Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.10.2012

Soutěž o 3 krémy MATRICIANE MULTI-DÉFENSE od Biodermy

Autor: Blanka Zezulová

Soutěž o 3 krémy MATRICIANE MULTI-DÉFENSE od Biodermy

Tři z Vás nyní mohou získat unikátní luxusní krém MATRICIANE MULTI-DÉFENSE od Biodermy. Odpovězte na naši soutěžní otázku a jeden ze tří luxusních krémů může být Váš... Odpověď zašlete na e-mail: soutez@menhouse.cz . Do předmětu zprávy napište „Bioderma". Soutěžní otázka: Pokud si DIAGNOSTIKUJETE PLEŤ (DIAGNOSTIKUJ SI SVOJÍ PLEŤ) na webu http://www.matriciane.cz, která otázka je v pořadí jako šestá od začátku - A) Kouříte? B) Kolik hodin v noci spíte? C) Jak se stravujete? Odpověď na soutěžní otázku naleznete zde: http://www.matriciane.cz Soutěž trvá od 22. 10. do 28. 10. 2012


LABORATOIRE BIODERMA - MATRICIANE MULTI-DÉFENSE


První známky stárnutí se projevují zhruba od 25 let na povrchu pokožky (na úrovni epidermis), nicméně jsou výsledkem skupiny změn, které se dotýkají i hlubších vrstev kůže (dermis). Můžeme na sobě pozorovat první mimické vrásky, pokožka je jemnější, křehčí, postrádá jas a pružnost. Pokud chceme, aby naše pokožka vypadala co nejlépe, musíme jí dopřát kromě dostatku tekutin a hydratace také správnou péči.


LABORATOIRE BIODERMA přináší řešení v podobě produktu MATRICIANE MULTI-DÉFENSE. Krém ideální pro mladou ženu, vystavenou zesíleným agresivním vlivům vnějšího prostředí. Skutečný „biologický ochranný štít“, který pokožce poskytuje optimální ochranu proti UV záření a proti znečištěnému vnějšímu prostředí, zejména ve městě. Předchází stárnutí pleti, navrací pleti vitalitu a detoxikuje ji. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. JAKO JEDINÍ PUSOBÍME AŽ NA ÚROVNI DERMIS.

www.matriciane.cz 

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE