Nejnovější

staňte se bohyněmi

autor: agrebi


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.04.2011

Soutěž o 2 x VIP vstup na uzavřený křest NICE magazinu JARO 2011

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 2 x VIP vstup na uzavřený křest NICE magazinu JARO 2011

Jeden z vás nyní může získat 2 x VIP vstup na uzavřený křest NICE magazinu JARO 2011 . Portál IK a BLACK ANGEL´S BAR vám přináší jednoduchou soutěž. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s BLACK ANGEL´S BAREM". Soutěžní otázka: Jaké jméno nepatří mezi patrony baru BLACK ANGEL´S? a) Hidetsugu Ueno b) Papa Jules c) Dale Fale. Odpověď naleznete na : http://www.ba-bar.com


Black Angel’s Bar je postaven ve stylu prohibičních podniků 30. let typu tzv. „public house“, kde se lidé všech společenských vrstev potkávali se svými známými, přáteli, aby po těžkém dni v práci potěšili ducha sklenkou dobrého drinku, jež byl v té době zcela nepochopitelně zakázán.

Dle tehdejších důvodů je Black Angel’s Bar situován v druhém suterénu hotelu U prince na Staroměstském náměstí, jenž v minulosti nesl název U Černého anděla. V prostorách s původním gotickým a románským kamenným zdivem, které navozuje atmosféru utajovaného „scházení se“, Vás ponoří do nálady černobílých filmů, kde jména cocktailů nebyla jen prázdnými názvy.

Jako projekt je Black Angel's Bar výtvorem šéfbarmana Pavla „Pavky“ Šímy, který byl v polovině roku 2009 pověřen rekonstrukcí jednoho z pater hotelu na vlajkovou loď společnosti ve spolupráci se Zdeňkem Kaštánkem head bartenderem londýnského Quo Vadis, který zaštítil projekt jako externí poradce.

« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Plavby VEGA TOUR