Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

07.04.2008

SOUTĚŽ o 7 x Corectia zeštíhlující program :

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 7 x Corectia zeštíhlující program :

Nyní máte jedinečnou možnost získat v této soutěži sedm dárkových balíčků - Komplexního CORECTIA zeštíhlujícího programu. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát jeden z balíčků - Komplexního CORECTIA zeštíhlujícího programu určeného ženám, které usilují o snížení tělesné hmotnosti a zeštíhlení zejména v problematických partiích, vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Corectia zeštíhlující krém obsahuje účinnou látku (extrakt z mořských řas) nazývanou: a) Fytocilin, b) Fytocin, c) Lymfocitin. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt také na stránkách http://www.corectia.cz .


 

Komplexní zeštíhlující programzohledňuje nejmodernější výzkumy metabolismu. Obsahuje tři druhy tobolek pro různé fáze dne a také CORECTIA zeštíhlující krém, přičemž klinické studie tohoto krému prokázaly zeštíhlující účinek u 97 % žen, a to až o 8 cm do 4 týdnů!

CORECTIA zeštíhlující program je velmi šetrný k organismu a přitom vysoce efektivní. Jedná se o preparát, který účinkuje ve 4 fázích:


  • CORECTIA stimulační tobolky (pro doporučené ranní užití) - po ránu aktivují metabolismus a přírodními účinnými látkami podporují spalování tuků. Tím nejlépe připraví organismus pro celodenní efektivní účinek komplexního programu.

  • CORECTIA redukční tobolky (pro doporučené polední užití) - aktivně podporují metabolismus ve spalování tuků v těch fázích dne, kdy je strava obvykle energeticky nejnáročnější. Aktivně redukují vrstvu podkožního tuku, čímž formují linii celé postavy.

  • CORECTIA sytící tobolky (pro doporučené večerní užití) - potlačují pocit hladu ve večerních hodinách. Pomáhají tak odolat pokušení přejídat se před spaním, kdy je žádoucí energetický příjem výrazně omezit. Při dlouhodobém užívání tobolky podporují zdravé trávení a prospívají organismu i svou čisticí schopností.

  • CORECTIA zeštíhlující krém (pro lokální korekci problematických partií) - má zásadní vliv na korekci problematických partií zejména v oblasti zadečku, stehen, na bocích nebo na bříšku. Účinná látka FYTOCIN – extrakt ze stélek mořských řas Laminaria digitata – aktivně zmenšuje tukové buňky právě v těchto partiích, kde podkožní tuk obvykle vzdoruje nejvíce. Klinické studie provedené v ČR prokázaly účinek zeštíhlení u 97 % žen, a to až 8 cm do 4 týdnů!


Přípravky Corectia žádejte v lékárnách nebo na bezplatné telefonní lince 800 555 568, kde získáte i odpovědi na Vaše případné dotazy. Další informace naleznete na www.corectia.cz .

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE