Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.04.2008

SOUTĚŽ o 7 x balíček Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém :

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 7 x balíček Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém :

Nyní máte jedinečnou možnost získat v této soutěži sedm dárkových balíčků s přípravky Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém. Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Chcete-li vyhrát jeden z balíčků s unikátními přípravky určenými k hydrataci, zvýšení pružnosti, zpomalení procesu stárnutí a regeneraci pleti, vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Účinným komplexem látek je u Corectia nočního pleťového krému: a) MICROZOME active microemulsion ingredients, b) MICROZOME pasive microemulsion ingredients, c) MICROZOME active ingredients. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete nalézt také na stránkách http://www.corectia.cz .


Rozjasněte svou pleť s unikátními pleťovými krémy Corectia pro noc i den

 

Značka Corectia, jejíž přípravky jsou určeny pro zdravou krásu a jsou k dostání v lékárnách, v současnosti představuje dva druhy pleťových krémů – Corectia denní pleťový krém a Corectia noční pleťový krém.


Hýčkejte svou pleť ve dne i v noci!

Unikátní Corectia denní pleťový krém zajišťuje celodenní ochranu pleti před nepříznivými účinky vnějšího prostředí.


  • Hydratuje a osvěžuje pleť

  • Zpomaluje proces stárnutí pleti

  • Zvyšuje pružnost pleti


Rozjasňující a hydratační péče s ve výrobku použitým komplexem Microzomeactive anti-ageing ingredients zpomaluje proces stárnutí, pleť chrání a přispívá ke zvýšení její pružnosti a svěžesti.

Krém nanášejte na pleť obličeje a dekoltu a jemně rozetřete. Při prvním použití aplikujte malé množství výrobku. Používejte ráno, samostatně nebo pod make-up. Přípravek se vyznačuje příjemnou bohatou texturou.Corectia noční pleťový krém významně přispívá k potřebné regeneraci pokožky a jejímu uklidnění po celodenní námaze.


  • vyživuje namáhanou pleť

  • napomáhá noční regeneraci pleti

  • zpomaluje proces stárnutí ovlivněný hormonálními změnami


Intenzivní noční pleťový krém představuje vyživující a uklidňující péči s komplexemMicrozomeactive microemulsion ingredients, napomáhá noční regeneraci pokožky, aktivně zpomaluje stárnutí pleti přirozeně ovlivněné hormonálními změnami (těhotenství, menstruace, menopauza). Tímto mechanismem je dosaženo omlazujícího účinku v hlubších vrstvách pokožky.

Krém nanášejte večer na vyčištěnou pleť obličeje a dekoltu a jemně rozetřete. Při prvním použití aplikujte malé množství výrobku.Přípravky Corectia žádejte v lékárnách nebo na bezplatné telefonní lince 800 555 568, kde získáte i odpovědi na Vaše případné dotazy. Další informace naleznete na www.corectia.cz .

« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair