Nejnovější

Elish03

autor: fartis.de


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,9 / 16x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.03.2019

Zpestřete si vztah novými praktikami či erotickými pomůckami

Autor: Ivo Mikolášek (MENHOUSE.cz)

Zpestřete si vztah novými praktikami či erotickými pomůckami

Nuda a stereotyp jsou věci, které do zdravého vztahu rozhodně nepatří. Asi nikdo z nás se nechce „doslova nudit“ se svým partnerem. Proto bychom neměli brát na lehkou váhu, pokud náš vztah už není jako dříve. I ty nejmenší detaily mohou prozradit, že něco není v pořádku. Abyste měli vztah jako na začátku seznámení, je potřeba vymýšlet stále nové společné činnosti, díky kterým se oba budete cítit spolu dobře. Jednou z takových činností jsou nové praktiky a erotické pomůcky, jež vám vztah dokonale zpestří.


Více jak 60 % spokojeného vztahu tvoří sex

I když se to možná nezdá, základem spokojeného vztahu je, že to musí fungovat hlavně i po sexuální stránce. Dle výzkumů totiž více jak 60 % vztahu tvoří sex. Pokud vylepšíte postelové hrátky, máte velikou šanci, že budete spolu šťastni už navždy. Ne nadarmo se říká, že sex je základem dobrého vztahu. 

Nové praktiky i erotické hračky 

Začněte například novými praktikami. Určitě vyberete s protějškem něco, co jste už oba dlouho toužili vyzkoušet. Dobrými pomocníky budou i erotické hračky, které dodají veškerým hrátkám nový impuls. Vyzkoušejte například: dilda, vibrátory, anální kolíky, Venušiny kuličky, vaginální činky i vibrační kroužky. Veškeré tyto pomůcky zkuste u nových praktik spolu dobře zkombinovat. Čím větší množství si jich koupíte, tím lepší hrátky budete mít. Uvidíte, že pořízení těchto námi vyjmenovaných nebudete nikdy litovat. 

Sexuální hry i masáže 

Nemusí zůstat jen u „klasických pomůcek“. Okořenit vztah můžete i různými erotickými hrami nebo masážemi. K tomu využijte třeba pouta na ruce, vakuovou pumpu i nafukovací pannu. Hodit se budou také feromony i lubrikační gely. Abyste hrátky ještě více umocnili, nakupte hezké erotické prádlo či latexové oblečky. S nimi ty sexuální hry budou ještě o dost záživnější. 

Inspiraci hledejte na internetu v článcích i videích 

Nemáte-li ještě jasno, co byste spolu rádi vyzkoušeli, pak inspiraci můžete nalézt na internetu. Ten je doslova plný článků, recenzí i videí. Z takové spousty inspirace si určitě vyberete. Vyzkoušet třeba můžete články a videa sexshopu Ruzovyslon.cz. Naleznete jich zde veliké množství a oceníte jejich užitečný obsah. 

Nebraňte se vlastní sexuální párty 

Chcete-li váš milostný vztah doladit k naprosté dokonalosti, zkuste si uspořádat vlastní sexuální párty. Vyberte ideální téma vyhovující vašim oblíbeným praktikám a pozvěte stejně naladěné kamarády a známé. Nemáte-li podobně zaměřené okolí, vyzkoušejte si podat inzerát v sexuálně orientovaných seznamkách. Uvidíte, že takto smýšlejících lidí tam naleznete spousty. Na dobře připravené akci máte možnost navíc ještě vydělat, a to jak prožitým dobrodružstvím, tak i erotickými pomůckami, které určíte jako požadovanou vstupenku. Pro jejich výběr koukněte na https://www.facebook.com/sloncz/.


« Zpět

reklama
reklama
Garden Food Festival
reklama
NICE MAGAZINE
Sázavafest 2019