Nejnovější

Adriana selfie

autor: adriana modelka


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

06.07.2007

SOUTĚŽ o 10 x luxusní balíček přírodní kosmetiky RITUALS :

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

SOUTĚŽ o 10 x luxusní balíček přírodní kosmetiky RITUALS :

Chcete vyhrát 10 x luxusní balíček přírodní kosmetiky RITUALS ? Portál IK a RITUALS cosmetics Vám přináší velmi jednoduchou soutěž. Je určena všem návštěvníkům portálu. Stačí na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz poslat heslo, kterým je správní odpověď na otázku: Z jaké země pochází parní lázně, kterými se inspirovala kosmetika RITUALS při tvorbě produktů HAMMAM? Možnosti: a) Turecko, b) Itálie, c) Finsko. Nápovědou Vám mohou být stránky již zmiňované značky: http://www.rituals.cz . Ze soutěžních emailů vybereme deset šťastlivců, kteří si vyzkouší balíček řady Hammam složený z výživného tělového krému s čerstvými fíky a rýžovým mlékem a unikátního sprchového gelu s eukalyptem a rozmarýnem.


PŘIRODNÍ  KOSMETIKA  RITUALS

NAŠE FILOZOFIE . . .

Hledejte a znovu objevte kouzlo okamžiku každého dne. Přírodní kosmetika RITUALS ve Vás znovu probudí starodávné rituály zaměřené na péči o tělo a mysl. Díky jedinečným přírodním ingrediencím Vám naše produkty přináší relaxaci a harmonii v každodenním shonu dnešní doby. Inspirující produkty pro Vaše tělo a Váš domov změní rutinu všedního dne v příjemné rituály se zvláštním a nezaměnitelným významem. Objevte překvapivou kombinaci moderních technologií, tradičních přírodních ingrediencí a špičkového designu.

Také známé osobnosti objevili Rituals!

Britney Spears, Julia Roberts, George Clooney, Cher a Bono si oblíbili produkty Rituals při návštěve jedné z našich značkových prodejen.

-----------------------------------------------------------------------------

PRODEJNY:

OC LETŇANY
www.oc-letnany.cz


METROPOLE ZLIČÍN
www.metropole.cz

 

V CENTRU PRAHY:  Thai & Wellness Club v Hotelu Ambassador


INTERNETOVÝ PRODEJ:  www.rituals.bg.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK