Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.11.2009

SOUTĚŽ o 5x knížku Rembrandtův trojúhelník

Autor:

SOUTĚŽ o 5x knížku Rembrandtův trojúhelník

Pětz vás nyní může získat napínavou knížku Rembrandtův trojúhelník od nakladatelství Metafora. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a METAFORA vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s METAFOROU". Kolik stránek má tahle knížka? a) 107, b) 229, c) 216. Nápovědu hledejte na http://www.metafora/knihy. Soutěž trvá od 23. - 30.11. 2009.


O co soutěžíme:

O dramatický příběh Rembrandtův trojúhelník od Giacinty Carusové.

Dramatický, bezmála detektivní příběh ze života jednoho z nejslavnějších malířů všech dob… Od autorky knihy Zahrada pozemských rozkoší

Rembrandtovi je pětatřicet a jeho žena Saskia trpí depresemi poté, co jim krátce po sobě zemřely dvě sotva narozené děti. Vzápětí přijdou o další, a teprve čtvrté dítě, syn Titus, se má k světu. Nedlouho po jeho narození však umírá Saskia.

Malému Titovi najdou chůvu, mladou vdovu Geertji, která Rembrandta okouzlí a nutí ho do sňatku. Zadlužený malíř si to však nemůže ani nechce dovolit. Když jejich spory dosahují vrcholu, objeví se v domě mladá vychovatelka Hendrickje – netrvá dlouho a Rembrandt se zamiluje. Titovi posléze přibude sestra Cornelie.

Peripetie Rembrandtova života v druhé linii doplňuje téměř detektivní příběh ženy s velice temnou minulostí, původní Saskiiny ošetřovatelky Agnety Buddové. Románse tak stává čtivým příběhem plným vášní, intrik a zoufalé malířovy snahy uspořádat přijatelným způsobem své hmotné záležitosti.

« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Plavby VEGA TOUR