Nejnovější

šátky pro barevnou typologii

autor: vizážistka dája


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.02.2009

Soutěž o 15 x parfém od luxusní značky spodního prádla a plavek LUNA:

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 15 x parfém od luxusní značky spodního prádla a plavek LUNA:

Chcete vyhrát jeden z 15 parfému od značky spodního prádla a plavek LUNA? INSPIROVANIKRASOU.cz a luxusní značka spodního prádla LUNA Vám rozdají během tohoto týdne 15 parfémů, které nikde jinde nekoupíte ! Pokud je chcete získat, stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat své jméno, adresu, věk a správnou odpověď na soutěžní otázku: „Kolik hlavních kolekcí najdete v menu "colections" na stránkách http://www.luna.gr" a) 4 b) 2 c) 10 Více informací a správné odpovědi získáte na http://www.luna.gr . Soutěž probíhá v týdnu 11.-22.2.2009.


Svůdné, atraktivní a sexy, zároveň však i velmi pohodlné, příjemné a praktické je spodní prádlo řecko-italské značky Luna. „Značku Luna jsme se rozhodli před časem na český a slovenský trh přivést z jednoho prostého důvodu: italsko-řecké spodní prádlo je mimořádně šik a má šmrnc. Spojení italského vytříbeného vkusu a citu pro módu a řecké noblesy je jedinečné,“ vysvětluje Miroslava Sedláčková ze společnosti MOD - Invest, která je exkluzívním zastupitelem značky Luna na našem a slovenském trhu.


Vybrané modely značky Luna jsou v současné době k dostání v luxusních obchodech se spodním prádlem ve všech velkých městech ČR. „Už Marlene Dietrich říkala, ze spodní prádlo je nejdůležitější součástí oděvu. Mně samozřejmě nezbývá, než s ní souhlasit. I já mám jako každá jiná žena ráda luxusní a kvalitní prádlo. A právě takové Luna nabízí.“

Široká škála tvarů a velikostí je největší předností značky. Standardně jsou v nabídce dvě  základní řady – klasičtější Luna a vzorově i střihově extravagantnější Lovey, která je určena spíš mladším dívkám. Obě jsou k dispozici ve 2 variantách: jedna je neměnná klasika, která tolik nepodléhá trendům (Luna a Lovey Permanent), nabízející střídmější, nenápadné barvy – černou, bílou a tělovou. Druhá (Luna  a Lovey Collection) se mění každou sezónu a kopíruje barevné a střihové trendy. Vždy na jaře a na podzim se zákaznice můžou těšit na přibližně sto nových modelů. Nechybí přitom ani plavky, které nepostrádají nic z italské preciznosti a nápaditého designu.

Naprosto unikátní na světovém trhu je pak kolekce Luna Miracle®. Patentovaný systém dovede udělat zázraky s poprsím. Zvětší totiž velikost košíčku o 1,5 čísla! Push-up efekt je způsoben trojrozměrným pěnovým polštářkem, který poprsí nejen zvedne, ale dá mu přirozený kulatý tvar. Kostice jsou navíc zapuštěné v pěnové výplni, takže poskytují podporu, ale zároveň dávají pocit, jako by podprsenka žádné kostice neměla. Inovativní a nadmíru praktická jsou „inteligentní ramínka“, která dovolují zavěšení háčků do různých pozic, čímž umožňují přizpůsobit prádlo pro různé outfity a střihy.

Se spodním prádlem značky Luna se každá žena může stát královnou noci!

Oficiální české stránky značky Luna:www.eluna.cz

Oficiální zahraniční stránky značky Luna:www.luna.gr

« Zpět

reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Plavby VEGA TOUR