Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.08.2007

SOUTĚŽ o 4x sadu sprchových krémů WELEDA

Autor:

SOUTĚŽ o 4x sadu sprchových krémů WELEDA

Chcete vyhrát 4x sadu sprchových krémů WELEDA ? Portál IK vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, které zní: sada sprchových krému WELEDA od Inspirovanikrasou.cz! Ze soutěžních e-mailů vybereme čtyři šťastlivce, kteří si vyzkouší účinek sprchových krémů WELEDA na vlastní kůži.


Sprchové krémy Weleda – zážitek pro vaše tělo i smysly

 

Zejména v horkých letních měsících dokážeme naplno ocenit osvěžující účinek vody. Časté sprchování však může narušit přirozenou ochrannou vrstvu pokožky, a učinit ji tak náchylnou k různým onemocněním. Proto je důležitá správná volba mycího přípravku. Obvyklé sprchové gely či mýdla pokožku sice čistí, ale nedokáží předejít jejímu vysušení a opotřebení.

Sprchové krémy Weleda jsou založeny na zcela jiném principu než běžně dostupné přípravky. Nejen že jsou vyrobené z ryze přírodních surovin, bez jakýchkoli přídavných chemikálií, a samozřejmě nejsou testovány na zvířatech. Spojují navíc požitek z osvěžení s výživou kůže a intenzivní péčí o ni. Přípravky mají krémové složení, takže se pokožka již během mytí pěstí a regeneruje. Pokud nemáte extrémně suchou pokožku, nemusíte díky tomu po koupeli pravidelně používat tělové mléko či olej.  

Směsi pravých éterických olejů propůjčují každému z řady sprchových krémů Weleda jedinečnou vůni. Citrusy osvěží, rakytník navodí pocit dobré nálady a vitality a růže příjemně harmonizuje. Krémově hebké mycí emulze Weleda s čistými rostlinnými oleji dokáží povznést každodenní sprchování na výjimečný zážitek.

Tip Weledy:Při sprchování dávejte pozor na teplotu vody. Příliš teplá voda vysušuje pokožku a oslabuje pojivovou tkáň.

 

Nemůžete se  po ránu dostat do obvyklého denního rytmu a probuzení vám trvá o něco déle, než byste potřebovali?

Citrusový sprchový krém Weleda s aktivujícími účinky je obzvlášť vhodný pro úspěšný start do nového dne. Krémově hebká mycí emulze s vůní ekologicky certifikovaně pěstovaných citronů a pomerančů osvěží vaši pokožku a organismu dodá povzbuzení. Čistý sezamový olej kůži vyživuje, udržuje ji vláčnou a chrání ji před vysušením. Pokožka je po sprchování dokonale ošetřená, jemná a hebká na dotek. Dopřejte si svěží ráno s vůní citrusů!

Postrádáte energii a dobrou náladu?

Rakytníkový sprchový krém Weleda obnoví vaši fyzickou vitalitu a příjemně vyladí vnitřní rozpoložení. Jemné cukerné tensidy přitom šetrně čistí pokožku a zároveň ji intenzivně pěstí již během sprchování. Rakytníkový a sezamový olej dodávají kůži chybějící tuk a uchovávají její přirozenou vlhkost. Po sprchování zůstává kůže vláčná a pružná. Užijte si svěží vůní éterických olejů z pomerančů, mandarinek a grapefruitů uzrálých na slunci!

 

Pro chvíle klidu po náročném dni …

Růžový sprchový krém Weleda s vůní certifikovaně ekologicky pěstované růže damascénské působí blahodárně na vaše smysly, harmonizuje a navozuje pocit zklidnění. Vzácný olej ze semen divoce rostoucí růže Rosa Mosqueta - bohatý na esenciální mastné kyseliny - udržuje pokožku měkkou a hebkou a poskytuje jí speciální pěsticí péči během sprchování. Proměňte obyčejný večer ve sváteční chvíli s růžovým sprchovým krémem Weleda!

 

Sprchové krémy stejně jako další kosmetické přípravky Weleda neobsahují žádné syntetické konzervační látky, syntetická barviva ani parfemaci a jsou nositeli certifikátu Kontrolovaná přírodní kosmetika. Výrobky jsou k dostání v Klubových prodejnách Weleda, na E-shopu firmy a v síti dm drogerií.

info na www.weleda.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE