Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

10.10.2008

SOUTĚŽ o večerníčkové dekorace: Pat a Mat a další

Autor:

SOUTĚŽ o večerníčkové dekorace: Pat a Mat a další

Nyní můžete získat veselé dekorace nejen pro dětské pokoje, klubovny a centra. Portál IK a firma Hornschuch Cs Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku, kterou zašlete na e-mail: "soutez@inspirovanikrasou.cz". Do předmětu zprávy napište „soutěž Hornschuch“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA zní: „1. Jaké rozměry má velká korková podložka firmy Hornschuch Cs?“ : a) 25 x 25 cm, b) 20 x 20 cm, c) 15 x 15 cm. „2. Jaký z následujících večerníčků máte nejraději?“: Krteček, Křemílek a Vochomůrka, Maková panenka, Rákosníček, Rumcajs, Štaflík a Špagetka, Večerníček, Ferda Mravenec, Pat a Mat? Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.hornschuch.cz . Soutěž probíhá v týdnu 13.-19.10.2008.


KORKOVÉ PODLOŽKY S MOTIVY VEČERNÍČKŮ OD FIRMY HORNSCHUCH CS

 

Firma Hornschuch Cs se zaměřuje především na prodej samolepicích folií d-c-fix, tapet, protiskluzových podložek, ubrusovinu, prostírání  a v neposlední řadě dětské dekorace a nábytek. Nabízí vysokou kvalitu, spolehlivý servis a široký výběr výrobků dle Vašich potřeb.

 

V roce 2005 zařadila do své nabídky kolekci dekorativních nálepek s motivy českých večerníčků a vlastních dětských motivů, vyráběných v ČR exkluzivně pro HORNSCHUCH CS, spol. s r.o.

 

Kategorie dětských dekorací zahrnuje samolepicí obrázky na zeď a okna, samolepicí metr, samolepicí bordury, krabice na hračky, pěnové figurky a věšáčky, jmenovky na dveře, 2D nálepky, korkové podložky, plastová prostírání, magnetky a další. Zkrášlete dětský pokoj pohádkovými hrdiny z českých večerníčků jako např. Krteček, Křemílek a Vochomůrka, Pat a Mat, Rákosníček, Rumcajs, Maková panenka nebo disneyho postavičkami včetně medvídka Pú, rybičky Nemo, Sněhurky, Bořka Stavitele, Pirátů z Karibiku a dalších.

 

K načerpání bohaté inspirace navštivte www.hornschuch.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE