatým programem, jenž začal večerním pátečním programem devátým ročníkem soutěží Muž roku. Pořadatelem akce byl David Novotný za podpory Jaro management Praha, IM Model Bratislava, Wiggo.cz, Renaty Říhové z Pardubic a Petry Jansové. Záštitu nad touto akcí převzali Ing. Jana Bobošíková, poslankyně Evropského parlamentu a členka výboru pro regionální rozvoj, ministrně pro lidská práva v ČR Džamila Stehlíková, starosta polského města Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost, slovenský velvyslanec v ČR Ing. Pavel Braňo a primátor Bratislavy Ing. Andrej Ďurkovský. - více »

20.08.2008

STYL, KABO 2008, GALA SHOW

STYL, KABO 2008, GALA SHOW

Poslední z trojlístku večerních přehlídek v rámci veletrhů STYL a KABO tradičně patří vystavovatelům. Středeční Galavečer, na kterém byly předány tři hlavní ceny – Top Design Award, Top Quality Award a Top Innovation Award - řídil a slovem provázel moderátor Leoš Mareš. - více »

19.08.2008

STYL, KABO 2008

STYL, KABO 2008

32. mezinárodní veletrhy módy byly v porovnání srpnových ročníků největší za poslední tři roky. Prezentovaly se kolekce 1019 značek z 20 zemí, poprvé také z USA, Litvy a Lotyšska. Pro 111 firem byla účast v Brně premiérou, podíl zahraničních vystavovatelů dosáhl 32 procent. - více »

19.08.2008

STYL, KABO 2008, TOP STYL DESIGNER

STYL, KABO 2008, TOP STYL DESIGNER

Odborná porota provedla předvýběr návrhářů pro srpnové finále soutěže TOP STYL DESIGNER, která je tradičně nedílnou součástí Mezinárodních veletrhů módy STYL a KABO. Porota nominovala 8 finalistů, kteří se utkali o titul TOP STYL DESIGNER – srpen 2008. O postup do finále bojovalo 19 přihlášených návrhářů, kteří splnili podmínky účasti z Rumunska, Slovenska a ČR. - více »

19.08.2008

STYL, KABO 2008

STYL, KABO 2008

32. mezinárodní veletrhy módy byly v porovnání srpnových ročníků největší za poslední tři roky. Prezentovaly se kolekce 1019 značek z 20 zemí, poprvé také z USA, Litvy a Lotyšska. Pro 111 firem byla účast v Brně premiérou, podíl zahraničních vystavovatelů dosáhl 32 procent. - více »

31.07.2008

LOOK VIP Marina party

LOOK VIP Marina party

Je čtvrtek, večer po 19 hodině a před clubem Občanská plovárna v Praze u břehů Vltavy přicházejí pozvaní téměř všichni v proužkovaném "stejnokroji", jako námořníci. Není divu, tato party, při které se pokřtí další vydání magazinu LOOK, je tentokrát laděná tématicky, už název napovídá Marina Party. - více »

30.07.2008

Módní přehlídky uznačky Jacoobhi

Módní přehlídky uznačky Jacoobhi

Ve středu 30. července jsme mohli vidět kolekci nadějného mladého módního návrháře Jakuba Chovance pod značkou Jacoobhi. Celá přehlídka byla pod názvem "Jsem snad komerční?" Modely pro období léto/podzim 2008. Celým večerem nás svým hlasem provedl moderátor Dan Holovský, mezi modelkami jsme mohli vidět Veroniku Fasterovou, Jacoobhi Sarah Jessicu Parker, hlavní model značky Martin Boháč, Katka Friedová ( Kocurová ). - více »

26.07.2008

Křest nového čísla Paparazzi

Křest nového čísla Paparazzi

Máme venku nové číslo revue českého bulváru - časopisu Paparazzi a zaslouží si samozřejmě řádně pokřtít. Křtilo se v sobotu 26. července 2008 a tentokrát v clubu Pacha v Praze - Vyšehrad. Hned po vstupu je jasné že dnešní večer patří jak Paparazzi tak i paparazziům. Na stolech v clubu jsou výtisky časopisů a všude se to hemží "pánama fotografama", kteří lační po celebritách a čekají, kde se co "semele". - více »

22.07.2008

Tváří Top Secret je světová top modelka Pavlína Němcová !

Tváří Top Secret je světová top modelka Pavlína Němcová !

V úterý 22. července 2008 se všechny modelky pro letošní Top Secret sešly v Image ateliéru Petra Lakrona. Své modely si přišly vyzkoušet Pavlína Němcová, Veronika Chmelířová, Zuzana Rosáková, Lucie Kubalová, Mirka Fabušová a další. - více »

15.07.2008

Křest kalendáře Báry Nesvadbové a modní přehlídka značky Luna

Křest kalendáře Báry Nesvadbové a modní přehlídka značky Luna

Spisovatelku a šéfredaktorku módního magazínu Harper´s Bazaar Barbaru Nesvadbovou móda živí i baví. Nafotit vlastní kalendář se ale zdráhala, styděla se. K pózování před objektivem ji přemluvila až jedna z nejuznávanějších česko-slovenských módních fotografek Anna Mrázek-Kovačič. Spojením dokonalé ženské krásy a tvůrčího talentu vznikla série dvanácti smyslných fotografií. - více »

21.06.2008

Golfový turnaj Českého Rozhlasu Hradec Králové - Myštěves

Golfový turnaj Českého Rozhlasu Hradec Králové - Myštěves

Představujeme ve fotoreportech akci, která nemá s modelingem až tolik co společného, ale portál INSPIROVANIKRASOU.CZ zde byl jedním z partnerů. Druhý ročník klientského golfového turnaje Českého rozhlasu Hradec Králové, byl pěkným zpestřením obchodních vztahů a vzájemným poznáním s dalšími partnery při neformální příležitosti. - více »

21.06.2008

Modní přehlídka v golfovém klubu Myštěves, při golfovém turnaji Českého rozhlasu HK

Modní přehlídka v golfovém klubu Myštěves, při golfovém turnaji Českého rozhlasu HK

Akce se konala 21.6.2008 od 9:00 hod. v Queen´s Park Golfovém Clubu Myštěves, který se nachází mezi Hradcem Králové a Novým Bydžovem, v nádherném prostředí. Zázemí a bohatý doprovodný program uspokojil všechny z nás i ty, kteří golf nehrají a nebo s ním teprve začínají. Turnaj otevíral slavnostním přípitkem ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové Mgr. Jiří Kánský spolu s manažerem golfového clubu Janem Piťhou. - více »

19.06.2008

Nejkrásnější DÍIVKY ŠUMAVY navštívily Domov pro osoby se zdravotním postižením

Nejkrásnější DÍIVKY ŠUMAVY navštívily Domov pro osoby se zdravotním postižením

Ve čtvrtek 19. 6. se vítězky letošního ročníku soutěže DÍVKA ŠUMAVY´08 zúčastnily dětského dne v Bystřici nad Úhlavou. Po celé tři roky své existence podporuje soutěž Dívka Šumavy tento domov pro osoby se zdravotním postižením, v rámci svých možností. V prvním ročníku jsme přispěly ve spolupráci s Českou pojišťovnou částkou 70.000,- Kč. V průběhu finálového večera II. ročníku byly předvedené šaty z dílny klientů domova a všechny šaty byly na místě prodány, výtěžek putoval na výtvarné potřeby do dílny ústavu. Rovněž finalistky II. ročníku mezi sebou uspořádaly sbírku a do domova přispěly. - více »

11.06.2008

RENAULT a TATIANA již pošesté aneb Ženy, vozy a móda

RENAULT a TATIANA již pošesté aneb Ženy, vozy a móda

Dne 11. června 2008 se na zámku Troja v Praze 7 uskutečnil již 6. ročník odpoledního setkání s trendy módy v automobilovém a módním světě s názvem „Dámské odpoledne s…“. Tato akce byla určena ženám, které přijaly pozvání generálního ředitele společnosti Renault ČR, a.s. a módní návrhářky Taťány Kováříkové. - více »

11.06.2008

Finalisté soutěže Muž roku 2008 byli představeni v Praze !!

Finalisté soutěže Muž roku 2008 byli představeni v Praze !!

Setkání finalistů soutěže Muž roku ČR a SR proběhlo v KU Baru při mimořádné tiskové konferenci, kde 12 finalistů se ukázalo médiím, pozvaným hostům, ale i porotcům. Do letošní soutěže se přihlásilo 858 pánů z České republiky a Slovenské republiky, letos poprvé je vyhlášen Muž roku ČR, a také Muž roku SR, a letos se hlásili hlavně studenti, barmani, manažeři. Nejčastější jméno bylo Michal a Miroslav. Nejobvyklejší sport byl fotbal. Letošního ročníku se přihlásilo 854 pánů z ČR a SR. - více »

10.06.2008

Playboy night Blue Café Ústí nad Labem

Playboy night Blue Café  Ústí nad Labem

V sobotu 7. června proběhla v clubu Blue Café vůbec jedna z nejlepších party v Ústí nad Labem a to v duchu značky Playboy. Kromě výborných drinků, sexy tanečnic a hostesek se osuper atmosféru postaral i rezidentní DJ klubu Blue Cafe DJ Red Kaktus spolu s DJ Majklem (Duplex) a to za doprovodu bubnů. - více »

07.06.2008

Unie kosmetiček - soutěž v líčení na téma "Vášnivé Bolero"

Unie kosmetiček - soutěž v líčení na téma

V sobotu 7. června od 10 hodin ve Velkém sále KAISERŠTEJNSKÉHO PALÁCE v PRAZE proběhla soutěž v líčení na téma Vášnivé Bolero. A jak to dopadlo? Podívejte se sami. - více »

30.05.2008

Nejkrásnější Dívky Šumavy vyrazily v nových automobilech po Šumavských krajích . . .

Nejkrásnější Dívky Šumavy vyrazily v nových automobilech po Šumavských krajích . . .

V pátek 30. května se u příležitosti představení novinek jednoho z hlavních partnerů naší soutěže společnosti INVESTTEL auto Klatovy, uskutečnilo předání automobilů vítězkám III. ročníku Dívka Šumavy 2008. A v jakých automobilech naše nejkrásnější dívky na silnicích potkáte ? - více »

27.05.2008

České Miss navštívily nemocnici

České Miss navštívily nemocnici

V dopoledních hodinách v úterý 27. května navštívily vítězky České Miss v čele s Eliškou Bučkovou a obě České vicemiss Hana Svobodová a Elisavet Charalambidu s pořadatelem charitativních akcí Davidem Novotným hradeckou Fakultní nemocnici Dětskou kliniku –oddělení chirurgie a traumatologie. - více »

24.05.2008

Finále Dívka Šumavy 2008

Finále Dívka Šumavy 2008

Vítězkou III. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2008 se stala 16ti letá ANDREA ŠVIHOVCOVÁ ze Strakonic. Večerem plným krásy, zábavy a elegance provedli Iva Kubelková a Jan Čenský, kteří se postarali o skvělou zábavu a ani finalistky nenechali v "úzkých" např. při rozhovorech, kdy si dívky losovaly otázky, jejichž autory byli samotní poroci. Hostem byl italský zpěvák Davide Mattioli. - více »

20.05.2008

Večer vrcholové módy - zámek Mladějov

Pátý ročník Večeru vrcholové módy se uskutečnil v překrásných prostorách zámku Mladějov. Zde byl objasněn charitativní projekt MOSTY - kde jde o spolupráci talentovaných dětí dětských domovů ČR a učitelů, rozvýjející tento talent - lidmi z domovů důchodců. Na tomto večeru svoji ojedinělou vizážistickou a účesovou tvorbu ztvárnila Renáta Lenčešová se svým týmem - salon LeRen ze Slovenska. Modely předních návrhářů z Ukrajiny - salon Stoličný zastoupil návrhář Eduard Nasirov a jeho kolekce se realizovala na živý zpěv Jaroslava Parčiho. - více »

15.05.2008

Miss Agro 2008

Miss Agro 2008

Ve čtvrtek 15. května se konal již 10. ročník soutěže Miss Agro o titul nejkrásnější slečnu České zemědělské univerzity v Praze. Samotná soutěž probíhala v areálu Univerzity v Praze 6 - Suchdol. Jako doprovodný program jsme si mohli poslechnout vystoupení hudební skupiny Polemic, Medvěd 009 nebo G-point Hunters. - více »

09.05.2008

Finalistky soutěže Dívka Šumavy´08 se pilně připravovaly na finálové klání

Finalistky soutěže Dívka Šumavy´08 se pilně připravovaly na finálové klání

Pro dívky byl na celý víkend připraven velmi pestrý a náročný program. V příjemném prostředí hotelu Sokolský dům v Domažlicích strávily uplynulý víkend a již od pátečního večera začaly přípravy na finále. - více »

01.05.2008

11. Foto workshop - Hvar 2008

11. Foto workshop - Hvar 2008

- více »

25.04.2008

Tvář roku ČR 2008

Tvář roku ČR 2008

Sedmý ročník soutěže Tvář roku ČR se uskutečnil 25.4.2008 v nově zrekonstruovaných prostorách klubu Hany Bany - Pacha. Porota složena z partnerů akce:za Bruno banani, majitel společnosti - Jan Jasner ( SRN) , za módu pro volný čas Jack Jones a Vero moda - Steinthor Sigurdarson (Dánsko), za společnost Gold Silvewr GRANAT - Anife Vyskočil/Hasan, za společnost Moser - Tomáš Mohelník, ICANDO - Victoria Glowa, svatební salon ADINA - Marie Nováková, za společnost GEO - modelka Iveta Lutovská, vizážista Sasha Isar, majitel salonu Mio Faccia - Kája Pavlíček, poslankyně parlamentu ČR - pani Anna Čurdová, herec Václav Glazar, za společnost DreamyDay - pani Štěpánka Císařová dále David Novotný a Gábina Urbanová - Bruno banani. Dalšími partnery akce byla pojišťovna Uniqa, PiAqua, pivovar Klášter , květiny dodala společnost HAUF, korunky do soutěže věnovala společnost Jablonex, letecká společnost AeroSvit a cestovní kancelář Inturist a výborné medovníky od společnosti IMANT. - více »

24.04.2008

Jarní setkání v prostorách kliniky pro plastickou a estetickou chirurgii Laurea

Jarní setkání v prostorách kliniky pro plastickou a estetickou chirurgii Laurea

Dne 24.4.2008 jsme mohli v prostorách kliniky pro plastickou a estetickou chirurgii Laurea v Brně shlédnout vernisáž obrazů Lenky Valachové, následovala módní přehlídka značky Downtown Fashion s možností zakoupení modelů a samozřejmostí bylo představení a prohlídka kliniky s možností individuálních konzultací. - více »

19.04.2008

Setkání Manuálu Úspěšné Ženy, zkráceně „MUŽe" na téma „Sladký život po třicítce"

Setkání Manuálu Úspěšné Ženy, zkráceně „MUŽe

Jan Kalousek radil ženám, jak ulovit muže... Další setkání žen, které se navzájem podporují na své cestě k úspěchu – i tak by se dalo popsat sobotní setkání Manuálu Úspěšné Ženy, zkráceně „MUŽe“. Tématem byl tentokrát „Sladký život po třicítce“. Seriózní témata celodenních přednášek navečer završila odlehčená debata mezi zpěvákem a cestovatelem Janem Kalouskem, majitelkou modelingové agentury Miladou Karasovou a moderátorkou Štěpánkou Duchkovou. - více »

10.04.2008

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové

Velká módní show Jiřiny Tauchmanové

Dne 10. dubna 2008 v honosných prostorách pražského Žofína předvedla Jiřina Tauchmanová svou kolekci pro příští rok. Konal se již pátý ročník Velké módní show, při kterém se opět dražily nejen svatební šaty, ale i luxusní notebook U2 od společnosti Asus a diamantový prstýnek od společnosti D.I.C. - více »

03.04.2008

Oficiální představení finalistek III. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2008 v autosalonu INVESTTEL AUTO KLATOVY

Oficiální představení finalistek III. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2008 v autosalonu INVESTTEL AUTO KLATOVY

3. dubna se finalistky soutěže Dívka Šumavy 2008 poprvé přestavily veřejnosti, některé premiérově "na přehlídkovém mole" předvedly kolekci Afrogems, návrhářky Michaely Naušové, kolekci plavek a na závěru v rozhovoru s moderátorem akce Petrem Berkou pohovořily o svých studiích, práci, zájmech, svých snech či plánech do budoucna. - více »

03.04.2008

Italian night

Italian night

Dne 3.4.2008 se uskutečnila VIP fashion show italských značek s názvem Italian night. Večer organizovala společnost Yasmeen s.r.o. ve spolupráci s hotelem Carlo IV. Boscolo. Velkolepá show byla pojata netradičně v hotelovém baru. Programem večera byly módní přehlídky značek Carlo Colucci, Royale Academy Fashion a nově otevřeného butiku italské dámské módy Puerco Espin. - více »

29.03.2008

French night

French night

Dne 29.3. se v 5* hotelu Carlo IV. Boscolo uskutečnila módní show s názvem French night, který byla věnována jarním trendům. Celý večer byl pojat jako rádce moderní ženy. Moderátorkou akce byla Chantal Poulain. Uskutečnila se přehlídka francouzské značky Un, deux, trois a společnost Downtownfashion představila kolekci Markam, která je držitelem prestižní ceny Fashion Academy Award v kategorii Business Fashion 2006. - více »

28.03.2008

Večer pro dobrou věc přinesl 162 800 Kč a řadu nezapomenutelných zážitků pro všechny

Večer pro dobrou věc přinesl 162 800 Kč a řadu nezapomenutelných zážitků pro všechny

Večer pro dobrou věc se uskutečnil již poosmé, 28.3.2008 v Divadle v Jaroměři na podporu postižených dětí. Akci sledoval zaplněný sál jaroměřského divadla. Záštitu nad touto akcí převzal starosta města Jaroměře Ing. Jiří Klepsa, MUDr. Richard Sequens – senátor a předseda Výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Parlamentu, krajský radní Bc. Lubomír Franc. Starosta ocenil kvalitu programu, ale i samotnou akci. Velmi se mi to líbilo a těším se na další ročník dodal na závěr celé akce. - více »

27.03.2008

Look Magazine - 5. narozeniny!

Look Magazine - 5. narozeniny!

Ve čtvrtek 27. března se v restaurant and music clubu Občanská plovárna slavili už 5. narozeniny Look Magazínu. Večerem nás provázel Viola Ottová a Jiří Pomeje, vystoupil Sámer Issa a jeho taneční skupina. - více »

20.03.2008

Přehlidka Downtown fashion

Přehlidka Downtown fashion

18. března proběhla v butiku Downtown Fashion na Národní třídě 43 v Praze, další módní přehlídka spojená s příjemnou hudbou. Tentokrát nám modelky předvedly už jarní kolekci. Mohli jsme vidět kolekci krásných šatů, ale i sukní a topů nebo kalhot. Přijďte i Vy navštívit nový butik Downtown Fashion! - více »

19.03.2008

Playboy - křest dubnového čísla

Playboy - křest dubnového čísla

Ve ST 19. března se v Solidní nejistotě v Pštossově ulici v Praze opět křtilo nové číslo, tentokrát dubnové pro rok 2008, luxusního pánského magazínu Playboy a bylo se na co koukat! Dubnovou playmate se stala Amanda, která sama magazín pokřtila. - více »

15.03.2008

První společné setkání finalistek III. ročníku DÍVKA ŠUMAVY 2008

První společné setkání finalistek III. ročníku DÍVKA ŠUMAVY 2008

V sobotu 15. 3. se finalistky III. ročníku soutěže Dívka Šumavy 2008 setkaly v plzeňskému studiu DESIGN BLOCK, kde absolvovaly školení s týmem profesionálních kadeřníků, kosmetičky, vizážistky a nehtové designérky. Pod vedením majitelky salonu, stylistky a vizážistky Dity Noskové se dívky dozvěděly jak správně pečovat o svoji pleť, jaké je vhodné denní nebo večerní líčení, každá dostala doporučení úpravy, či změny střihu, nebo barvy vlasů, také informace o tom správně pečovat o své vlasy i nehty. Shlédly také několik praktických ukázek líčení, úpravy obočí, nehtů, vlasů. V závěru dívky dostaly od Design Blocku i tašku s dárečky . - více »

15.03.2008

MISS ČR 2008 - 1. tisková konference

MISS ČR 2008 - 1. tisková konference

15. března 2008 se uskutečnilo očekávané jubilejní XX. finále soutěže Miss ČR 2008, které bylo plné překvapení a navštíveno velkou řadou krásných žen a známých osobností. Než se letošní finalistky poprvé představily všem divákům Bobycentra, ale i divákům televize Nova, byl náš tým přítomen na první "předfinálové" tiskové konferenci. - více »

15.03.2008

MISS ČR 2008 - Finále

MISS ČR 2008 - Finále

Finále jubilejní soutěže Miss ČR 2008, které mělo za úkol zvolit již dvacátou krásku v pořadí, začalo v sobotu 15. března po 20. hodině v prostorách brněnského Bobycentra. Hlediště bylo plné, porota na svých místech a Jan Čenský, který opět moderoval soutěž ženské krásy, přichází na podium a soutěž začíná. - více »

15.03.2008

MISS ČR 2008 - 2. tisková konference

MISS ČR 2008 - 2. tisková konference

Druhá tisková konference se konala vzápětí po skončení finále, opět v prostorách Sportcasina v Bobycentru. Zde už byly k dispozici novinářům Miss ČR 2008, I. vícemiss, II. vícemiss a miss sympatie. - více »

15.03.2008

MISS ČR 2008 - Korunovační ples

MISS ČR 2008 - Korunovační ples

Nedílnou součástí soutěže Miss České republiky je charitativní aktivita jak na úrovni organizátorů projektu, tak ze strany vítězek. Stejně jako každý rok, i letos začalo dobročinné úsilí missek XX. jubilejního ročníku dražbou jejich korunek na korunovačním plese hned po finále. Korunka Miss ČR 2008 byla vydražena za 1.200.000,- Kč. Korunku společně vybojovali Miloslav Zapletal a Jan Moťovský. Kuriozní šicí stroj Ivany Christové, který před dvaceti lety dostala darem, vydražil přítel Kateřiny Průšové, Vladimír Konvalinka, za 600.000,- Kč. Celková částka tedy činí 1.800.000,- Kč a bude použita ve prospěch Nadačního fondu Bohemia. - více »

09.03.2008

JArní módní přehlídky v Galerii Vaňkovka

JArní módní přehlídky v Galerii Vaňkovka

Jarní módní přehlídky v Galerii Vaňkovka byly zasazeny do prostředí výstavy modelů architektonických staveb Svět jako na dlani. Scéně dominovaly symboly různých měst a států, před nimiž jsme absolvovali symbolickou cestu kolem světa módy pod vedením moderátorů Kristiny Kloubkové Bastienové a Petra Vojnara. Módní přehlídky se konaly čtyřikrát denně a kromě krásných modelek a modelů jste na pódiu mohli obdivovat i skvělá taneční vystoupení. - více »

01.03.2008

World of Beauty & SPA 2008

World of Beauty & SPA 2008

VÝSTAVIŠTĚ PRAHA 7 - HOLEŠOVICE 29. 2. - 1. 3. 2008 Organizátor veletrhu BEAUTY EXPO s.r.o. rozšířil výstavní prostory poprvé na všechny tři haly budovy Průmyslového paláce pražského Výstaviště a nabídl tak skvělou příležitost pro návštěvníky shlédnout širokou nabídku špičkových výrobků i služeb z oborů péče o tělo a pleť, vizážistiky a stylistiky, formování postavy, péče o ruce a nehty (nail art, nail design, manikúra), péče o nohy, projektování i vybavení kosmetických, kadeřnických i relaxačních pracovišť, metody práce na těchto pracovištích a mnoho dalších odborných informací spjatých se současnými trendy v životním stylu. To vše na 285 stáncích s téměř třemi sty vystavovateli zastupujících okolo 400 značek. - více »

29.02.2008

Dívka Šumavy 2008 - semifinále

Dívka Šumavy 2008 - semifinále

V pátek 29. 2. se v Hotelu Sokolský dům v Domažlicích  uskutečnil konkurz,  výběr finalistek do III. ročníku soutěže  "o nejkrásnější dívku ze Šumavy a širokého okolí". Tato soutěž krásy pro mladé dívky je svým charakterem jediná v Plzeňském kraji, první ročník  se konal v Klatovech a vítězkou se stala Nikola Vítková, druhý v Sušici kde zvítězila Kamila Houfová a třetí se letos uskuteční v Domažlicích. - více »

28.02.2008

Downtown fashion - módní přehlídka

Downtown fashion - módní přehlídka

V letošním roce stihlo vedení značky Markam představit kolekce jaro/léto a podzim/zima hned v několika evropských destinacích. Představení první části z kolekce jaro/léto proběhlo přímo v butiku Downtown Fashion na ulici Národní č. 43 ve dnech 28.2. Druhá část kolekce bude představena 18.3. taktéž v butiku. - více »

26.02.2008

Módní přehlídka spodního prádla - kolekce značek DIM, Playtex a Wonderbra

Módní přehlídka spodního prádla - kolekce značek DIM, Playtex a Wonderbra

Módní přehlídka, kde se představily nové kolekce značek DIM, Playtex a Wonderbra pro sezónu podzim-zima, se konala v krásných prostorách Klubu Lávka v Praze 1 a to v úterý 26.2. 2008 od 18 hodin. - více »

15.02.2008

STYL, KABO 2008

STYL, KABO 2008

31. mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO představily kolekce 750 značek z 23 zemí. Mezi vystavovateli nechyběli nejvýznamnější tuzemští výrobci oboru, 70 firem se v Brně prezentovalo zcela poprvé. - více »

10.02.2008

Svatební veletrh - Hotel Diplomat

Svatební veletrh - Hotel Diplomat

Tradiční svatební veletrh v hotelu Diplomat v Praze, letos již osmý ročník proběhl v termínu od pátku 8. až do neděle 10. února. V pátek jste si mohli veletrh prohlížet od 16 do 21 hodin,v sobotu a v neděli potom v časech od 10 do 17 hodin a bylo se na co dívat. Vstup byl tradičně zdarma pro všechny návštěvníky. - více »

02.02.2008

Česká miss 2008

Česká miss 2008

Čtvrtý ročník soutěže Česká Miss 2008, který se letos konal v prostorách pražského ruzyňského letiště a to přímo v odletové hale, má již svou vítězku. Stala se jí osmnáctiletá studentka ze Strážnice Eliška Bučková. První Českou vicemiss se stala Hana Svobodová (19), druhou pak Elisavet Charalambidu (22). - více »

26.01.2008

Svatební veletrh 2008 Pardubice

Svatební veletrh 2008 Pardubice

- více »

26.01.2008

FIRST FASHION NIGHT IN NEW YEAR v Hany Bany

FIRST FASHION NIGHT IN NEW YEAR v Hany Bany

26. ledna jste mohli vidět módní přehlídku v clubu Hany Bany. Modelky předvedly kolekci plavek Tricoline, spodní prádlo značky Playboy a trička a jeany pod značkou Exe Jeans. Mezi modelkami jste mohli vidět i známé tváře jako jednu z Playmate Veroniku Fasterovou nebo finalistku Miss ČR Báru Kolářovou či šéfredaktorku Inspirovanikrasou.cz . Vše natáčela televize Óčko. - více »

23.01.2008

PlayBoy - křest nového čísla

PlayBoy - křest nového čísla

- více »

22.12.2007

Emilio Pucci a jeho kolekce pro sezónu jaro-léto 2008

Emilio Pucci a jeho kolekce pro sezónu jaro-léto 2008

Že je u nás zima? Teploty pod nulou a Vánoce za dveřmi? Ovšem Emilio Pucci, módní návrhář, již v září tohoto roku předvedl svou kolekci pro jaro a léto 2008 na fashion weeku v Londýně. Nechte se inspirovat a zapomeňte spolu s fotografiemi na zimní ponuré chmury. - více »

20.12.2007

Celebrity Fashion Show

Celebrity Fashion Show

Módní přehlídka butiku Arabella a návrháře Petra Lacrona v podání předních českých modelek, která se uskutečnila 20. prosince v clubu Misch Masch - více »

19.12.2007

Vánoce s Českými miss ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové

Vánoce s Českými miss ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové

Lilian Sarah Fischerová a Michaela Štoudková navštívily Fakultní nemocnici v Hradci Králové, dětskou kliniku, kde rozdávaly spolu s organizátorem charitativních akcí Davidem Novotným dětem dárečky, jako jsou sladkosti, CD, DVD Včelka Mája, autíčka a plyšáky. - více »

19.12.2007

První módní přehlídka značky MARKAM v Brně

První módní přehlídka značky MARKAM v Brně

Prehlídka kolekce značky Markam pro aktuální sezonu zima 2007/2008, která se konala v Hotelu Continental v Brně. Jedná se o první módní show společnosti Downtown fashion s.r.o. v Brně. Společnost na show představí celkem 4 kolekce - Business, In Focus, City Girl a Exclusive. - více »

16.12.2007

WELLNESS CELEBRITY SHOW - 7. ročník soutěže

WELLNESS CELEBRITY SHOW - 7. ročník soutěže

V neděli 16.12. 2007 proběhl v TOP hotelu Praha slavnostní galavečer originálního 7. ročníku soutěže WELLNESS CELEBRITY SHOW. Diváci měli možnost shlédnout špičkové výkony deseti finalistů soutěžících o titul MISS & MR. WELLNESS 2007. - více »

12.12.2007

Slavnostní otevření butiku LUNA

Slavnostní otevření butiku LUNA

Slavnostní otevření první prodejny luxusního spodního prádla řecko-italské značky Luna, která se nachází v nové Myšák Gallery ve Vodičkově ulici, proběhlo ve středu 12. prosince od 17:00 hodin. Přítomna byla i tvář Luny Barbara Nesvadbová a také řada dalších půvabných žen: Ana Geislerová, Iva Fruhlingová, Markéta Hrubešová, Helena Zeťová, Zuzana Bělohorcová a Tereza Černochová. - více »

06.12.2007

Malé finále Miss České republiky 2007

Malé finále Miss České republiky 2007

Fotoreport - Malé finále Miss České republiky 2008, kde byla doplněna finálová dvanáctka jubilejního XX. ročníku naší nejúspěšnější soutěže krásy. Akce se konala v Plzeňském sále Domu kultury Inwest-K od půl osmé večer s 12 půvabnými semifinalistkami. Dále jste zde mohli vidět Taťánu Kuchařovou, Kateřinu Sokolovou, Ewu Farnou, Helenu Zeťovou, Taneční skupinu IF, Jana Čenského a Miloše Zapletala. - více »

06.12.2007

Vánoce 2007 Davida Novotného

Vánoce 2007 Davida Novotného

Broumov zažil Silvestra s dobrou věcí! Vánoce 2007 se uskutečnily v Kulturním domě Střelnice, kde zcela zaplněný sál sledoval bohatý program, který se změnil v silvestrovskou show, jak nazvali občané města Broumova program, který snad ještě nepamatují, herci povídali o vánocích, dárcích, zpěváci zpívali a tančilo se. Celá akce trvala dvě a půl hodiny a zúčastnilo se jí téměř šestset návštěvníků. - více »

04.12.2007

Svatební šaty roku 2007

Svatební šaty roku 2007

V pražské Lucerně 4. prosince 2007 proběhlo každoroční designerské klání o titul „Svatební šaty roku“. K vidění byl například i model módní návrhářky Petry Pilařové, který prováděla novopečená rosnička TV Prima a Miss ČR 2003 Lucie Váchová. Dále pak Jitka Kocurová, Agáta Hanychová, Iva Kubelková, Lucie Zedníčková a další. Akcí prováděli: Jana Paulová a Pavel Zedníček. Mezi učinkujícími vystupili i Lucie Vondráčková, Petr Muk, David Mattiolli. - více »

01.12.2007

PIRELLI - Legendární kalendář společnosti Pirelli pro rok 2008 byl oficiálně představen veřejnosti

PIRELLI - Legendární kalendář společnosti Pirelli pro rok 2008 byl oficiálně představen veřejnosti

Legendární kalendář společnosti Pirelli pro rok 2008 byl oficiálně představen veřejnosti. Jeho letošní premiéra je ale oproti minulým ročníkům velmi výjimečná: poprvé od své pětatřicetileté existence totiž dorazil do orientální Asie, přesněji řečeno do čínské Šanghaje. - více »

01.12.2007

Nové vydání časopisu Playboy ozdobila modelka a vicemiss z roku 2003 Markéta Divišová

Nové vydání časopisu Playboy ozdobila modelka a vicemiss z roku 2003 Markéta Divišová

Teď se ale můžete podívat i na výsledek focení, o kterém se Markéta nedávno rozmluvila. Autorem sexy snímků je přední fotograf Vladimír Štross, který v nahých pózách zvěčnil před časem i Agátu Hanychovou. "Když jsem říkala, že bych do takového focení nešla, měla jsem na mysli vulgární erotické fotky. - více »

28.11.2007

FINÁLOVÝ VEČER MISS MISCH MASCH

FINÁLOVÝ VEČER MISS MISCH MASCH

12 finalistek, které prošli týdenním kurzem choreografie a ve finálový večer na molu předvedli svou krásu a dovednosti v jednoduchých disciplínách Aby nebylo zábavy málo, byla sestavena odborná porota složena ze známých osobností a sponzorů, kteří udělovali MISS SYMPATIE MISCH MASCH... - více »

25.11.2007

MISS GOLF 2008

MISS GOLF 2008

Již sedmý ročník soutěže ženské a dívky krásy a umění golfu pod názvem Miss Golf 2007 proběhl 25. listopadu přímo na greenu v Golfovém centru Erpet v Praze na Smíchově. Do finále postoupilo 12 finalistek mezi kterými byla i šéfredaktorka portálu Inspirovanikrasou.cz Eva Marková. - více »

16.11.2007

VICTORIA´S SECRET FASHION SHOW 2007

VICTORIA´S SECRET FASHION SHOW 2007

Přehlídka světoznamé značky VICTORIA´S SECRET. Hlavní tváří přehlídkového mola Heidy Klum. - více »

14.11.2007

BENEFIČNÍ PŘEHLÍDKA S POSELSTVÍM POMOCI DRUHÉMU

BENEFIČNÍ PŘEHLÍDKA S POSELSTVÍM POMOCI DRUHÉMU

Středeční večer patřil v pořadí již III. Benefiční přehlídce pro Nadaci Terezy Maxové, která naplnila českobudějovickou Sportovní halu do posledního místa. Byl to inspirující večer nabitý úžasnou podívanou nesoucí navíc hodnotné poselství pomoci druhému. - více »

08.11.2007

Křest knihy Inventury if... + módní přehlídku návrhářky Ivany Follové

Křest knihy Inventury if... + módní přehlídku návrhářky Ivany Follové

8.11. 2007 od 19 hod. v pražské La Fabrice jste mohli vidět módní přehlídku návrhářky Ivany Follové spojenou s křestem její knihy Inventury if... . - více »

07.11.2007

Miss Pardubického kraje 2007 - už známe vítězky!

Miss Pardubického kraje 2007 - už známe vítězky!

