Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.04.2011

Soutěž o 3 x VOUCHER - MANTRA / thai massage v hodnotě 1.000 Kč

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 3 x VOUCHER - MANTRA / thai massage v hodnotě 1.000 Kč

Tři z vás nyní může získat voucher na hodinovou thaiskou masáž do MANTRA SPA. Portál IK a MANTRA vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s MANTRA - thai massage". Soutěžní otázka: Jaký je aktuální tip na masáž na stránkách MANTRA? a) levandulová masáž b) mantra 4 rukou c) švedská masáž. Odpověď naleznete na : http://www.mantraspa.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 15.4 - 24.4.2011


MANTRA
Břehová 40/1
Praha 1 - Josefov
110 00

Telefon:
+420 733 194 221
info@mantraspa.cz

Otevírací hodiny:
denně od 10:00 do 22:00 hod.

Thajská masáž

celé tělo, od hlavy až k patě, blahodárně získává z této tlakové masáže a protahovacích pohybů. Únava a stres jsou nahrazeny pocitem vitality a svěžesti. Masáž je výborná pro odstranění bolesti a napětí svalů. (60/90 min.)

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž kombinace vonných olejů s kompletním protažením celého těla. Terapeutka stimuluje reflexní body a tím dochází k obnovení duševní a fyzické rovnováhy.
(60/90 min.)

Aromaterapie

relaxační masáž spojuje působení přírodních olejů s uklidňující akupresurou. Podle vlastní potřeby je možno si vybrat:
  • Proti stresovou: uklidňující masáž prováděná vonnými oleji, jejichž zklidňující účinky se dostaví již během masáže. Únava a stres jsou nahrazeny pocitem pohody a klidu.
  • Detoxikační, zeštihlující: zeštihlující masáž proti nadměrnému zadržování vody, akumulaci toxinů a tukových polštářků je prováděna směsí citrusových olejů. Velká péče je věnována hýždím, bokům a stehnům.
  • Na posílení imunního systému: velmi učinná směs vonných olejů z tea tree a eukalyptu, je známá svými přírodními antivirovými a dezinfekčními účinky. Vhodné ošetření kdykoliv se cítíte oslabeni.
  • Proti stárnoucí: směs olejů ze zeleného čaje a růží působí proti stárnutí pleti, vyhlazuje a zpevňuje. Bohatá směs na vitamin C, úspěšně bojuje s volnými radikály. Pleť je hydratovaná, pevnější a omlazená.
(60/90 min.)

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou tlaková masáž reflexních bodů na chodidlech. Pomocí vonných olejů pomůže nohám si odpočinout a nabýt pocitu svěžesti a lehkosti. Výborná masáž po dlouhém chození nebo stání.
(30/60 min.)

Relaxační masáž zad

jsou použity speciální masážní techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast zad. Pravidelné opakování může odstranit i dlouhodobé bolesti.
(30/60 min.)

Švédská masáž

relaxační masáž vhodná pro všechny věkové skupiny! Terapeutka používá přiměřený tlak na uvolnění svalového napětí a napomáhá od bolesti zad.
(60/90 min.)

Sportovní masáž

hloubková masáž, kdy se používá tlak dlaní a palců k prokrvení, aby i ty nejztuhlejší svaly se mohly uvolnit. Nabízí kvalitní odpočinek po náročném dni.
(60/90 min.)

Masáž pro těhulky

kdo více si zaslouží masáž, než nastávající maminka? Nyní musí pečovat nejen o sebe, ale i o nový život. Tato relaxační masáž ulehčí mamince od bolesti zad, hlavy, pomůže s lymfatickým oběhem a tudíž přispívá k odvodnění těla.
Vřele doporučujeme!
(60 min.)

Mantra thajská masáž

(60 min. thajská masáž + 30 min. masáž nohou) - jedinečná kombinace! Nejdříve se uvolníte při tradiční, thajské masáži, kdy Vám terapeutka protáhne svaly, klouby a páteř. Poté relaxujete při masáži nohou, kdy jsou stimulované reflfexní body na chodidlech.
(90 min.)

Mantra thajská olejová masáž

(60 min. thajská olejová masáž + 30 min. masáž nohou) - spojení dvou nejoblíbenějších masáží je zárukou kvalitní relaxace.
(90 min.)

Mantra zeštihlující

- masáž pro odstranění celulitidy, zpevnění postavy a vypnutí pokožky. Jemný tělový peeling odstraní odumřelé buňky a speciální kombinace masážních technik rozproudí lymfatický oběh, který zbaví tělo toxických látek. Následuje povzbuzující masáž směsí citrusového a cedrového oleje, která napomáhá k odbourávání podkožního tuku.
(90 min.)

Mantra 4 rukou

- dvě terapeutky masírují klienta současně v rytmické harmonii. Uklidňující síla aromaterapie a zručnost terapeutek zaručí nevšední zážitek.
(60/90 min.)
Při všech masážích je používána přírodní kosmetika Rituals, kterou můžete u Nás na recepci i zakoupit.

« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards