Nejnovější

Miluji jazz...

autor: jordana


Nejlépe hodnocená


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.06.2020

Soutěž o balíček produktů značky Linteo

Autor: Jolana Holáňová

Soutěž o balíček produktů značky Linteo

Tři z vás mají možnost vyhrát balíček produktů na úklid od značky Linteo. Česká značka Linteo zpříjemňuje život všem členům rodiny již 20 let. Její produkty jsou spojeny s kvalitou a jsou dostupné každému. Vyzkoušejte kvalitní péči i vy. Balíček obsahuje vlhčené úklidové ubrousky do koupelny, švédskou utěrku a utěrku na nádobí z mikrovlákna. Soutěžní otázka: Co značka Linteo nenabízí? a) toaletní papír, b) vlhčené ubrousky, c) dekorativní kosmetiku. Nápovědu naleznete na http://www.linteo.cz . Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz . Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU – Linteo. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 150, 300 a 450, tyto e-maily od nás obdrží výhru. __________________________________ Soutěž trvá od 3. 6. – 9. 6. 2020


Vlhčený toaletní papír Linteo s extraktem z dubové kůry 60ks, rozložitelný

Vlhčený TP s extraktem z dubové kůry se užívá po použití či místo toaletního papíru pro pocit čistoty a svěžesti a pro kvalitnější hygienu.

Obsahuje extrakt z heřmánku a panthenol, který hydratuje a zklidňuje.

 

Vlhčené ubrousky Linteo intimní 10ks

Vlhčené ubrousky Linteo intimní jsou určené k intimní hygieně. Nedráždí, poskytují pocit čistoty a svěžesti.

Jsou vhodné při cestování, po pohlavním styku, během menstruace, obsahují výtažek z aloe vera a heřmánku, které hojí a zklidňují.

 

Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu, 15ks

Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu 15 kusů jsou vhodné na cestování. S těmito ubrousky máte pocit čistoty a jistotu hygieny kdykoli a kdekoli.


Vlhčené ubrousky Linteo na brýle, 50ks

Vlhčené ubrousky Linteo na čištění brýlí. Bez šmouh, rychleschnoucí, antistatické.

 

Papírové kapesníky Linteo 80 ks, 2 - vrstvé

Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo velikonoční. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny z nejkvalitnější 100% celulózy. Dodávají se ve dvou barevných provedení krabičky.


Více informací a další produkty na www.linteo.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
RIMMEL