CHRUDIM – Dne 6.11.2007 se ve velkém sále Muzea v Chrudimi uskutečnila Miss Pardubického kraje 2007 – letos celá ve stylu James Bond 007. Soutěžilo 10 finalistek o nejkrásnější dívku Pardubického kraje a odborná porota němela lehký úkol vybrat tři nejlepší. - více »

04.11.2007

Miss Praha Open 2007 (Obecní dům)

Miss Praha Open 2007 (Obecní dům)

V neděli 4.11. v Obecním domě proběhlo finále osmého ročníku soutěže Miss Praha Open. Z přihlášených 150 dívek, které musely projít užšími výběry, se do slavnostního večera probojovalo 10 následujících: - více »

04.11.2007

Módní přehlídka Žofín - MAGIC HELENA

Módní přehlídka Žofín - MAGIC HELENA

4.listopadu v krásných prostorách paláce Žofín jste se se mohli zcela ponořit do atmosféry módy, reklamy a designu první republiky při tradičně netradiční módní show pod značkou MAGIC HELENA. Módní přehlídky probíhaly téměř po celý den a to ve čtyřech etapách od 11, 14, 17 a 20 hodin. - více »

31.10.2007

Autorská módní přehlídka Josefa Klíra

Autorská módní přehlídka Josefa Klíra

Desátá autorská přehlídka Josefa Klíra, konaná 31.10. , proběhla na výstavišti Letňany. Toto netradiční místo korespondovalo s kolekcí Huate Couture, kterou návrhář tento večer představil - více »

31.10.2007

Módní přehlídka - Miss Praha Open 2007 (Palác Flora)

Módní přehlídka - Miss Praha Open 2007 (Palác Flora)

Miss Praha Open je celorepubliková soutěž krásy, které se mohou zúčastnit dívky od 16 do 27 let. Do neveřejného kola je každoročně pozváno okolo 150 dívek a do finále postupuje jen 12 z nich. Jinak tomu nebylo ani letos. - více »

30.10.2007

Galavečer hvězd přinesl úspěch

Galavečer hvězd přinesl úspěch

Po úspěšných akcích v Náchodě, Jaroměři, Broumově se další z akcí uskutečnila v Hronově. Akce s názvem Galavečer hvězd se uskutečnil v Hronově v Čapkově sále /30.10.2007/ od 19 hodin. Zároveň to byl Galavečer věnovaný k 12.výročí charity Davida Novotného, který tímto způsobem oslavil již 12 let od pořádání charitativních akcí. - více »

27.10.2007

Módní přehlídka Palladium

Módní přehlídka Palladium

Módní přehlídka Palladium - více »

27.10.2007

MISS INTERNET 2007

MISS INTERNET 2007

Po dlouhém týdenním soustředí všech 10 finalistek, se nám v SO 27.10.2007 představily všechny v plné kráse v Dělnickém domě v Blansku. Autor fotografií: Jan Schier - více »

27.10.2007

Sjezd Unie kosmetiček 2007

Sjezd Unie kosmetiček 2007

Již XVIII. sjezd Unie kosmetiček se uskutečnil poslední říjnový víkend tradičně v Pardubicích. Součástí výstavy byl bohatý dvoudenní odborný program, který jsme pečlivě sestavili, aby dal možnost seznámit se s novinkami a novými metodami z oblasti pěstící kosmetiky, žhavých trendů v líčení podzim-zima, dermatologie, plastické chirurgie, zdravého životního stylu a vnitřní výživě pleti. - více »

26.10.2007

Velká módní předhlídka a taneční show - Palladium

Velká módní předhlídka a taneční show - Palladium

Na náměstí Republiky v Praze nám vyrostlo nové obchodní centrum Palladium a to se neobešlo bez slavnostního otevření a bez dalšího bohatého programu při jeho zahájení. Ve ČT 25.10.2007 bylo ve 22h. slavnostně otevřeno. Následující dva dny, jsme mohli shlédnout módní přehlídky, taneční show, vystoupení Dana Bárty & Illustratosphere za doprovodu Českého národního symfonického orchestru, Support Lesbiens, Pehu, Ewu Farnou, Sámera Issu a další. - více »

25.10.2007

LOOK BENEFICE - CHARITATIVNÍ VEČER PRO NEMOCNICI TEPLICE

LOOK BENEFICE - CHARITATIVNÍ VEČER PRO NEMOCNICI TEPLICE

Slavnostní zahájení 1. ročníku „LOOK BENEFICE“ se uskutečnilo 25. října od 19 hodin v Krušnohorském divadle v Teplicích. Krušnohorské divadlo je velkolepá a noblesní stavba, pro charitativní akce jako stvořená. Charitativní večer uspořádala agentura Repmax s. r. o. a Autohypo, pod záštitou primátora města Teplic Jaroslava Kubery a primáře teplické nemocnice pana Ladislava Němce. - více »

24.10.2007

Soustředění letošních finalistek MISS INTERNET 2007

Soustředění letošních finalistek MISS INTERNET 2007

Právě v těchto dnech probíhá soustředění finalistek pro soutěž MISS INTERNET 2007 v Blansku, které začalo toto POndělí 22.10. a bude trvat až do samotného finále, které se odehraje již tuto sobotu 27.10. 2007 v Blansku. - více »

23.10.2007

Bomtoncup 2007

Bomtoncup 2007

Dne 23.10. ve 20 hodin proběhlo finálové kolo soutěže Bomtoncup 2007, které mělo za cíl vybrat nejlepší z 13-ti proměn, na kterých se podílely následující týmy: - více »

13.10.2007

Beauty Prague 2007

Beauty Prague 2007

12. a 13. října proběhl v holešovickém veletržním paláci již 14. ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky a kadeřnictví, letos orientovaný i na obory SPA a wellness. - více »

13.10.2007

Modní show OC Šestka

Modní show OC Šestka

Obchodní centrum Šestka v Ruzyni uspořádala přehlídku trendů podzim/zima 2007. Na mole zazářily především zemní a pastelové barvy, kulaté špičky a vysoké kozačky. - více »

09.10.2007

LUNA vstoupila na český trh

LUNA vstoupila na český trh

Dne 9.10. v 19.30 se v pražském Arcotelu konala módní přehlídka italsko-řecké společnosti Luna, která se specializuje na spodní prádlo, plavky a do budoucna má v plánu rozšířit pole své působnosti i na dekorativní kosmetiku. Akce se konala u příležitosti uvedení této značky na český trh. Značky, která si již našla cestu do šatníku žen v Itálii, Francii, Španělsku, Německu a mnoha dalších zemích. - více »

03.10.2007

Ivana Follová - Designblok 2007

Ivana Follová - Designblok 2007

Kolekce pro jaro/léto 2008, která navazuje na aktuální kolekci s celoplošnými motivy LEŠENÍ. - více »

30.09.2007

MISS AEROBIC 2007

MISS AEROBIC 2007

Letošní Miss Aerobic 2007, proběhla 29.9.2007 v Top Hotelu v Praze. - více »

29.09.2007

Downtown Fashion show

Downtown Fashion show

Letos poprvé byla v České republice představena dámská kolekce exkluzivní bulharské značky Markam. První přehlídka kolekce jaro/léto 2008 se konala na mezinárodních veletrzích Kabo/Styl koncem srpna v Brně a měla nečekaný úspěch u odborníků i veřejnosti. Premiéra kolekce podzim/zima 2007 byla veřejnosti představena na módních přehlídkách v Praze, ve dnech 13. a 20. září v Hotelu Savoy. - více »

05.09.2007

STEILMANN - představení nových kolekcí pro podzim-zimu 2007/08

STEILMANN - představení nových kolekcí pro podzim-zimu 2007/08

- více »

02.09.2007

CHRISTIAN DIOR COUTURE podzim/zima 2007/08

CHRISTIAN DIOR COUTURE podzim/zima 2007/08

Christian Dior (Couture) ve stylu Marie Antoinette - více »

24.08.2007

MUŽ ROKU 2007 - Náchod

MUŽ ROKU 2007 - Náchod

Již poosmé se v Náchodě uskutečnilo celorepublikové finále soutěže mužské krásy Muž roku, v němž se utkali zdatní mladíci, především ti, kteří hledají další uplatnění v modelingu a českém showbusinese. Soutěž byla součástí charitativní akce Den dobrých skutků a konala se 24. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka. - více »

28.07.2007

MISS LÉTO 2007 – Olomouc, Letní párty hotelu Flora

MISS LÉTO 2007 – Olomouc, Letní párty hotelu Flora

Dne 28.července se v Olomouckém hotelu Flora,v rámci letní párty, uskutečnil již 13.ročník soutěže krásy a life-stylový portál Inspirovanikrasou.cz byl mediálním partnerem. Jako jeden z porotců Miss byl Ivo Mikolášek, marketing a PR portálu. Celou akci moderoval Leoš Mareš ,který svým smyslem pro humor opět nezklamal... - více »

01.07.2007

Beáta Rajská ve Varech

Beáta Rajská ve Varech

42. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který se konal 29.6.-7.7.2007, navštívila i módní návrhářka Beáta Rajská a předvedla svou módní letní kolekci šatů. - více »

23.06.2007

Golfový turnaj Českého rozhlasu HK - Myštěves

Golfový turnaj Českého rozhlasu HK - Myštěves

Netradičně Vám představujeme ve fotoreportech akci, která nemá s modelingem až tolik co společného, ale portál INSPIROVANIKRASOU.CZ zde byl jedním z partnerů. První ročník klientského golfového turnaje Českého rozhlasu Hradec Králové, byl pěkným zpestřením obchodních vztahů a vzájemným poznáním s dalšími partnery při neformální příležitosti. - více »

16.06.2007

Velká módní show ORANGE FASHION

Velká módní show ORANGE FASHION

V sobotu 16. června 2007 hostilo Pernštýnské náměstí v Padubicích Velkou módní show nově otevřeného tamějšího butiku ORANGE FASHION. - více »

02.06.2007

SOUTĚŽ V LÍČENÍ "STAR DANCE" - UNIE KOSMETIČEK

SOUTĚŽ V LÍČENÍ

V SO 2.6.2007 se ve Velkém sále KAISERŠTEJNSKÉHO PALÁCE v PRAZE, na Malostranské mnáměstí 23/37 od 10hod. konala soutěž v líčení na téma STAR DANCE - Líčení pro tanec - více »

23.05.2007

RENAULT a TATIANA již popáté, aneb ženy, vozy a móda

RENAULT a TATIANA již popáté, aneb ženy, vozy a móda

Dne 23. května 2007 se na zámku Trója v Praze 7 uskutečnil již 5. ročník odpoledního setkání s trendy módy v automobilovém a módním světě s názvem „Dámské odpoledne s…“. Tato akce byla určena ženám, které přijaly pozvání generálního ředitele společnosti Renault ČR, a.s. a módní návrhářky Taťány Kováříkové. - více »

19.05.2007

BEAUTY DAY 2007 v OC LETŇANY

BEAUTY DAY 2007 v OC LETŇANY

INSPIRACE PRO ŽENSKOU KRÁSU! Beauty Day je akce zaměřená na ženskou krásu. V rámci bohatého programu byly pro Vás připraveny taneční vystoupení, módní přehlídky, odborné poradenství z oblasti zdravého životního stylu, módních trendů a líčení. - více »

14.05.2007

18. Setkání s módou, Hradec Králové - Velký sál ADALBERTINA

18. Setkání s módou, Hradec Králové - Velký sál ADALBERTINA

Nablýskané královéhradecké Adalbertinum hostilo v pondělí 14. května 2007 v pořadí již 18. Setkání s módou modelingové agentury D&D91 z Hradce Králové. Výtěžek z celé akce byl věnován Nadaci pro transplantace kostní dřeně z Plzně a předán přímo na předváděcím mole zástupkyni této Nadace, Šárce Prusíkové. Celou módní show nás provedla elegantní moderátorka Martina Kociánová a zpestřením bylo nejen vystoupení zpěvačky Michaely Noskové, ale také Hradeckých mažoretek a Aerobic clubu HIP HOP HK. - více »

11.05.2007

MISS EUROPE JUNIOR - CZECH 2007 (Hradec Králové - KC ALDIS)

MISS EUROPE JUNIOR - CZECH 2007 (Hradec Králové - KC ALDIS)

V pátek 11. května 2007 mělo královéhradecké kongresové centrum Aldis čest hostit 10 finálových krásek národního výběru soutěže MISS EUROPE JUNIOR CZECH 2007. - více »

09.05.2007

BEATA RAJSKÁ - uvedení letní kolekce na Ovocném trhu

BEATA RAJSKÁ - uvedení letní kolekce na Ovocném trhu

Dotkněte se léta s Beatou Rajskou. Životem kypící provoněné květinové louky, nad nimi se vznášející pestrobarevní motýli, hřejivé slunce, rozpálené písečné pláže a šplouchající moře i hektická velkoměsta utápějící se v letním parnu… - více »

25.04.2007

DANCE & DANCE SHOW - FINÁLE, club Misch Masch

DANCE & DANCE SHOW - FINÁLE, club Misch Masch

DANCE & DANCE SHOW - FINÁLE TV ÓČKO LIVE-CREAM - finále taneční soutěže - představení nové motorky Yamaha R1!! - vystoupil Sámer Issa - přehlídka spodního prádla - více »

16.04.2007

Módní show - Léto 2007 (Hradec Králové - KC ALDIS)

Módní show - Léto 2007 (Hradec Králové - KC ALDIS)

MÓDNÍ SHOW - Léto 2007 agentury Daniela Models, kde se v rámci přehlídky představila: Eva Aichmajerová, Gábina Partyšová a hokejisté HC VČE Hradec Králové. Přehlídkou vás provedl Vlasta Korec. Předvedeny byly kolekce firem: New Yorker, ARENA, United Colors Of Benetton,LOLA PELLE FASHION, Axcent of Scandinavia, XXX, MILUŠKA ĆÁPOVÁ, MARESTER BOUTIQUE, SVATEBNÍ SALON RENÁTA a další. - více »

14.04.2007

LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007

LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007

14. ročník mezinírodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a životního stylu La Bella Donna letos hostil 130 tuzemských i zahraničních vystavovatelů. - více »

05.04.2007

VERNISÁŽ 'VŠECHNY BARVY STÍNU' - NATALIE STEKLOVÁ VE STUDIU LR

VERNISÁŽ 'VŠECHNY BARVY STÍNU' - NATALIE STEKLOVÁ VE STUDIU LR

Expozice: Kolekce, která je naplněna krédem autorky.."Věnuj se vnitřnímu světu, pochopíš vnější. Přes vrstvy oděvu nech zářit osobnost! Hýčkej tělo jako duši. Nech vnitřní barvy obejmout tělo a raduj se! Otevři oči!" - více »

03.04.2007

CHANEL SPRING/SUMMER 2007 PARIS

CHANEL SPRING/SUMMER 2007 PARIS

Zdroj:http://www.vogue.co.uk/shows/photos/Default.aspx?showID=4094&type=show&pageNo=2 - více »

28.03.2007

Fashion club party Palác Flóra

Fashion club party Palác Flóra

V pražském klubu Misch Masch byla znova skvělá akce. Tentokrát by se dala nazvat i přednarozeninová párty Paláce Flóra. K vidění bylo mnoho, představilo se zde kadeřnictví BLOW hairdressing, také jsme si mohli vyzkoušet tetování pomocí Australian Airbrushed tatoos, vyhrávaly se dárky a hrála skvělá hudba. - více »

25.03.2007

PRAGUE FASHION WEEK Jaro 2007

PRAGUE FASHION WEEK Jaro 2007

10. jubilejní ročník Prague Fashion Week odstartoval módní přehlídkou Výtvarnice sezóny podzim 2006 Hany Havelkové. - více »

21.03.2007

William&Delvin Show

William&Delvin Show

Přehlídka nové linie William&Delvin se ukutečnila 21. 03. 2007 v pražskému klubu Misch Masch. Hlavním bodem programu byl křest nového loga WD. Mezi předvádějícími byla i Česká Miss 2006 Renata Langmanová a pyšným kmotrem se stal přední český fotograf Jakub Ludvík - více »

02.03.2007

WORLD of BEAUTY & SPA /jaro

WORLD of BEAUTY & SPA /jaro

Praha 2. - 3.3. 2007 Výstaviště Holešovice - více »

23.02.2007

GIANNI VERSACE AUTUMN/WINTER 2007-8 MILAN

GIANNI VERSACE AUTUMN/WINTER 2007-8 MILAN

Zdroj:http://www.vogue.co.uk - více »

22.02.2007

STYL a KABO / únor 2007

STYL a KABO / únor 2007

Na letošní Internacional Fashion Show, ze které vám přinášíme zajímavé fotografie se kromě domácích návrhářů představili i zahraniční hosté ze Španělka, Ruska a Slovenské republiky. Také bylo možno shlédnout přehlídku kolekce Protection od nové Top Styl Designer kterou navrhla mladá nadějná návrhářka Mária Štraneková. - více »

01.02.2007

SEMESTRÁLNÍ PRÁCE STUDENTŮ VŠVU V BRATISLAVĚ VE STUDIU LR

SEMESTRÁLNÍ PRÁCE STUDENTŮ VŠVU V BRATISLAVĚ VE STUDIU LR

- více »

17.01.2007

AMSTERDAM INTERNATIONAL FASHIONWEEK leden 2005

AMSTERDAM INTERNATIONAL FASHIONWEEK leden 2005

Druhá edice AIFW. Konal se 27. - 30.1. 2005 Nové kolekce představili Analik, Blue Blood For Our Friends, Mansharey, WOLF home, Mae Jean . . . - více »

14.01.2007

GIANNI VERSACE AUTUMN/WINTER 2007-8 MEN'S

GIANNI VERSACE AUTUMN/WINTER 2007-8 MEN'S

Zdroj: http://www.vogue.co.uk - více »

15.12.2006

AUTORSKÁ PŘEHLÍDKA - Jitky Šedové a Moniky Uhlířové

AUTORSKÁ PŘEHLÍDKA - Jitky Šedové a Moniky Uhlířové

Která se konala v Hradci Králové - v sále MTC REVUES , večerem vás provedla Marcela Holubová. Finanční vítěžek akce byl věnován organizaci UNICEF. - více »

04.12.2006

Módní show sezóny

Módní show sezóny

První prosincové pondělí roku 2006 bylo ve znamení módy. V kulturním centru Bazilika jsme od 20 hodin realizovali módní show sezóny. K vidění byla móda předních světových značek VERSACE a D&G, luxusní sportovní móda SPORTALM Kitzbühel a kolekce značek GERRY WEBER, FREE STYLE nebo NEW YORKER. - více »

16.11.2006

Carneval International

Carneval International

Dne 16.11.2006 agenutra ART MODELS realizovala módní přehlídku svatebních šatů salónu Mona Lisa ve Vídni. - více »

06.11.2006

Autorská módní přehlídka Beaty Rajské Cover Girl 2007

Autorská módní přehlídka Beaty Rajské Cover Girl 2007

- více »

30.10.2006

MÓDNÍ SHOW PODZIM - ZIMA 2006 (Daniela Models)

MÓDNÍ SHOW PODZIM - ZIMA 2006 (Daniela Models)

Na molu se natřískanému sálu líbila například Ivana Jirešová, která představila na pódiu i svou dvouletou dceru. Michaela Dolinová, Alena Štréblová, Pavel Nový a Josef Pejchal si předvádění modelů užívali a nevynechali žádnou příležitost, aby přehlídku divákům osvěžili humorem. Pomáhal jim v tom i moderátor Tomáš Krejčíř, který předvedl, že umí brejkovat. - více »

06.10.2006

HUSSEIN CHALAYAN jaro/léto 2007

HUSSEIN CHALAYAN jaro/léto 2007

Fashion week pro sezónu jaro/léto 2007 v H. Chalayana, byl inspirován vizí 21.století. Kam se svět bude ubírat? Co budeme nosit?...o tom byly modely na přehlídkovém mole v Paříži - více »

05.10.2006

Módní přehlídka - Innsbruck, Rakousko

Módní přehlídka - Innsbruck, Rakousko

Dne 5.10.2006 agentura ART MODELS realizovala módní přehlídku u příležitosti výročí otevření nákupního centra DEZ v rakouském Innsbrucku. Nájemci zde prezentovali své kolekce značek: Monari, Kleider Bauer, Esprit, Laner, Sisley, Harley Davidson, Street One, Tally Veijl, Seasons, Moden Gatt, Palmers, Jones, Triumph, Intersport, Jones, Skin, Woolworth, Triumph, Vögele, C&A, Weiberwirtschaft, Zara a Zero. - více »

22.09.2006

JULIEN MACDONALD jaro/léto 2007

JULIEN MACDONALD jaro/léto 2007

Fashion week Juliena Macdonalda v Londýně. - více »

09.09.2006

BEUATY EXPO 2006

BEUATY EXPO 2006

Beuty Expo 2006 - Kongresové centrum Praha... - více »

06.05.2006

Fashion show

Fashion show

6.5.2006 agentura ART MODELS pořádala v American Chance casinos v Dolním Dvořišti Fashion show. V rámci večera se divákům představily kolekce business módy, oblečení pro volny čas a plážové módy z rakouského řetězce Kolm. Návštěvníci se mohli svěřit do péče odporníkům a během večera podstoupit změnu vizáže. - více »

04.05.2006

MÓDNÍ SHOW - LÉTO 2006 Aldis Hradec Králové

MÓDNÍ SHOW - LÉTO 2006 Aldis Hradec Králové

4. května 2006 od 19:00 hod. v Kongresovém centru ALDIS Hradec Králové se uskutečnila MÓDNÍ SHOW - Léto 2006 agentury Daniela Models. Jako hosté vystoupili: Hana Zagorová a herci seriálu Rodinná pouta. Přehlídkou provedl Martin Zounar a Roman Štolpa. Předevedeny byli kolekce firem: Tommy Hilfiger, New Yorker, United Colors Of Benetton, Jeannette, Litex, Iveta Řádková, Petr Kalouda, Zdeňka Hošovská, Axcent of Scandinavia, XXX - více »

04.05.2006

MÓDNÍ SHOW - Léto 2006 ( Daniela Models)

MÓDNÍ SHOW - Léto 2006  ( Daniela Models)

Jako hosté se ukázali Hana Zagorová a herci seriálu Rodinná pouta. Přehlídkou vás provede Martin Zounar a Roman Štolpa. Předevedeny budou kolekce firem: Tommy Hilfiger, New Yorker, United Colors Of Benetton, Jeannette, Litex, Iveta Řádková, Petr Kalouda, Zdeňka Hošovská, Axcent of Scandinavia, XXX - více »

21.04.2006

MISS VYSOČINY 2006 - Žďár nad Sázavou

MISS VYSOČINY 2006 - Žďár nad Sázavou

V pátek 21.4.2006 proběhl finálový večer 11. ročníku MISS VSOČINY 2006, který se konal v Kulturním domě ve Žďáru nad Sázavou. Finále se zůčastnilo 12 děvčat ve věku 16-22 let. Společenský večer uváděl Jan Čenský. O doplnění programu se postaral Kamil Střihavka a skupina 4SMILE. - více »

05.04.2006

Autorská módní přehlídka NATALI RUDEN

Autorská módní přehlídka NATALI RUDEN

Dne 5.4.2006 agentura ART MODELS realizovala autorskou módní přehlídku přední české návrhářky Natali Ruden. Kolekce nesla podtitul Život v obrazech. Přehlídka se tentokrát konala ve Veletržním paláci v Praze. - více »

31.03.2006

MISS EUROPE - JUNIOR (semifinále - czech)

MISS EUROPE - JUNIOR (semifinále - czech)

V pátek 31.3.2006 proběhl semifinálový večer MISS EUROPE JUNIOR, který byl součástí WINTER HELP CUP 2006 - Miss na sněhu. Večer se odehrával v ski areálu HERLIKOVICE u Vrchlabí - HOTEL EDEN. Semifinále se zůčastnilo 19 děvčat ve věku 15-18 let. Společenský večer uváděl Vilda Čok a o hudební spestření se postaral Kamil Střihavka. - více »

26.03.2006

Módní show - OC FUTURUM

Módní show - OC FUTURUM

- více »

10.03.2006

Autorská přehlídka - Trutnov

Autorská přehlídka - Trutnov

10. března od 19:00 hod. proběhla v DK TRUTNOV další módní přehlídka v tradičním stylu. Naše redakce u toho nemohla chybět a zde naleznete fotoreport z této akce. - více »

04.03.2006

Módní show s novými Českými Miss

Módní show s novými Českými Miss

Sesterské agentury Memfis agency a Máša agency uspořádali 4. 3. 2006 velkou módní show s novými Českými Miss. Akce se konala v klubu Brooklyn v Mostě a předváděli se společenské šaty návrhářky Tauchmanové a plavky Tricoline. Vše bylo doplněno momentálně největším módním hitem celebrit - hodinkami Axcent of Skandinavia. - více »

16.02.2006

STYL - KABO, únor 2006

STYL - KABO, únor 2006

- více »

06.12.2005

Trendová módní přehlídka - JOSEF KLÍR

Trendová módní přehlídka - JOSEF KLÍR

Dne 06.12.2005 agentura ART MODELS realizovalia trendovou módní přehlídku. Akce byla rozdělena na dvě půlky. V první půlce se objevily modely návrhářek salony Sali a spodní prádlo značky Josef Klír. Druhá část akce již patřila pouze tvořivosti módního návrháře Josefa Klíra. Josef Klír opět nezklamal a předvedl spolu s produkcí Art4promotion s. r. o. extravagantní show. - více »

03.12.2005 04:00

Módní přehlídka Milana Knížáka

Módní přehlídka Milana Knížáka

Dne 3.12.2004 agentura ART MODELS pomáhala realizovat módní přehlídku ředitele národní galerie Milana Knížáka, který sáhl do svých skříní a skladů, aby představil veřejnosti modely, které navrhl v letech 1963 – 1988. Přehlídka se konala v Egon Schiele Art Centru v Českém Krumlově. - více »

25.11.2005

Módní přehlídka LUXURY - Nová Paka

Módní přehlídka LUXURY - Nová Paka

Kdo zavítal na Módní přehlídku 25.11. od 19:00 hod. do Městského kulturního střediska v Nové Pace určitě nijak neprohloupil. Mohli jste vidět nádherné autorské kolekce návrhářky Jiřiny Tauchmanové, dále bublinkovou show, Black and White, luxusní společenské šaty, kolekci svatebních šatů , malé čertovské překvapení v podobě rozdávání dárků návštěvníkům přehllídky a šaty bižuterií doplnila firma PEARL BOHEMICA. - více »

