Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.09.2008

SOUTĚŽ o produkt FitMe, pomoc při opalování:

Autor:

SOUTĚŽ o produkt FitMe, pomoc při opalování:

Pět z Vás nyní může získat produkty FitMe Slim&Sun, které chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení, navíc formují a zpevňují postavu, přeměňují tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňují jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně. Zlepšují kvalitu kůže a fyzickou kondici. Portál IK a společnost VIVANTIS Vám přinášejí jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „soutěž VIVANTIS“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: „Kolik produktů obsahuje řada FitMe prodávaná v největším internetovém obchodě s produkty pro zdraví?“: a) 4 produkty, b) 3 produkty, c) 2 produkty Nápovědu ke správným odpovědím můžete nalézt na http://www.prozdravi.cz . Dárky věnovala společnost VIVANTIS a. s., která provozuje tyto internetové obchody: http://www.prozdravi.cz/?d=3876, http://www.krasa.cz/?d=3876 , http://www.parfemy.cz/?d=3876 , http://www.krasa.cz/?d=3876 , http://www.hodinky.cz/?d=3876 , http://www.nakupnicentrum.cz/?d=3876 , http://www.sperky.cz/?d=3876 .


www.prozdravi.cz je největší internetový obchod s produkty pro zdraví nabízející přes 1 000 produktů. Většina zboží je skladem, doručení do 1-2 pracovních dní. Ke každé objednávce získáte slevové kupóny. Při objednávce nad 1 000 Kč neplatíte poštovné. Garance nejnižších cen v ČR. Poskytujeme servis v podobě internetové lékařské, výživové a psychologické poradny zdarma.

FITME SLIM&SUN (Natural Medicaments)

Chrání kůži před nepříznivým vlivem UV záření, urychluje a zintenzivňuje její opálení. Formuje a zpevňuje postavu, přeměňuje tuky v energii a současně chrání svalovou hmotu. Zabraňuje jo-jo efektu a celulitidě. Působí antioxidačně. Zlepšuje kvalitu kůže a fyzickou kondici. Chrání před některými typy nádorů.

Kdy pomáhá:

  • Chrání pokožku před škodlivým UV zářením, zabraňuje jejímu stárnutí a tvorbě vrásek
  • Zlepšuje kvalitu pokožky a umožňuje rychlejší a sytější opálení, chrání ji před spálením
  • Redukuje tukovou hmotu a přeměňuje ji na svalovou
  • Zabraňuje rozvoji celulitidy
  • Mírní pocity hladu
  • Zvyšuje rychlost metabolismu
  • Snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
  • Snižuje riziko některých druhů nádorů (kůže, prsou, prostaty a střev)
  • Doplňuje deficit CLA u lidí, kteří méně konzumují maso

Přírodní látka CLA odbourává tuky tím, že je odplavuje do krevního řečiště a do svalů, kde se spalují. Zároveň podporuje budování svalové hmoty a zpevnění a vytvarování postavy. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem (rychlá chůze, sport, cvičení doma či ve fitness centru) a redukční dietou. Pomáhá blokovat ukládání tuku a protože se v těle díky této látce odbourávají tuky, a ne svalová tkáň. CLA zabraňuje jo-jo efektu a je proto důležitou součástí každé redukční diety!

Dávkování: 1 kapsle ráno, v poledne a večer před jídlem. Vhodné užívat minimálně po dobu 3 měsíců.

Balení: 100 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění: Výrobek je testován na BSE, neobsahuje GMO složky, konzervační látky, lepek, barviva ani látky upravující chuť. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Skladujte v suchu do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí! Schváleno MZd OVZ-350-20.10.2006-43321

Více informací naleznete na http://www.prozdravi.cz/fitme-slim-sun.html.

« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair