Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

08.10.2007

Soutěž o 14 x lesk na rty FAKE BAKE :

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Soutěž o 14 x lesk na rty FAKE BAKE :

Soutěžte s námi o lesky na rty Fake Bake, díky nimž strčíte do kapsy i smyslné rty sexbomby Angeliny Jolie! Portál IK a FAKE BAKE Vám přináší velmi jednoduchou soutěž, ve které odměníme 14 z Vás. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat správnou odpověď na otázku: Má profesionální samoopalovací kosmetika Fake Bake ve svém sortimentu také speciální peelingy, nebo jen samoopalovací krémy a spreje? Nápovědu naleznete na http://www.fakebake.cz


 

Sexy rty ho dostanou!Soutěžte s námi o lesky na rty Fake Bake, díky nimž strčíte do kapsy I smyslné rty sexbomby Anjeliny Jolie!Expert na samoopalování firma Fake Bake je opravdovým profesionálem na trhu s tímto druhem kosmetiky. Čokoládové opálení už totiž dávno není jen letní epizodou. Naopak opálení je dnes přímo životním stylem. Nejen že opálená žena vypadá sexy, ale opticky jí ubyde hned několik kilogramů!

Fake Bake, ale také ví, jak zatočit se strašákem dnešní doby – celulitidou. Některé Fake Bake produkty totiž obsahují účinné přírodní látky, které se dokážou s nenáviděnou pomerančovou kůží skvěle poprat.

A dekorativní kosmetika Fake Bake splní všechna vaše přání…

Lesky na rty nejen úžasně podtrhnou vaše opálení, ale dodají vašim rtům sexy a glamour nádech. A to samozřejmě není vše! Všechny lesky obsahují velmi účinné hydratační složky pro kvalitní péči a neodolatelnou hebkost. 24 K zlatý lesk dodá vašim rtům neodolatelnou přitažlivost a Platinum Lip Plumper je zase díky peptidům a kolagenu opticky zvětší. Ideální je oba lesky kombinovat a pak vašim rtům neodolá ani váš pan Vysněný…


Že ještě lesky Fake Bake nemáte? Tak to musíte co nejdříve napravit!

K dostání jsou na www.fakebake.cz, ale pravě teď pro vás máme unikátní nabídku:

Vyhrajte některý z úžasných lesků – stačí jen správně odpovědět na následující otázku a mít trochu štěstí…


Má profesionální samoopalovací kosmetika Fake Bake ve svém sortimentu také speciální peelingy, nebo jen samoopalovací krémy a spreje?


www.fakebake.cz

tel: 603 301 438

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
LetníServis.cz