Nejnovější

Tomáš Vágner - Historický portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.05.2011

Soutěž o 3 x VOUCHER na měsíční vstup do WORLD CLASSU / v hodnotě 3.000 Kč

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 3 x VOUCHER na měsíční vstup do WORLD CLASSU / v hodnotě 3.000 Kč

Tři z vás nyní může získat voucher na měsíční vstup do WORLD CLASSU na Václavské náměstí. Portál IK a síť fitness center WORLD CLASS vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s WORLD CLASSEM". Soutěžní otázka: Kolik center má WORLD CLASS v Przae? a) 2, b) 3, c) 4. Odpověď naleznete na : http://www.worldclass.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 2.5. - 8.5.2011


Vítejte ve světě World Class!

My ve World Class, věříme, že cvičení by vám mělo přinášet něco více než jen krásné tvary těla. Vaše tělo je vaším chrámem, a potřebuje, aby o ně bylo pečováno tím nejlepším možným způsobem. Je tím nejdokonalejším a nejhodnotnějším nástrojem, který kdy byl vytvořen – ale musí také harmonizovat s vaším vnitřním světem. Vyznáváme taková cvičení, která formují a posilují zároveň tělo i duši.

World Class patří v Evropě k předním poskytovatelům špičkových fitness a wellness služeb. Společnost World Class byla založena roku 1983 ve Švédsku předním švédským atletem Ulfem Bengtssonem, jehož krédem bylo propojit fitness strategii profesionálních sportovců s potřebami moderně žijící společnosti. Proto se stal Word Class od samého začátku volbou číslo jedna pro lidi toužící po vysoce kvalitních fitness službách a to hlavně díky moderním a pohodlným prostorám, špičkovým strojům, skvělým instruktorům a bezkonkurenčním vědomostem. I profesionální sportovci dnes vědomě využívají značku World Class.

World Class nyní představuje rozsáhlou síť špičkových health klubů působících ve více než 10 zemích, která se může pochlubit 60 000 aktivními členy po celém světě. Word Class není klub pro každého: jsme tu pro ty, kteří vyžadují a ocení profesionalitu a vysoký standard služeb. Naším hlavním cílem je na základě inovativního přístupu, zkušeností a luxusního klubového prostředí vytvořit atmosféru, která inspiruje všechny členy World Class k dosažení vytyčených fitness cílů. Kombinace vysoce kvalitních fitness služeb a individuální přístup k jednotlivým potřebám našich zákazníků je pro nás naprosto typickým rysem celého konceptu World Class.

www.worldclass.cz

« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair