Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

27.08.2007

SOUTĚŽ O DVĚ DÁRKOVÉ CESTOVNÍ SADY LUXUSNÍ KOSMETIKY IMEDEEN - KAŽDÁ V HODNOTĚ 1900 Kč

Autor:

SOUTĚŽ O DVĚ DÁRKOVÉ CESTOVNÍ SADY LUXUSNÍ KOSMETIKY IMEDEEN - KAŽDÁ V HODNOTĚ 1900 Kč

Chcete vyhrát 2 x sadu luxusní kosmetiky IMEDEEN? Portál IK a internetový obchod http://www.budu.in Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Řada krémů IMEDEEN obsahuje: a) tonikum, denní krém, noční krém, oční krém b) serum, denní krém, noční krém, peeling c) serum, denní krém, noční krém, oční krém Nápovědu naleznete na http://www.budu.in v rubrice KOSMETIKA. Ze soutěžních e-mailů vybereme dva šťastlivce, kteří si vyzkouší tuto sadu.


Světová jednička v dermokosmetice značka IMEDEEN nabízí v současné době několik druhů tablet pro vnitřní výživu pokožky (Imedeen Time Perfection pro ženu a muže od 30 let, Imedeen Tan Optimiser pro dlouhotrvající zdravé opálení na slunci i v soláriu a Imedeen Prime Renewal pro ženy po menopauze).Tablety IMEDEEN byly následně doplněny řadou luxusní kosmetiky pro boj s mimickými vráskami.
E shop www.budu.in se úspěšně zaměřuje nejen na prodej kvalitní kosmetiky, parfémů a potravních doplňků (ZDE DOPORUČUJEME NAPŘÍKLAD SVĚTOVOU ZNAČKU IMEDEEN, Z JEJÍŽ NABÍDKY JSME VYBRALI I LUXUSNÍ VÝHRY DO TÉTO SOUTĚŽE), ale stále více se profiluje jako internetový obchod, kde vedle standardního sortimentu, najdete i spoustu méně tradičních výrobků, které udělají radost nejen vám, ale jsou i skvělým tipem na neotřelé dárky.
Z posledních novinek upozorňujeme např. na rubriku "MYŠI, MYŠKY, MYŠIČKY", kde najdete vzhledově netradiční, vtipné, roztomilé a 
technicky velmi kvalitně řešené myši k počítačům.
Za pozornost stojí produkty z řady "MALÝ ŽIVOT". Hledáte drobný zajímavý dárek? Co třeba vyzkoušet přivěsky k mobilnímu telefonu se živou květinou nebo živé mravence ve speciálním roztoku? 
Jste - li příznivci  ekologického způsobu života nebo trpíte vy či vaše děti kožními problémy, jistě oceníte PRACÍ OŘECHY. Zájem je o novinku v intimní hygieně - MENSTRUAČNÍ KALÍŠKY, BĚLÍCÍ PASTY S NANOTECHNOLOGIÍ i produkty pro boj s život znepříjemňujícím nevábným dechem a potem (O těchto věcech se sice příliš nemluví, ale právě tento směr, vystihuje širší podstatu názvu a filosofie stránek www.budu.in  tj. být a cítit se "IN" a být tak vnímán i okolím).
Úspěch slaví kvalitní a cenově velmi příznivé HŮLKY NA stále populárnější pohybovou aktivitu NORDIC WALKING, vhodnou pro sportovce, všechny, kteří se potřebují dostat rychle do kondice (tato nenápadně působící aktivita zaměstnává 90 % našich svalů!!!) i pro lidi s problémy s klouby a nadváhou či udržováním kondice i ve vyšším věku.
Fyzičku si můžete zlepšit i s našimi CVIČEBNÍMI PLÁNY na DVD. A pak již můžete bez výčitek ulehnout do některé z velkého množství námi nabízených HOUPACÍCH SÍTÍ, osvěžit pokožku MINERÁLNÍ VODOU VE SPREJI EVIAN a slastně podřimovat...

Toto je jen malá ochutnávka ze sortimentu internetového obchodu www.budu.in  jehož nabídka se neustále rozšiřuje. Což jistě oceníte i směrem k předvánočním nákupům, protože všichni známe každoroční úvahy na téma, čím potěšit babičku, která nic "nepotřebuje" nebo kamarádku,
které není nic "dost dobré" a hlavně hledáme to "NĚCO" pro ty opravdu blízké.

« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
VENIRA.cz