Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.02.2008

SOUTĚŽ o 3 x balíček Weleda - mandlová péče o citlivou pleť :

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 3 x balíček Weleda - mandlová péče o citlivou pleť :

Chcete vyhrát 3x kompletní sadu WELEDA - mandlová péče o citlivou pleť v hodnotě 1.300 Kč ? Portál IK a WELEDA vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Jak se jmenují další dvě sady na péči o pleť od Weledy? Nápovědu naleznete na http://www.weleda.cz . Ze soutěžních e-mailů vybereme tři šťastlivce, který si budou moci vyzkoušet mandlová péče o citlivou pleť.


Mandlová péče o pleť

pro citlivou až přecitlivělou pleť se sklonem k alergickým reakcím

 

Přípravky Mandlové péče o pleť Weleda harmonizují citlivou pokožku i pokožku se sklonem k alergickým reakcím: chrání ji, aniž by ji uzavíraly, pečují o ni a zklidňují, aniž by při tom snižovaly její přirozené funkce, stabilizují, aniž by zatěžovaly. Mandlové přípravky bývají běžně aplikovány po dobu několika týdnů či měsíců jako ozdravná kúra pro namáhanou pleť, dokud nedojde k jejímu zharmonizování a k vytvoření rovnováhy. Jakmile se stav pokožky zharmonizuje, doporučujeme přejít na ošetření produkty Kosatcové péče o pleť Weleda.

 

 
Substance obsažené v mandlových přípravcích byly pečlivě vybrané a záměrně omezené pouze na nepostradatelné aktivní složky. Ty jsou pokožkou velmi dobře tolerovány, díky tomu jsou vhodné pro péči o pleť vysoce citlivou a náchylnou k alergiím. Nejjemnější mandlový olej se zklidňujícími výtažky z léčivých rostlin podporuje a posiluje přirozené regenerační schopnosti pokožky     a pomáhá jí udržovat si přirozenou rovnováhu. Pokožku chrání      a šetří, takže i poškozená pokožka může najít zpět svoji rovnováhu, hladkost a harmonii. 
 

Více info na: www.weleda.cz

« Zpět

reklama
reklama
Centrumtance.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Czech Hotel Awards