16.11.2005

Výstava ateliéru designu oděvu a obuvi VŠ UMPRUM v Praze

Výstava ateliéru designu oděvu a obuvi VŠ UMPRUM v Praze

Originální, vymykající se konvencím i módním proudům, lehce šokující, ale i vtipná...taková je tvorba studentů pražského ateliéry designu oděvů a obuvi vystavená v jablonecké univerzitní galerii N. Vernisáž se konala ve středu 16.11. a kromě průvodních slov, ktará pronesla vedoucí ateliéru doc. akad. mal. Helena Krbcová, byla obohacena také krátkou přehlídkou modelů, které se již do prostor nevešly. Nicméně expozice je to opravdu jedinečná, takže jestli zavítáte do Jablonce nad Nisou, určitě si najděte chvilku a přijďte se podívat. - více »

15.11.2005

Móda trend

Móda trend

V úterý 15.11. se v libereckém domě kultury uskutečnila modelingová promo akce agentury Rea models. Módní přehlídka v opravdu "velkém stylu" potěšila pestrou škálou modelů od plavek a spodního prádla, přes módu pro boubelky, až po skvostné svatební šaty. Světelná show a kvalitní ozvučení jen podtrhly vydařenou atmosféru. Další akce se bude konat zhruba za půl roku a pokud bude stejně zdařilá jako tato, máme se na co těšit.. - více »

15.10.2005

Miss Europe junior 2005

Miss Europe junior 2005

13.10.2005 se v LIBERECKÉ TIPSPORT ARÉNĚ konala Miss Europe Junior. Mezinárodní soutěž v dívčí kráse a komunikačních dovednostech, určená dívkám ve věku od 15-18 let ze všech států Evropy. Cílem soutěže je sjednotit klání nejnižší ženské věkové kategorie. - více »

24.08.2005

STYL a KABO 2005 - STYL DESSOUS Show

STYL a KABO 2005  - STYL DESSOUS Show

26. ročník mezinárodního veletrhu módy, obuvi a koženého zboží. Prestižní mazinárodní akce na které se představili naši i zahraniční návrháři firmy s doplňkovým programem přehlídek a různých soutěží. - více »

24.08.2005

STYL a KABO 2005 - STYL KABO Night

STYL a KABO 2005  - STYL KABO Night

26. ročník mezinárodního veletrhu módy, obuvi a koženého zboží. Prestižní mazinárodní akce na které se představili naši i zahraniční návrháři firmy s doplňkovým programem přehlídek a různých soutěží. - více »

23.08.2005

STYL a KABO 2005 - STYL KABO Show

STYL a KABO 2005  - STYL KABO Show

26. ročník mezinárodního veletrhu módy, obuvi a koženého zboží. Prestižní mazinárodní akce na které se představili naši i zahraniční návrháři firmy s doplňkovým programem přehlídek a různých soutěží. - více »

23.08.2005

STYL a KABO 2005 - TOP STYL DESIGNER

STYL a KABO 2005  - TOP STYL DESIGNER

26. ročník mezinárodního veletrhu módy, obuvi a koženého zboží. Prestižní mazinárodní akce na které se představili naši i zahraniční návrháři firmy s doplňkovým programem přehlídek a různých soutěží. - více »

23.08.2005

STYL a KABO 2005 - STYL DESSOUS Trendy

STYL a KABO 2005  - STYL DESSOUS Trendy

26. ročník mezinárodního veletrhu módy, obuvi a koženého zboží. Prestižní mazinárodní akce na které se představili naši i zahraniční návrháři firmy s doplňkovým programem přehlídek a různých soutěží. - více »

16.07.2005

AMSTERDAM INTERNATIONAL FASHION WEEK červenec 2005

AMSTERDAM INTERNATIONAL FASHION WEEK červenec 2005

Třetí edice AIFW - více »

14.11.2004

BEATA RAJSKÁ - autorská přehlídka

BEATA RAJSKÁ - autorská přehlídka

- autorská přehlídka Beaty Rajské v Hotelu Hilton - Praha - více »

10.08.2004

AMSTERDAM INTERNATIONAL FASHION WEEK summer 2004

AMSTERDAM INTERNATIONAL FASHION WEEK summer 2004

První edice. - více »

12.07.2004

Módní přehlídka Trutnov 2004

Módní přehlídka Trutnov 2004

Naše redakce se vydala na přehlídku do Trutnova kde se již tradičně několikrát do roka konají módní přehlídky v místním Národním Domě. - více »

28.04.2004

Natali Ruden 2004

Natali Ruden 2004

V dubnu agentura ART MODELS zrealizovala módní přehlídku jako neoficiální zahájení slavností města České Budějovice. První část zahájily svými kolekcemi přední českobudějovické butiky se značkami GAS, TIMEZONE, CARS JEANS, TUZZI DUO, PIETRO FILIPI, DIESEL a další. Po přestávce mohli diváci shlédnout vlasovou show Sebastian. Ve druhé části se poprvé na jihu Čech představila módní návrhářka, ukrajinského původu, NATALI RUDEN s kolekci pro rok 2004, kterou jsme před měsícem prezentovali v Barrandovských ateliérech. - více »

24.04.2004

HOT STYLE - Petra Měchurová

HOT STYLE - Petra Měchurová

L´OREAL COLOR TROPHY 2004, Kongresový palác Praha - více »

07.04.2004

Módní přehlídka Heleny Bedrnové

Dne 7.4. agentura ART MODELS realizovala módní přehlídku v hotelu Olympik pro návrhářku Helenu Bedrnovou. Diváci si mohli prohlédnout kolekci jaro/léto 2004 značky AX ANTHONY, jejíž návrhářka je právě Helena Bedrnová. Kolekci předvedli mimo jiné známé modelky Kateřina Stočesová a Diana Kobzanová. - více »

06.04.2004

Módní přehlídka Natali Ruden

Módní přehlídka Natali Ruden

Dne 6.4. agentura ART MODELS již podruhé realizovala autorskou přehlídku přední módní návrhářky ukrajinského původu Natali Ruden. Tentokrát se přehlídka opět konala v trochu netradičním prostředí, a to na Barrandovských ateliérech. Její kolekci pro rok 2004 předvedli známé české modelky jako například Diana Kobzanová, Kateřina Stočesová, Kateřina průšová, Lucie Váchová a další v čele s tváří Natali Ruden Andreou Verešovou. - více »

29.11.2003

2. narozeniny SALON PETRA MĚCHUROVÁ

2. narozeniny SALON PETRA MĚCHUROVÁ

Klub Mecca - více »

22.11.2003

Magic Helena, módní přehlídka v paláci Žofín

Magic Helena, módní přehlídka v paláci Žofín

Dne 22.11.2003 agentura ART MODELS realizovala maratón módních přehlídek v pražském paláci Žofín. V pěti přehlídkách, které zhlédli diváci vždy plně obsazeného Žofína se divákům představili značky Magic Helena, Lisca, 4YOU a další. Celý programe jako již tradičně slovem provázel Jan Čenský. - více »

11.11.2003

Benefiční módní přehlídka pro nadaci Terezy Maxové

Benefiční módní přehlídka pro nadaci Terezy Maxové

Dne 11.11.2003 uspořádala agentura ARTMODELS v Českých Budějovicích ve sportovní hale "Benefiční módní přehlídku pro nadaci Terezy Maxové ,. Diváci se zde mohly inspirovat přehlídkou trendů značkové módy pro podzim a zimu značek NEXT, TUZZI, DUO, W-LINIE, PIERE CARDIN, APANAGE …, Mohli shlédnout i extravagantní kadeřnickou show studia Bomton Praha . V druhé polovině přehlídky byly představeny kolekce značek VERSACE, DOLCE&GABANA, FERRE a aktuální kolekce Módního domu TAIZA. - více »

02.10.2003

Bomton Cup 2003

Bomton Cup 2003

Dne 2.10.2003 se v Praze v kapli Sacre Coure konala prestižní kadeřnická Show firmy Bomton. Během večera proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepšího kadeřníka salonu Bomton. V rámci večera proběhla módní přehlídka návrhářky Nikity prezentovaná účastnicemi Miss Aerobik, vystoupila Sisa Sklovská a na závěr kadeřníci z Bomtonu společně s taneční skupinou bývalého moderátora Esa Yemiho předvedli divákům kadeřnickou show, která byla bezpochyby skvělou tečkou tohoto slavnostního večera. - více »

20.04.2003

Módní přehlídka - Zakopanej Pes - Vrchlabí

Módní přehlídka - Zakopanej Pes - Vrchlabí

Oblíbený vrchlabský bar Zakopanej Pes slavil svoje první narozeniny u kterých jsme nemohli chybět... Modelky - agentura Vilth - více »

19.04.2003

Módní přehlídka - Eurocentrum Hradec Králové

Módní přehlídka - Eurocentrum Hradec Králové

V hradeckém obchodním centru se konala malá módní přehlídka jako doplněk Velikonočních dnů.... - více »

PETRA MĚCHUROVÁ - Betlémská kaple

PETRA MĚCHUROVÁ - Betlémská kaple

- více »

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
RIMMEL