Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.09.2007

SOUTĚŽ o tašky značky SOVIET

Autor:

SOUTĚŽ o tašky značky SOVIET

Chcete vyhrát jednu z tašek značky Soviet? Portál IK a internetový obchod http://www.catgang.cz Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku:"Kolik značek zastupuje e-shop Catgang.cz? Všechny výrobky a správnou odpověď naleznete na webových stránkách http://www.catgang.cz. Z došlých mailů se správnou odpovědí vybereme tři výherce.


Catgang.cz se rozhodl do Čech dovážet světové značky
Soviet a Dunlop

 

          Světové značky Soviet a Dunlop představeny v ČR

          Originální sortiment pod značkou kvality

          E-shop Catgang.cz

 

Praha, 8. srpna 2007 – E-shop Catgang.cz, který nabízí bezmála 40 značek oblečení a módních doplňků z celého světa, představil v České republice hned dva nové unikátní brandy. Soviet a Dunlop jsou světově proslulé značky a obě reprezentují originální způsob doplňků. Značka Soviet, založená v roce 1989, sleduje nejnovější trendy, oproti tomu Dunlop představuje retro styl v pestré kombinaci barev.

Tašky a kabelky s logem značky Soviet si poprvé našly své zákazníky na konci 90. let. Priorotou značky bylo jasně evokovat sílu, originalitu a vytrvalost. Návrháři kladli důraz na poslední módní trendy, nikoliv však se záměrem kopírovat je, ale kombinovat. Heslem výrobců je usnadnit každodení nošení a zároveň zůstat originální, nad věcí a hlavně s volnými rukami.

Historie značky Dunlop sahá do konce 19. století, kdy John Boyd Dunlop poprvé použil gumovou pryž na opláštění kol svého syna. Současná výroba tašek se soustředí na klasický retro styl, který se čím dál více vrací do popředí světové módy. Návrháři značky se nenechávají ovlivňovat žádnými trendy, ale drží se ověřené a nadčasové klasiky. Ani barvy, ve kterých jsou tašky provedené, nenechají nikoho na pochybách, že se jedná o „záležitost na jednu noc.“

Více na: www.catgang.cz« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE