Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.11.2007

SOUTĚŽ o 3 x karton nového drinku KAMIKAZE STRONG energy

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 3 x karton nového drinku KAMIKAZE STRONG energy

Chcete vyhrát 3 x karton KAMIKAZE STRONG energy? Portál IK a KAMIKAZE Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Kolik drinků má v nabídce KAMIKAZE: a) 2 - KAMIKAZE STRONG, KAMIKAZE - efective stimul drink b) 3 - KAMIKAZE STRONG, KAMIKAZE - efective stimul drink, KAMIKAZE - sugar free Nápovědu naleznete na http://www.kamikazedrink.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme tři šťastlivce, kteří si vyzkouší 2-násobný účinek KAMIKAZE STRONG energy.


KAMIKAZE pŘEDSTAVÍ Svůj NOVÝ drink,

KAMIKAZE STRONG ENERGY

NA AKCI TIESTO - Elements of Live / 24.11

 

Po dvou letech opět zavítá do České republiky hvězda taneční scény a světová DJská superstar, holandský DJ a producent – Tiësto. V pražské T-Mobile Aréně 24.11. představí svůj ojedinělý koncept v rámci celosvětového turné "Elements of Live" navazující na legendární a beznadějně vyprodanou monstr show Tiësto in Concert.

V rámci show se představí nový energetický nápoj KAMIKAZE STRONG. Poprvé v ČR tak budou mít všichni návštěvníci akce možnost ochutnat jedinečný KAMIKAZE STRONG s tradiční chutí energy a 2-násobným účinkem.

www.kamikazedrink.cz

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE