Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.10.2008

SOUTĚŽ o trička a samolepící archy se streetartovým designem

Autor:

SOUTĚŽ o trička a samolepící archy se streetartovým designem

Nyní můžete získat trička a tapety se streetartovou tematikou. Portál IK a firma FREE-DEE Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku, kterou zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž FREE-DEE“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKY zní: „ 1) Jaké značky archů nabízí Free-dee.cz?: a) Meatfly, Adio, Represent, b) Vehicle, Nikita, Free-dee, c) Free-dee, Vehicle, Represent? 2) Jak se jmenuje limitovaná edice triček Free-dee?: a) Free-dee 7 United, b) Free-dee 7, c) Free-dee United? Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt na http://www.free-dee.cz . Soutěž probíhá v týdnu 16.-26.10.2008.


Soutěž o Free-dee archy

 

Nezadržitelně se nám blíží konec roku a s ním i Vánoce a opět vymýšlení – jaký dárek pro naše odrostlé dítě? Jak potěšit mého teenagera? A my pro Vás máme nejen nápad, ale i soutěž o skvělé výrobky, které mu zaručeně udělají radost! A Vám také, jelikož Vám nezničí zdi v pokoji, ani peněženku :) Jedná se o samolepící fólie se streetartovým designem, které ovšem neponičí stěny, nábytek, prostě žádné polepené místo. A skvělé oblečení značky Gravity!

 

VÍCE O FREE-DEE.CZ

Archy Free-dee jsou plnobarevné na transparentním podkladu a nabízejí se  v různých velikostech. „Normální“ a „double“ archy. Jen pro představu – normální arch je velikosti cca 10 papírů formátu A4 vedle sebe a double archy jsou cca 20 papírů formátu A4 vedle sebe. Jsou použitelné na různé druhy materiálů, lze je například nalepit na zeď, na nábytek, na okno, dveře a podobně. Archy je možné nalepovat opakovaně bez toho, aby poškodily stěnu či nábytek, a zanechaly  po sobě  nežádoucí stopy. Nedojde tak k ničení interiéru  – na rozdíl od jiných způsobů teenagerovských nápadů k vylepšení pokojíčku. Důležité je, že si Vaše ratolesti můžou svůj nový prostor vytvořit sami a popustit uzdu své kreativitě.

 

Navíc se koupí archu můžou zúčastnit soutěže o PRIZE MONEY v celkové hodnotě 20.000 Kč!!! A další zajímavé ceny! O zajímavosti a soutěže na Free-dee.cz není nouze! Při nákupu archu na www.free-dee.cz v eshopu  se může příští rok zdarma zúčastnit snb kurzu s lektorem snowboardingu!!!

 

V současné době se nabízejí čtyři druhy designu s motivy SK8, SNB, BMX, FMX, mezi nimiž jsou i značkové záležitosti jako Vehicle, Represent. Tyto archy lze různě zkombinovat a rozprostřít do prostoru dle vlastního vkusu. Kolekce se bude dále rozšiřovat, jak o motivy, tak velikostně. V dílně si zatím připravují své archy firmy jako jsou Symphony, Adio, Nikita, Meatfly...

 

Archy pořídíte v ceně od 450 do 850 Kč. Samolepící fólie je možné objednat přes eshop na teenagerovském webu www.free-dee.cz.

« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair