Nejnovější

Tomáš Vágner - Historický portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.02.2010

Soutěž o kosmetické balíčky a vstupenky na World of beauty and spa

Autor:

Soutěž o kosmetické balíčky a vstupenky na World of beauty and spa

Tři z vás nyní můžou získat nádherné dárkové balíčky Manufaktura a lístky na veletrh World of Beauty & Spa. Nicemagazine.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@nicemagazine.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s Beauty Expo". Jaký/á přední vizážista/vizážistka bude presentovat trendy líčení značky Estée Lauder na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA? a) Kája Pavlíček b) Štěpánka Podroužková c) Pavel Bauer Nápovědu hledejte na http://www.beautyexpo.cz/bej10_program_cz.html Soutěž trvá od 08.02. - 22.02. 2010.


WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2010

jako jediný úspěšný veletrh na pražském Výstavišti v Holešovicích v tomto oboru,  pořádaný firmou BEAUTY EXPO 18. a 19.března 2010,  navazuje na řadu akcí, jež se staly pro obory kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu největší v ČR i v centrální Evropě.

 

Trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i  postavy

Na 18. a 19.  března zve společnost BEAUTY EXPO tradičně své návštěvníky na veletrh WORLD OF BEAUTY& SPA, pořádaný opět na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Kromě nezbytné nabídky očekávaných trendů v líčení, účesech a odívání prezentované na podiu vystavovatelé na 300 stáncích i v programu přiblíží návštěvníkům nové metody péče o pleť, nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, "zkrášlit" se mohou zájemci často i přímo na stáncích. Stranou nezůstanou metody  formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

 

Harmonie duše i těla

Stále důrazněji se na moderním veletrhu prosazuje krása jako harmonie těla i duše. Inspirací tu může  být předvádění četných druhů masáží, aromaterapie,  nabídky pobytů ve wellness hotelích i lázeňských pobytů a dalších způsobů relaxace a podpory fyzického i duševního zdraví.

 

Rekvalifikace, další vzdělávání

Nabídka ve střední hale je určena především zájemcům o kontakty na další vzdělávání či adeptům na změnu pracovního místa.Všem jistě vyjde vstříc překvapivě široká nabídka studijních a rekvalifikačních kurzů celé škály služeb v oborech péče o tělo a zkrášlování jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, podologie. Stále atraktivnější je  nabídka nejvýznamnějších škol s výukou speciálních masáží (s ukázkami v průběhu veletrhu) i školy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap.

 

Celý program naleznete na webu: www.beautyexpo.cz, tlačítko "program jaro",

celá adresa: http://www.beautyexpo.cz/bej10_program_cz.html

« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Plavby VEGA TOUR