Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.11.2011

Soutěž o 2 x EXKLUZIVNÍ RELAXACI pro 2 osoby v MONSOON SPA v centru Prahy na 650 m2

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 2 x EXKLUZIVNÍ RELAXACI pro 2 osoby v MONSOON SPA v centru Prahy na 650 m2

Dva z vás můžou nyní získat EXKLUZIVNÍ RELAXACI pro 2 osoby v MONSOON SPA ( relaxace obsahuje: 2 hodiny privátní Spa, místnost China, kde naleznete saunu, whirlpool, sprchu, minibar a ipod s tématickou hudbou + láhev sektu + 4 energy drinky ) to vše v hodnotě 3.500 Kč. Odpovězte na soutěžní otázku a odpověď zašlete na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz . Do předmětu zprávy napište „MONSOON SPA v centru Prahy". Soutěžní otázka: Kolik druhů členství nabizí Monsoon Spa ? a) 4 , b) 3, c) 5 . Odpověď naleznete na http://www.monsoonspa.cz ________________________________________ Soutěž trvá od 17.11. - 27.11.2011


Monsoon Spa jsou naprosto unikátní lázně nabízející komplexní služby v samém centru Prahy. Na třech podlažích o rozloze 650m2 naleznete vše, co si pod pojmem relaxace, čistota, odpočinek, zdraví, krása a harmonie dokážete představit.
Rozsáhlá nabídka léčebně-relaxačních procedur a prvotřídních služeb je důvodem, proč jsou Moonsoon Spa označovány za průkopníka lázeňství v hlavním městě. Ajurvéda, fyzioterapie, asijské masáže, ale i tradiční lázeňské procedury, to vše je v nabídce a pokud tyto lázně navštívíte, zjistíte, že tento výčet rozhodně neobsahuje vše, co jsou tyto lázně schopny poskytnout.
Spa se dělí do dvou hlavních částí – privátní spa – kde můžete nerušeně strávit obchodní jednání, či soukromou schůzku, a to buď v privátu China – „Zakázané město“, kde naleznete saunu, whirlpool, sprchu, minibar a ipod s tématickou hudbou nebo designově unikátní Marroco – v orientálním stylu s párou, whirlpoolem, sprchou, minibarem a ipodem.
Rozsáhlejší druhá část je tvořená suchou a mokrou částí a částí pro specializované terapie.
V Suché části naleznete nejširší škálu terapií z rukou evropských terapeutů, odborníků ze Srí Lanky, Thajska či Egypta. Můžete si dopřát klasické sportovní a švédské masáže, relaxační a reflexní masáže, thajské klasické, olejové a bylinné masáže, ajurvédské olejové, nabízíme také klasickou tureckou masáž.
V části pro specializované terapie mohou členové klubu vybírat ze šesti balíčků složených ze zvláštních procedur, jejichž specifické zaměření naznačují názvy: Relax, Energy, Immunity, Detox, Slim a Beauty.
Mokrá část udivuje množstvím nabízených možností -   například finská sauna, aroma saunarium, aroma a bylinná páru, hydromasážní vana, léčba obelisky, thalasso (solná) oxygenoterapie (léčba kyslíkem), ledová studna, ochlazovací vědro a tropický déšť.
Veškeré prostory jsou promyšleny do nejmenšího detailu a působí tak neuvěřitelně uklidňujícím dojmem. Každá místnost má svůj daný název i náladu a vyjadřuje tak účel, ke kterému byla stvořena.  Celé lázně jsou postaveny v asijsko-industriálním designu v rámci zásad Feng-shui. Pokud tedy procházíte místnostmi vždy Vás příjemně překvapí citlivé využití barev, materiálů, vůně, světla a hudby.
Systém online rezervací garantuje, že ve stejnou chvíli nebude v celých lázních více než 15 osob.
O možnostech prohlídky lázní, ale i o zakoupení klubových karet se více dozvíte na www.monsoonspa.cz nebo od našich manažerů.
Monsoon spa
pasáž U Hájků
Na Poříčí 42/1052, Praha 1

MOŽNOST PARKOVÁNÍ V PODZEMNÍCH GARÁŽÍ KOMPLEXU U HÁJKŮ.
VJEZD -z ulice NA FLORENCI 29.
CENY – parkovací hodiny v -1.p (prvních 120 min.: 40,- Kč).
ROZLOHA -2 podlaží, 107 parkovacích míst.
JAK SE K NÁM DOSTANETE - výtahem do O- přízemí, projdete “suchou nohou” celou pasáž a po pravé straně těsně před bageterii Boulevard dolů po schodech.

Informace a rezervace
recepce: +420 227 277 990, recepce@monsoonspa.cz
Případné nabídky spolupráce či připomínky adresujte, prosím, na recepce@monsoonspa.cz, Váš podnět bude postoupen do správných rukou a vyřízen v co nejkratším termínu.

Otevírací doba:
PONDĚLÍ – NEDĚLE / 12:00 – 22:00

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE