Nejnovější

Telo

autor: vitek


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.04.2008

SOUTĚŽ o 3 x VSTUPENKU pro 2 osoby na festival JAM ROCK + 3 x značkový parfém :

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 3 x VSTUPENKU pro 2 osoby na festival JAM ROCK + 3 x značkový parfém :

Chcete vyhrát 3 x vstupenku pro 2 osoby na festival JAM ROCK + 3 x značkový parfém v hodnotě 2.000 Kč ? Portál IK a LP records Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: V Kolika městech dohromady se bude konat festival JAM ROCK? Nápovědu naleznete na http://www.jamrock.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme tři šťastlivce, kteří od nás obdrží vstupenku pro 2 osoby + značkový parfém v hodnotě 2.000 Kč.


Festival JAM ROCK ÓČKO se blíží!

To nejlepší z českých kapel, obří pódium a laserová show.

 

Čtyřicet nejlepších kapel zahraje na prestižním festivalu TV Óčko ve dnech 6. – 7. Června v krásném podhorském městečku Žamberk nad letištěm. Kapely Chinaski, Kryštof, Eastpark, Divokej Bill, Support Lesbiens, Wohnout, Vypsaná Fixa ale i skáčkoví  Melmac Space Orchestra, The Chancers, Švihadlo nebo místní pohodovka Gauri Shankar a dalších třicet uměleckých seskupení vystoupí na dvou pódiích. Hlavní obří stage bude vyhrazená již zavedeným hvězdám hudebního nebe, na druhé se pak prostřídají kapely a zpěváci jak známí, tak i méně známí, ale přesto kvalitní.

Výhodou dramaturgie JAM ROCKu je řazení všech kapel tak, aby se  nepřekrývaly. Tedy v době kdy bude hrát jedno pódium na druhém bude klid. Diváci si tak mohou, pokud se jim bude chtít,  opravdu vyslechnout všech více než čtyřicet kapel!

Hlavní pódium bude patřit mezi největší v ČR a čím vynikne celý festival z již zavedených zvyklostí, je efektní laserová show!!! Ta trojrozměrně doplní obří světelný park.  To celé bude natáčet TV Óčko pro svůj pořad a jeho reprízu. Zároveň se bude celé dění přenášet na dosud největší LED obrazovku, která kdy byla u nás na koncertu použita – 12m dlouhou!  Obří  je i výkon  hudební aparatury, který dosáhne hodnoty 200 000W. Vzniklé rezervy výkonu pak zaručují nebývale čistý zvuk a příjemný poslech.

Coca Cola Stage je název druhého podia, které je tvořeno známým kamionem Coly, ale je zvětšeno speciálními nástavbami na podstatně větší  rozměr. V pátek zde bude většina kapel SKA, ktré vystřídají některé rockové a  v hlavním čase hlavní  vystoupí Michal Hrůza.

Nápojový gigant navíc přiveze svůj zbrusu nový adrenalinový park, který je tvořen z množství nafukovadel pro dospělé a kde si budete moci zpestřit čas relaxu.  

Nad letištěm v Žamberku vznikne opravdové městečko. Bude tvořeno krom pódií i množstvím stanů, ve kterých se bude čepovat pivo Gambrinus, různými nápojovými bary z nichž některé nabídnou speciální míchané nápoje – Coca Cola Bar, stánky s jídlem, které budou v jednotném stylu a s důrazem na čistotu nabídnou kromě grilovaných masitých pochoutek a východní kuchyni doplněnou ještě o alternativní jídla. Nezapomnělo se ani na cukrovinky, zmrzlinu a další pochoutky, které zpříjemní celý pobyt. V areálu se bude prodávat také množství suvenýrů, triček atd…

Celý festival stojí v předprodeji jen 250Kč a prvních 6000 předplatitelů dostane navíc festivalový balíček. Část výnosu bude předána Ústavu pro postižené civilizačními chorobami.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa