Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

01.08.2011

Soutěž o 2 x luxusní balíček od AXE

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 2 x luxusní balíček od AXE

AXE Ti pomůže získat vyvolené holky a vybaví Tě AXE efektem. S novým AXE EXCITE ti podlehnou i andělé. Chceš to zažít na vlastní kůži? Pak soutěž o luxusní balíček od AXE, který obsahuje DEO sprej a sprchový gel AXE EXCITE, USB lampičku na PC,cestovní taštičku, kožený náramek a voucher DIESEL v hodnotě 500 Kč. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s AXE". Soutěžní otázka: Jak se jmenuje nový AXE deodorant? A.) EXTREME B.) EXCITE C.) EXIT. Nápovědu a bližší informace o novinkách a akcích plných AXE flirtů najdeš na: http://www.axe.cz, http://www.facebook.com/axe.ceskarepublika ________________________________________ Soutěž trvá od 1.8. - 13.8.2011


Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „Soutěžte s AXE"

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje nový AXE deodorant?

A.) EXTREME
B.) EXCITE
C.) EXIT

AXE Ti pomůže získat vyvolené holky a vybaví Tě AXE efektem. S novým AXE EXCITE ti podlehnou i andělé. Chceš to zažít na vlastní kůži? Pak soutěž o luxusní balíček od AXE, který obsahuje DEO sprej a sprchový gel AXE EXCITE, USB lampičku na PC,cestovní taštičku, kožený náramek a voucher DIESEL v hodnotě 500 Kč.

Bližší informace o novinkách a akcích plných AXE flirtů najdeš na:

www.axe.cz,

www.facebook.com/axe.ceskarepublika

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz