Nejnovější

Tomáš Vágner - Historický portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.01.2011

SOUTĚŽ o 5 x volný vstup na ZUMBATON v hodnotě 1.750 Kč

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 5 x volný vstup na ZUMBATON v hodnotě 1.750 Kč

Pět z vás nyní může získat volný vstup na ZUMBATON v hodnotě 1.750 Kč + pro prvních 20 nejrychlejších: "Dárková poukázka na hodinu krásy s profesionální vizážistkou a kosmetickou poradkyní MARY KAY pro 2 osoby v hodnotě 500 Kč. Portál IK a MilujuZumbu.cz vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte se ZUMBATONEM". Soutěžní otázka: Ve kterém roce začala Kateřina Burešová dělat závodně aerobik ? 1) 1999, 2) 1996, 3) 2000. Odpověď naleznete na : http://www.MilujuZumbu.cz ______________________________________ Soutěž trvá od 17.1 - 23.1.2011


ZUMBATHON s Katkou Burešovou a Nikolu Pařízkovou ZUMBA! Fenomén poslední doby je tu opět s jedinečnou akcí.Dvě skvělé lektorky se pro vás spojily a tak si budete moci užít tři lekce plné žhavých rytmů, zábavy a skvělé ATMOSFÉRY! Ať už jste tuhle fitness novinku již zkusily, nebo nikoliv nemusíte se
ničeho bát. Díky propracovanému systému dokáže ZUMBA nabídnout vyřádění všem.

Pro ty z vás,které by přesně nevěděly co ZUMBA je: Jedná se o taneční fitness lekci inspirovanou latinskoamerickou hudbou a tancem. Nemusíte se bát složitých krokových variací, v ZUMBĚ jde především o zábavu, atmosféru a pořádně propocené tričko. Všechny lekce jsou určeny jak pro začátečnice, tak pro ty které již na tento typ lekcí chodí.

V sobotu 29.1. 2011 se snámí naučíte základní kroky mazlivé salsy, veselé merengue, drsného reggeatonu, magické cumbie, ale i dalších tanců. ZUMBA má něco pro všechny! Kromě pořádného vyřádění samozřejmě počítejte i se spalováním vánočních špíčků. To ovšem není vše, kromě vašeho těla se postaráme i o vaši tvář.

Přímo na místě se můžete těšit na poradnu a líčení od Mary Kay a Studia 111.
Ochutnáte skvělé organické sirupy Rocks Organics od firmy Fresh Taste. A dále pro vás máme dárečky a především skvělou zábavu. Nyní máte jedinečnou šanci užít si ZUMBATON s Katkou Burešovou a Nikolou Pařízkovou za cenu 299Kč.

Stačí kliknout na www.MilujuZumbu.cz a zaregistrovat svou účast.

Cena pro neregistrované pak na místě činí 350Kč.

Těšíme se na vás v tělocvičně ZŠ Květnového vítěství 57 již od 9 hod.


« Zpět

reklama
reklama
Kadeřník KOMOhair 3
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair