Nejnovější

free time ...

autor: ronnie_k


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

17.02.2020

Soutěž o balíček produktů White Glo

Autor: Jolana Holáňová

Soutěž o balíček produktů White Glo

Tři z vás mají možnost vyhrát balíček bělících zubních produktů White Glo. Balíček obsahuje bělící zubní pastu Profesional Choice 150g + zubní kartáček a WHITE GLO DIAMONDS, bělící pero + 7 bělících pásků. Soutěžní otázka: Kdo je tváří výrobků White Glo? a) Jitka Schneiderová, b) Eva Decastelo, c) Andrea Kalousová. Nápovědu naleznete na webu http://www.whiteglo.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: INSPIROVANIKRASOU.cz – White Glo. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru. _______________________________ Soutěž trvá od 17. 2. – 23. 2. 2020.Bělicí zubní pasty a dentální výrobky White Glo byly původně vyvinuty výhradně pouze pro herce a modelky. Společnost White Glo Professional, byla označena za výrobce nejlepších bělicích zubních past a bělících systémů nezávislým spotřebitelským testem v roce 2005.

Bělící zubní pasta Profesional Choice 150g

Zubní pasta 150g s unikátní formulí pro bělení, která byla navržena tak, aby jemně odstraňovala skvrny a žloutnutí zubů mikroskopickými částicemi. Každé balení obsahujeWhite Glo Professional Choice s anti-staining kartáčkem.

WHITE GLO DIAMONDS, bělící pero + 7 bělících pásků

Exkluzivní účinná bělící kůra pro snadné a bezpečné vybělení zubů. Doporučujeme pro zuby zbarvené od častého pití kávy, čaje, kouření nebo pro žluté zuby. Výrobky WHITE GLO jsou vyvinuty ve spolupráci se stomatology a patří mezi špičkové bezpečné bělící výrobky na světě. Neobsahují peroxidy.

Více o produktech naleznete na www.whiteglo.cz.


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Baletní akademie Adély Pollertové