Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.11.2010

SOUTĚŽ o 6 voucherů na kosmetické opalování

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 6 voucherů na kosmetické opalování

Šest z vás nyní může získat voucher na kosmetické opalování. Portál IK a PROVOCATIVE BEAUTY vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s PROVOCATIVE BEAUTY" Soutěžní otázka: Co je příčinou zhnědnutí pokožky při procesu Provocative Beauty? ? a/ DHA, b/ DHB, c/ DHC , Odpověď naleznete na : http://www.provocative-beauty.cz ______________________________________ Soutěž trvá od 2.11 - 12.11.2010


 

Dokonalé opálení kdykoliv si budete přátRenata Langmannová, Česká Miss 2006 a úspěšná česká modelka, se stala ambasadorkou značky Provocative Beauty. Jedná se o nejnovější pulzovní technologii opalování bez UV záření. Zdravá alternativa opalování formou sprchy bez obsahu parabenů, navíc doplněnou vitaminy a speciálními látkami proti stárnutí Vaší pokožky.


Renato, jaký máš vztah k opalování?

Mám ráda opálený vzhled, ale z důvodu rakoviny kůže a stárnutí pokožky si dávám pozor na opalování jak v soláriu, tak na sluníčku. Nástřik Provocative Beauty je tedy pro mě skvělou a hlavně zdravou alternativou, jak být neustále krásně opálená, což je při mé práci velkou výhodou.


Jaké máš zkušenosti se samoopalováním?

Vyzkoušela jsem různé samoopalovací prostředky, ale nikdy jsem nebyla spokojena. Vadilo mi nerovnoměrné opálení, nepřirozený vzhled pokožky, často nepříjemná vůně...Nástřik v kabině Provocative Beauty je skvělý v tom, že se jedná o rovnoměrné nanesení a tedy rovnoměrné opálení a barva mé pokožky je zcela přirozená a přitom dokonale snědá.


Co tě překvapilo u Provocative Beauty?

Jak pohodlné a rychlé opalování může být...Kabina je plně automatická, mám ráda předehřátí pokožky a příjemnou aplikaci, které je jako jemná sprška. Navíc je skvělé, že si můžete zvolit odstín opálení.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards