Nejnovější

staňte se bohyněmi

autor: agrebi


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.08.2008

SOUTĚŽ o sprchové krémy WELEDA:

Autor:

SOUTĚŽ o sprchové krémy WELEDA:

Sedm z Vás nyní může získat svěží a vitalizující sprchové krémy WELEDA. Portál IK a kosmetická společnost Weleda Vám přináší jednoduchou soutěž. Ve dvou soutěžních otázkách vyberte tu správnou odpověď a zašlete ji na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázky zní: 1. Charakteristickou vůni sprchovým krémům Weleda propůjčují: a) přírodní éterické oleje, b) chemicky vyrobené parfémy, c) sezamový a madlový olej? - 2. Sprchové krémy Weleda jsou: a) 50% přírodní produkty, b) 75% přírodní produkty, c) 100% přírodní produkty? Do předmětu zprávy napište „soutěž WELEDA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete také nalézt na http://www.weleda.cz .


Weleda - přední výrobce certifikované bio kosmetiky

Weleda je švýcarská farmaceutická firma vyrábějící od roku 1921 přírodní léčiva a čistou přírodní kosmetiku. Je nositelem mezinárodního certifikátu Kontrolovaná přírodní kosmetika (BDIH). Ten zaručuje následující:

- výrobek je vyráběn z nejkvalitnějších surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z certifikovaného sběru ve volné přírodě
- obsahuje pouze čisté přírodní suroviny
- sběr surovin probíhá šetrným způsobem, aby nedošlo k zatížení životního prostředí
- neobsahuje parafín, vazelínu, ani jiné ropné produkty – látky cizí lidskému organismu
- neobsahuje žádné syntetické konzervační látky, barviva či syntetickou parfemaci
- výrobek není testovaný na zvířatech


Svým zaměřením Weleda spojuje dvě v dnešní době již většinou oddělené oblasti: pěstování a sběr léčivých rostlin přísně ekologickým způsobem a na druhé straně jejich zpracování farmaceutickými postupy. Se svými největšími výrobními kapacitami ve Švýcarsku, Německu, Francii a Nizozemí patří dnes Weleda celosvětově k největším výrobcům přírodních léčiv a kontrolované přírodní kosmetiky. Dceřiné společnosti Weleda existují ve 20 zemích celého světa a v dalších 20 zemích existuje obchodní zastoupení.

V České republice jsou zatím dostupné kosmetické přípravky a dietetika Weleda. Postupně si i u nás nacházejí své zákazníky, kteří přišli na to, že nejkvalitnější dostupné suroviny pocházejí z přírody. V současnosti si na trhu v České republice získaly pevné postavení především přípravky Měsíčkové kojenecké a dětské péče a Péče pro těhotné a kojící ženy Weleda.

 

Sprchové krémy Weleda

Sprchové krémy Weleda jsou založeny na zcela jiném principu než běžně dostupné přípravky. Nejen že jsou vyrobené z ryze přírodních surovin, bez jakýchkoli přídavných chemikálií, a samozřejmě nejsou testovány na zvířatech. Spojují navíc požitek z osvěžení s výživou kůže a intenzivní péčí o ni. Přípravky mají krémové složení, takže se pokožka již během mytí pěstí a regeneruje. Pokud nemáte extrémně suchou pokožku, nemusíte díky tomu po koupeli pravidelně používat tělové mléko či olej. 

Směsi pravých éterických olejů propůjčují každému z řady sprchových krémů Weleda jedinečnou vůni. Citrusy osvěží, rakytník navodí pocit dobré nálady a vitality a růže příjemně harmonizuje. Krémově hebké mycí emulze Weleda s čistými rostlinnými oleji dokáží povznést každodenní sprchování na výjimečný zážitek.

Více informací naleznete na www.weleda.cz

« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair