Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.07.2008

SOUTĚŽ o 7 x balení tobolek na hubnutí Corectia C.L.A. 1300 FitActive a balení Corectia anti-cellulite cream

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 7 x balení tobolek na hubnutí Corectia C.L.A. 1300 FitActive a balení Corectia anti-cellulite cream

Sedm z Vás nyní může získat balení tobolek na hubnutí Corectia C.L.A. 1300 FitActive 180 tob. (s betakarotenem zdarma) a balení Corectia anti-cellulite cream (krém proti celulitidě). Portál IK a značka přípravků pro zdravou krásu Corectia Vám přináší jednoduchou soutěž. Vyberte z následujících možností tu správnou a zašlete ji na mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Soutěžní otázka zní: Přípravek Corectia C.L.A. 1300 FitActive podporuje a) odbourávání podkožního tuku a pomáhá zpevňovat postavu, b) imunitu při nachlazení, c) sexuální apetit. Do předmětu zprávy napište „soutěž CORECTIA“. Nápovědu ke správné odpovědi můžete také nalézt na http://www.corectia.cz


 

Corectia – pro zdravou krásu

Značka Corectia, jejíž přípravky jsou k dostání v lékárnách, v současnosti představuje dva druhy krémů – Corectia zeštíhlující krém a Corectia krém proti celulitidě.

Hýčkejte své tělo

Corectia anti-cellulite creampotlačuje celulitidu a efektivně působí proti vzniku pomerančové kůže. Účinné látky doplněné lehkou masáží efektivně redukují podkožní tuk, vyrovnávají tukové buňky a zřetelně vyhlazují pokožku na místech, na něž je nanášen.

Corectia zeštíhlující krémaktivně formuje podkožní tukové tkáně. Při pravidelném používání zeštíhlujícího krému Corectia dochází také ke zpevnění problematických partií a redukci příznaků celulitidy.

Účinnost potvrzena klinickými studiemi!

Účinky Corectia zeštíhlujícího krému byly potvrzeny klinickými studiemi. Nezávislý institut zkoumal účinnou složku přípravku na vzorku 70 žen v rámci České republiky. Objektivní závěry dokazují zeštíhlení problematických partií u 97% žen, a to až pozoruhodných 8 cm za čtyři týdny. První významné úbytky tukové tkáně přitom byly zaznamenány již po dvou týdnech užívání přípravku. Více na www.corectia.cz.

Corectia nejsou pouze krémy

Pro boj s přebytečnými kily vyvinula značka Corectia tobolky určené k jejich účinné redukci. Tobolky Corectia C.L.A. 1300 FitActive s výtažkem zeleného čaje významně napomáhají odbourávat a spalovat tuky při zachování nebo posílení svalové tkáně. Přeměnou tuků v energii C.L.A. podporuje zeštíhlování, zpevňování a formování postavy. Přírodní látka C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) svými vlastnostmi pomáhá zpomalovat ukládání tuků v těle. Každá tobolka přípravku obsahuje 80% vysoce vstřebatelnou a účinnou látku C.L.A. Výtažek ze zeleného čaje (GTE) stimuluje spalování neuloženého tuku a vhodně tak doplňuje účinek C.L.A. Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje aktivní pohyb.

Přípravky Corectia žádejte v lékárnách nebo na bezplatné telefonní lince 800 555 568, kde získáte i odpovědi na Vaše případné dotazy.

Další informace naleznete na www.corectia.cz .

« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair