Nejnovější

Tomáš Vágner - Historický portrét

autor: mrs.lucy


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

16.11.2009

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

Autor:

SOUTĚŽ o 2x dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia

Dva z vás nyní můžou získat : dámské a pánské hodinky AXCENT of Scandinavia pro váš přesný čas v hodnotě 4.950,- Kč. Portál INSPIROVANIKRASOU.cz a AXCENT of Scandinavia vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište „soutěž s AXCENT of Scandinavia". Za kolik seženete hodinky Zero Bling v katalogu na http://www.hodinky-4pm.cz/


Hodinky 4PM

Vítejte ve světě Hodinky 4PM, hodinek módního trendu světových značek, které jsou určeny pro každý pocit, pro každý moment a pro každou příležitost. Lze je zkombinovat s vaším oblečením, vaší obuví, kabelkou, nebo jednoduše s vaší náladou. Tváří módního stylu Hodinky 4PM je modelka a Česká Miss 2009 Iveta Lutovská. Módní hodinky pro každého, kdo chce jít s dobou 4PM.

Hodinky pánské, dámské, dětské

Najděte svůj styl v hodinkách od 4PM ! Vyberte si za světové značky v kolekcích dámských, pánských ale i dětských hodinek a to v nepřeberném množství tvarů, stylů, barev a inspirací. Společnost 4PM je výhradní dovozce hodinek, šperků a brýlí světově proslulých značek jako jsou Axcent of Scandinavia, Jet Set, Memphis, Oxbow, RG 512, Mustang, Marc O'Polo, Barito, Jacob Jensen, Danish Design, Hello Kitty, Thierry Mugler, Royal London.

www.hodinky-4pm.cz

« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair