Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

table

autor: vitavecera

hodnocení: 1,8 / 4x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

04.07.2011

Soutěž o 6 x barmanskou sadu od TESCOMY v hodnotě 499 Kč

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 6 x barmanskou sadu od TESCOMY v hodnotě 499 Kč

Šest z vás může nyní získat úžasnou barmanskou sadu od firmy TESCOMA v hodnotě 499 Kč. Portál IK a TESCOMA vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s Tescomou".Soutěžní otázka: V jakých barvách jsou k dispozici barmanské sady pro ženy Barbarella od firmy Tescoma? Odpověď naleznete na http://www.tescoma.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 4.7. - 17.7.2011


Namíchejte si svůj oblíbený nápoj v pohodlí domova. Půjde to lehce s barmanskými sadami nářadí BARBAR a BARBARELLA za letní akční cenu 499,-Kč (platí od června do konce srpna).

Obliba míchaných nápojů stále stoupá a tak se Tescoma rozhodla znovu zařadit do sortimentu barmanské sady BARBAR a BARBARELLA. S jejich pomocí si připravíte i doma, v klidu a v pohodlí, pro sebe sama i pro přátele dokonalé míchané nápoje s alkoholem i bez. Součástí balení je samozřejmě brožura s návody na přípravu těch nejoblíbenějších. Sady lze používat i profesionálně.

Pro ženy barmanky je určena kolekce špičkového nářadí BARBARELLA ve třech barevných variacích - v růžové, modré a zelené. Sada obsahuje sedm nástrojů – šejkr, otvírák, odměrka, kleště na led, sítko, barmanský nůž a míchatko – zasazených v otočném stojánku pro pohodlnou manipulaci, které jsou vyrobeny z nerezové oceli a efektního odolného poloprůhledného plastu.
Pro muže barmany je určeno nářadí nazývané BARBAR. Je celé vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10 - se stojanem pro přehledné a bezpečné odkládání šesti kusů nářadí - otvíráku, odměrky, kleští na led, sítka, barmanského nože a míchadla. Pro úsporu místa ho můžete i přimontovat na stěnu. Nářadí pro barmany BARBAR se může pochlubit i cenou za Vynikající design 2006 - Cena Design centra ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu ČR v soutěži Vynikající výrobek roku 2006.

Co obsahují sady a k čemu je to dobré?

Otvírák = otvírá láhve s korunkovým uzávěrem
Odměrka 2 / 4 cl = k přesnému odměření přísad a nápojů
Kleště na led = k nekompromisnímu uchopení ledových kostek
Sítko = Scedí nápoj z šejkru do sklenic
Barmanský nůž = Krájí citrusové a jiné plody a exotické ovoce, s vidličkou pro snadnou manipulaci s plátky
Míchadlo = Promíchá nápoj v šejkru nebo sklenici
Stojan na nářadí = k přehlednému a bezpečnému odkládání nářadí - vhodný k montáži na stěnu (BARBAR)

Nářadí z barmanských sad BARBAR a BARBARELLA lze mýt v myčce nádobí, Tescoma na ně poskytuje 3 roky záruku, více informací naleznete na www.tescoma.cz .

Katalogové číslo název výrobku 

Nářadí pro barmany BARBAR, 6 ks
698260 Nářadí pro barmanky BARBARELLA, 7 ks


Všechny výrobky tradičního českého výrobce chytrých a praktických pomocníků do kuchyně můžete zakoupit na www.tescoma.cz, ve značkových prodejnách Tescoma po celé České či Slovenské republice, nově i v německém Augsburgu, ale i u dalších prodejců. Seznam prodejců a další informace o Tescomě naleznete na www.tescoma.cz .

« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Plavby VEGA TOUR