Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.03.2010

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

Dva z vás nyní můžou získat : dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia pro váš přesný čas v hodnotě 4.950,- Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a AXCENT of Scandinavia vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s AXCENT of Scandinavia". Za kolik seženete hodinky AXCENT of Scandinavia - NEW: BANGLE v katalogu na http://www.hodinky-4pm.cz/


Hodinky AXCENT OF SCANDINAVIA

Značku Axcent of scandinavia netřeba dlouze představovat. Je, ve více než padesáti zemích světa, známá jako značka celebrit. V září 2004 jsme tuto fashion značku představili české a slovenské veřejnosti. Setkali jsme se s velkým ohlasem. Dnes můžete výběr z kolekce extravagantních hodinek, elegantních šperků z nerez oceli a nekonvenčních slunečních brýlí, najít ve více než sedmdesáti obchodech na území České a Slovenské republiky.

I na našem hvězdném nebi si značka Axcent of Scandinavia našla své příznivce. Několikanásobná zlatá slavice a dlouholetá módní diva Helena Vondráčková, slovenská zlatá slavice MISHA, Miss World a ČR 2006 Taťána Kuchařová, Miss Zuzana Jandová, Renata Langmannová, Kateřina Sokolová, Agáta Hanychová, Ivana Christová, světová top modelka Simona Krainová nebo modní návrhář Josef Klír, a to jsou jen někteří z nich.

www.hodinky-4pm.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK