Nejnovější

mee

autor: terulka9.29


Nejlépe hodnocená

table

autor: vitavecera

hodnocení: 1,8 / 4x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

Najděte své místo ve světe inspirovanikrasou.cz

Inspirujte se... ve světě krásy, modelek, modelů, fotografů, návrhářů, vizážistů, agentur, módních novinek, přehlídek, fotek, kosmetiky, oblečení...[ více šipka ]

CARSHOUSE MENHOUSE.cz LUXURYHOUSE
více informací
reklama
Plavby VEGA TOUR

Inspirovali jsme se...

 • 15.01.2018

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Nové veganské alternativy ve Starbucks

  Starbucks v novém roce rozšiřuje nabídku o novinky, které potěší zejména zákazníky se speciálními požadavky na nápoje či dezerty, ale také ty, kteří hledají zdravější alternativu svých oblíbených nápojů. Od 9. ledna 2018 totiž ve všech kavárnách Starbucks v České republice najdete v nabídce kromě jiných mléčných alternativ i mandlový nápoj. Opravdové labužníky jistě potěší také nový veganský jablečný koláč.


[ všechny novinky šipka ]

 

Nice magazine

Je libo bydlení do milionu? Dejte přednost montovaným domům!

Lidé dnes prahnou po vlastním bydlení. Není divu. Nikomu se …

Přivítejte podzim ve stylových botách Tamaris!

Dámy milující pohodlnou, moderní a kvalitní obuv si přijdou …

Nenechte si ujít příležitost vidět svatováclavskou korunu! A navíc bez fronty

Pohled na nádherný a dokonalý zlatnický kousek, jakým je sva…

Penis, který vás nikdy nezklame. Seznamte se s dildem

Dildo je umělá nevibrační náhražka mužského penisu dráždící …

Jak uchránit peněženku před růstem cen potravin?

Máslo, vejce, brambory, velká část položek našich pravi…

[ nicemagazine šipka ]

Soutěžte s IK

 • 29.05.2017

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Soutěž o 3 x balíček tyčinek Kofila

  Máme pro vás soutěž o tyčinky Kofila v limitované designové edici. Venku je den ode dne tepleji a my si konečně můžeme užívat krásně prosluněné dny, které nám všem zvedají náladu. Uděláme si pohodlí ve svém oblíbeném křesle a necháváme na sebe dopadat hřejivé sluneční paprsky. K dokonalé pohodě ale chybí už jen maličkost: několik dílků křehké mléčné čokolády naplněných jemnou krémovou náplní s obsahem pravé kávy Soutěžní otázka: Kolik dílků pohody má jedna tyčinka Kofila? a) 5, b) 6, c) 7. Nápovědu naleznete na http://www.kofila.cz. Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@inspirovanikrasou.cz. Do předmětu zprávy napište: „Soutěž o tyčinky Kofila“. Ze všech došlých emailů vyhrávají správné odpovědi: 250, 350 a 450, tyto emaily od nás obdrží výhru.____________________________ Soutěž trvá od 29.5. do 11.6.2017


[ všechny soutěže šipka ]

Video

CALVIN KLEIN - BASIC x STANDARD | Different.cz

[ všechny videa šipka ]

 

Doporučujeme

 • 08.03.2018

  10 let kávy Starbucks v České republice

  10 let kávy Starbucks v České republice

  Značka Starbucks v lednu oslavila 10 let účasti na českém trhu. Světový fenomén kaváren s unikátní atmosférou, vynikající kávou a odpovědným přístupem k životnímu prostředí se v Česku zabydlel stejně přirozeně jako v dalších více než 60 zemích na zeměkouli. Kromě jedinečného zážitku spojeného s každým douškem kávy, nabízejí kavárny Starbucks prostor pro přátelská setkání, četbu, práci i odpočinek od každodenního shonu. Ke kávě ze všech koutů světa se postupně přidala nabídka dalších teplých i studených nápojů, jakož i sendvičů a sladkého pečiva v domácím stylu. V současnosti je v České republice celkem 33 kaváren.


[ celý článek šipka ]

Inspirace

 • 13.09.2018

  Exotická dovolená není jen pro vyvolené

  Exotická dovolená není jen pro vyvolené

  Léto máme pomalu ale jistě za sebou a s ním i čas klasických dovolených. Není však důvod zoufat. Za prvé nás dle meteorologů čeká ještě nádherné babí léto s poměrně příznivými teplotami a za druhé je teď optimální čas začít plánovat nějakou dovolenou v podzimním či zimním pochmurném období. Ideálně doporučujeme nějakou exotickou dovolenou, která právě vzhledem k obvykle nízkým teplotám v naší republice přijde vhod. Dokonce je vědecky podloženo, že takováto dovolená je pro náš organismus účinnější – v pozitivním slova smyslu – než ta klasická letní. Prohřejeme si na ní kompletně celé tělo, aby vydrželo ten čas s nedostatkem slunečního záření, a mozku pak dopřáváme snazší oživení příjemných letních vzpomínek. Odměňte se. Dopřejte si zájezd na míru v podobě exotiky – návštěvy míst, kde jste ještě nikdy nebyli. Zjistíte také, že co se týče cen, už dávno nejsou tyto zájezdy „jen pro vyvolené“.


 • 10.09.2018

  Hra roku 2018 portugalský AZUL

  Společnost Mindok oslaví desetileté působení na našem trhu uvedením nové deskové hry AZUL. Vymyslel a zkonstruoval ji německý herní designer Michael Kiesling v roce 2017. Za svůj krátký život již tato abstraktní hra získala mnohé ceny, hlavně díky své vizuální podobě. Největší ocenění dostala na Spiel des Jahres v červnu 2018. V loňském roce obsadila na této celosvětově uznávané soutěži první místo hra Krycí jména od českého autora Vlaadi Chvátila. Představte si, že se nacházíte na dvoře portugalského krále Manuela I. na přelomu 15. a 16. století. Král se právě vrátil z návštěvy španělské Alhambry, kde ho doslova okouzlily paláce středověkých Maurů, vykládané překrásnými keramickými dlaždicemi azulejos. Rozhodl se, že tyto mozaiky chce mít i na svém královském dvoře v Evoře. Povolal tedy ty nejlepší umělce, mistry svého řemesla. Původní maurskou modrobílou barevnost tak portugalští mistři rozzářili do všech možných krás mozaiky. Pokud jste kreativní, umíte dobře vybírat, počítat a kombinovat, zvolíte správnou strategii a budete mít i kousek štěstí, můžete se jedním z mistrů obkladačů stát i vy.

 • 05.09.2018

  Pořiďte si kvalitní značkové dámské a pánské spodní prádlo

  Každý z nás chce mít kvalitní a stylový šatník, který nejenže jde ruku v ruce s aktuálními módními trendy, ale vše také bude z příjemných materiálů, jež nám vydrží i několik sezón jako nové. A to platí pro dámské a pánské spodní prádlo dvojnásob. Tento druh outfitu totiž skoro vůbec „nestárne“. Módní styl se u něj nemění tak často jako u klasického oblečení. Proto se vyplatí si zakoupit raději méně, ale zato kvalitnějších kousků, jež dlouho vydrží, a tak se vám investice brzy vrátí. Za to vás bude „milovat“ i vaše tělo, že mu poskytnete ty nejpohodlnější materiály, ze kterých se kvalitní značkové spodní prádlo vyrábí. Přesně takovým prádlem je dnes už kultovní Calvin Klein.

 • 02.09.2018

  Jaké přípravy na svatbu nesmíte podcenit

  Svatba jako symbol zpečetění trvalého vztahu je důležitou součástí našich životů. Chceme ji mít krásnou, romantickou, moderní a hlavně dokonalou. Aby se svatba vyvedla dle našich představ, je především potřeba, abychom nepodcenili veškeré přípravy na tento slavnostní den. Dobrá organizace celého dne je základem úspěchu. Důležité je si předem důsledně promyslet, jak velkou svatbu chceme mít a k jakým případným účelům má sloužit. Někomu postačí malý obřad ve dvou, pouze se svědky, jiný chce slavit v rodinném kruhu, užším nebo širším, a někteří z nás mají rádi velkolepé oslavy třeba i s ohňostrojem. Velikost svatby často ovlivňují finance. Ne každý si může dovolit vydat za tuto formu oslavy lásky šestimístnou částku. Existují však některé prvky, které jsou u všech typů svateb takřka „zákonem stanoveny“…

 • 31.08.2018

  Tantra masáž přináší nevšední vzrušení

  Tradiční masáže jsou známé tisíce let, přičemž pomáhají ulevit od palčivých bolestí zad a zmírnit svalové napětí. Slyšeli jste však někdy o takzvaných tantrických masážích? V podstatě se jedná o erotické masáže, během nichž se naučíte vnímat všechny citlivé body svého těla. Jak taková masáž probíhá? Tantrické masáže se v minulosti provozovaly v posvátných chrámech a prováděly je někdejší bohyně lásky. Později však tantrickým masážím odzvonilo a daly si na chvíli pauzu, ovšem v posledních několika letech se opět magický rituál, jenž kombinuje klasické masážní prvky se smyslnými doteky, prodírá do popředí.

[ celý článek šipka ]


portál o autech CARSHOUSE

Nové tváře

3 3

3 3


reklama
reklama
Plavby VEGA TOUR
reklama
NICE MAGAZINE
Kadeřník KOMOhair