Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.12.2008

SOUTĚŽ o Vánoční kuchařky pro dceru

Autor:

SOUTĚŽ o Vánoční kuchařky pro dceru

Nyní můžete získat nové vánoční recepty v knize Vánoční kuchařka pro dceru od autorky Florentýny Zatloukalové. Kniha navazuje na velmi úspěšnou knihu „ Kuchařka pro dceru“, které se prodalo již víc než 1000ks. Kniha je určena ženám mezi 20 – 40 a všem , kteří s vařením začínají. Portál IK a knižní nakladatelství Smart Press Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázky a odpovědi zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž KUCHAŘKA" . SOUTĚŽNÍ OTÁZKY zní: 1. „Jaký typ brambor je nejvhodnější do bramborového salátu?“ a) typ A , b) typ B, c) typ C. 2. „Kolik procent kakaa by měla mít čokoláda pro přípravu horké čokolády?“ a) min. 30 %, b) min. 50 %, c) min. 60 %. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.smartpress.cz . Soutěž probíhá v týdnu 15..-21.12.2008.


Vánoční Kuchařka pro dceru

Návod na přežití prvních samostatných Vánoc a zdokonalení všech dalších

První Vánoce ve vlastní kuchyni? Není proč se děsit, s touhle kuchařkou zvládnete advent, vánoční přípravy i svátky, cukroví i slavnostní večeře. Jako od maminky.

 

Kuchařka pro dceru pomohla všem kuchařskou výukou nezasaženým dívkám najít cestu do vlastní kuchyně a prožít v ní první kuchařské úspěchy. Jsou však v životě mladé ženy situace, které vyžadují ještě mnohem více úsilí a vyšší úroveň náročnosti. Pokrýt i tyto situace v jediné kuchařce je nemožné, proto jsme se rozhodli věnovat se jim samostatně v sérii „minikuchařek“.
První je věnována prubířskému kameni nezkušené kuchařky – Vánocům. Snad každá touží provonět svůj domov domácím cukrovím a ve svátky oslnit večeří jako od maminky. Jde to, jen je potřeba znát zkratky, které mají úspěšné kuchařky dávno prochozené. Autorka rozhodila sítě a ty nejlepší zlepšováky, které z nich vylovila, nyní servíruje – opět v balení pro začátečníky. Tedy jasně, srozumitelně – a s láskou!

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz