Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.09.2008

SOUTĚŽ o balíčky mýdel KOSSUTH:

Autor:

SOUTĚŽ o balíčky mýdel KOSSUTH:

Sedm z Vás nyní může získat přírodní mýdla nové kosmetiky KOSSUTH, která jsou vyrobena pouze z rostlinných olejů a bylin a mají mimořádně příznivé účinky na pleť. Portál IK a agentura ConPro Vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázky a odpovědi zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž KOSSUTH“. SOUTĚŽNÍ OTÁZKY: 1. „Jaké vůně mýdel nově nabízí kosmetika Kossuth?“ - a) Eukalyptus, skořice, měsíček, natural, rozmarýna, b) Mentol, hřebíček, měsíček, natural, mandarinka, c) Máta, hřebíček, měsíček, mateřídouška, rozmarýna. 2. „Na co působí měsíček lékařský?“ - a) Střevní potíže, b) Kožní problémy + bolest svalů, c) Kožní problémy + virové a bakteriální infekce. Nápovědu ke správným odpovědím můžete nalézt na http://www.kossuth.cz.


KOSSUTH® - na trh vstupuje nová česká značka jedinečné přírodní kosmetiky

 

Pod značkou KOSSUTH® jsou v současné době nově nabízena 100% přírodní mýdla v několika různých variantách - vůních, které mají za sebou dlouhodobý a pečlivý vývoj. Společnost plánuje i další rozšíření sortimentu v podobě tekutých mýdel a parfémů.

 

Mýdla nejenže překrásně voní, ale mají také mimořádně příznivé účinky na pleť. Rostlinné oleje, esenciální oleje a bylinky dodávají pokožce potřebné výživné látky. A po umytí zůstává na těle jemná vůně použitých bylin. Mýdlo díky svému kulatému zaoblenému tvaru padne přesně do dlaně a činí tak mytí ještě příjemnějším.

 

„Mýdla jsou vhodná k mytí rukou, obličeje i celého těla. Jsou vyráběna jedinečnou metodou za studena, čímž jsou zachovány výjimečné vlastnosti jednotlivých složek,“ říká paní Irena Košutová, místopředsedkyně představenstva KOŠUT Capital Holding a.s., která se mýdlům a všemu, co s nimi souvisí, systematicky věnuje již řadu let. „Základem jsou rostlinné substance ryze přírodního původu, bez použití umělých barviv a konzervantů, které pokožku nevysušují, ale naopak jí dodávají vláčnost, hebkost a pružnost,“ dodává Irena Košutová.

 

Každý typ mýdla je vhodný pro určitý typ pleti či přímo konkrétně určitý problém: viz www.kossuth.cz

 

Značka KOSSUTH® představuje kvalitní služby a produkty podporující vztah člověka sama k sobě a k přírodě. Vychází z rodinných tradic a nabízí své jméno jako záruku kvality, osobního nasazení, individuálního přístupu, profesionality a poctivosti.

 

Filozofií značky KOSSUTH®je oprostit se od stresového způsobu života a vymanit se ze spárů nastolených moderních trendů. Svou cestu hledá v návratu k přírodě a k harmonii těla a ducha. Spoléhá na přírodu jako na přirozenou součást lidské identity. 

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz