Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.03.2008

SOUTĚŽ o solární kosmetiku s IK a s www.solarnikosmetika.eu :

Autor:

SOUTĚŽ o solární kosmetiku s IK a s www.solarnikosmetika.eu :

Nyní máte jedinečnou možnost získat v této soutěži solární kosmetiku značek NOWUM Cosmetics a ASTROLINE SOLAR. Portál IK a e-shop http://www.solarnikosmetika.eu Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát výrobky solární kosmetiky, která nejen chrání Vaše tělo a kůži, ale taky napomáhá k rychlejšímu a výraznějšímu opálení a zhnědnutí vaší pokožky. Odpovězte správně na soutěžní otázku a zašlete ji na mail soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: V jakých dvou velikostech si můžete zakoupit solární kosmetiku Nowum AFTER? (údaje v ml) Do předmětu zprávy napište „soutěž solarnikosmetika.eu". Nápovědu ke správné odpovědi můžete naleznout také na stránkách http://www.solarnikosmetika.eu .


Každá a každý z nás, bez rozdílu věku chce vypadat dobře, cítit se lépe a taky okouzlit svým vzhledem. A proto mnozí z nás navštěvují solária, umělé sluníčko, které nás nejen zahřeje, ale také opálí, abychom se zkrášlili. Podmínkou dobrého opálení je nejen kvalitní solárium, UV trubice, ale i vhodná a účinná kosmetika, která nejen chrání vaše tělo a kůži, ale taky napomáhá k rychlejšímu a výraznějšímu opálení a zhnědnutí vaší pokožky.

Kosmetika NOWUM a ASTROLINE SOLAR. V obou případech se jedná o kvalitní českou kosmetiku za velmi přijatelné ceny.

Aktivní složky dodávají francouzské laboratoře SEDERMA a SEPPIC.

__________________________________________________________________________________

NOWUM Cosmetics

Maximalizuje a zintenzivňuje opálení a svou péčí minimalizuje nežádoucí účinky záření. Tyrosin obsažený v tomto přípravku se vlivem UV záření přemění v tělu vlastní melanin - kožní barvivo a výrazně zesílí zlatohnědou barvu pokožky. Obsahuje další důležité látky jako zklidňující allantoin a panthenol, hydratační glycerin a prokrvující bergamotový olej. Intenzitu opálení podporuje riboflavin. Luxusní přísadou kosmetiky Nowum je leknínový olej, účinně chránící pokožku před stárnutím. Složky leknínového oleje odstraňují volné radikály a blokují enzymy stárnutí - elastázu, hyaluronidázu a cyklooxygenázu vznikající v pokožce při slunění. Tím leknínový olej udržuje pružnost, tonus a vlhkost pokožky, brání vzniku vrásek a pigmentových skvrn. Jako antioxidant působí vitamín E a karoten. Používáním této hydratační, zvláčňující a ochranné solární kosmetiky docílíte, že opálení je intenzivnější a déle vydrží. Vybrat si může mléko nebo body spray ze dvou řad Nowum ACTIVE se zesilovačem opálení pro začátek opalování nebo Nowum FORTE se superzesilovačem pro již opálenou pleť. Na obličej a dekolt doporučujeme Nowum FACE krém se superzesilovačem opálení.

Neméně důležité je i použití mléka Nowum AFTER po opalování, které ošetří a díky Mátě Peprné zchladí opálenou pokožku. Velmi důležitý je hydratační glycerín a zvláčňující avokádový olej, jehož blahodárný účinek na pokožku je ověřen staletími.

ASTROLINE SOLAR DUO je řada solárních zesilovačů, obsahujících tyrosin, z něhož po slunění vzniká v pokožce vlastní kožní barvivo.

ASTROLINE SOLAR DUO vyniká zcela unikátním a moderním dvoufázových systémem, který umožňuje dosažení stejného efektu na pokožce jako při použití mléka, avšak bez dráždivých emulgátorů. Při protřepání lahvičky s ASTROLINEM SOLAR DUO a po nastříkání na pokožku vzniká emulze. Tato se ihned rozpadá a do pokožky se dostávají účinné látky jak z vodné, tak i z tukové složky. "Level systém" zajišťuje optimální rozprostření přípravku na pokožce a tím zabezpečí stejnoměrnost opálení.

Jednotlivé přípravky ASTROLINE SOLAR DUO se vzájemně liší složením, které odpovídá požadavkům zákazníků co do typů pokožky, tak co do účinků. Stupeň zesílení opálení je znázorněn na výrobku počtem hvězdiček. Řada je doplněna o lehký nemastný tělový sprej po opalování ASTRO AFTER, se silným hydratačním účinkem a opět se zesilovačem opálení. Je velmi příjemně parfemován..

Přípravky ASTROLINE SOLAR jsou vyráběny výhradně z dovozních surovin od renomovaných firem jako např. Henkel, Merck, Shell, Ajinomoto aj. Vlastní výroba probíhá v Brně, tím je dosažena příznivá cena a prvotřídní kvalita ASTROLINE SOLAR.

Z nabídky si určitě vybere i ten nejnáročnější zákazník k plné své spokojenosti.

Výrobky pro zdravé a krásné opálení si můžete objednávat na:

WWW.SOLARNIKOSMETIKA.EU

« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair